dinsdag 27 februari 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
19:00 uur SDO (V) A1 - HKC/Creon Kozijnen A1 Kempen Campus Veldhoven Y (Yorick) van Krieken
zaterdag 02 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
19:30 uur Fortuna 1 - HKC/Creon Kozijnen 1 Fortuna-hal Delft A. (Arthur) den Ouden
17:45 uur Fortuna 2 - HKC/Creon Kozijnen 2 Fortuna-hal Delft E.P.J. (Wouter) Vernhout
17:00 uur Korbatjo 3 - HKC/Creon Kozijnen 4 De Boogerd Oud-beijerland
14:15 uur HKC/Creon Kozijnen A1 - Sporting Delta A2 Het Dok Hardinxveld-giessendam G. (Gerben) Verwoert
17:50 uur HKC/Creon Kozijnen A2 - PKC/Vertom A4 Het Dok Hardinxveld-giessendam
15:30 uur HKC/Creon Kozijnen A3 - DeetosSnel/QLS A3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:15 uur PSV/lifovragen.nl B1 - HKC/Creon Kozijnen B1 De Tempel Eindhoven H. (Henk) Klaassen
16:45 uur HKC/Creon Kozijnen B2 - Keep Fit '70 B1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
14:00 uur DeetosSnel/QLS C1 - HKC/Creon Kozijnen C1 DeetosSnel-hal Dordrecht F.A. (Arnold) Houtman
13:10 uur HKC/Creon Kozijnen C2 - DeetosSnel/QLS C2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:05 uur HKC/Creon Kozijnen C3 - Ventura Sport C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
14:00 uur SKF D1 - HKC/Creon Kozijnen D1 SKF-hal Veenendaal
09:00 uur Movado D1 - HKC/Creon Kozijnen D2 Oranje Withal Dordrecht
11:00 uur HKC/Creon Kozijnen D3 - Sporting Delta D3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur Vriendenschaar (H) E3 - HKC/Creon Kozijnen E1 De Wielewaal Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
09:00 uur Vriendenschaar (H) E1 - HKC/Creon Kozijnen E2 De Wielewaal Hardinxveld-giessendam W.J. (Wil) Kuup
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E4 - Good Luck E1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E5 - RWA E7 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen F1 - PKC/Vertom F2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC/Creon Kozijnen F2 - Albatros F1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur Oranje Wit (D) F1 - HKC/Creon Kozijnen F3 Oranje Withal Dordrecht S. (Stella) Verboom
zaterdag 09 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
18:30 uur HKC/Creon Kozijnen 1 - DVO/Transus 1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
16:45 uur HKC/Creon Kozijnen 2 - DVO/Transus 2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
11:20 uur DKB 3 - HKC/Creon Kozijnen 3 Naestenbest (zaal) Best
20:00 uur HKC/Creon Kozijnen 4 - Oranje Wit (D) 5 Het Dok Hardinxveld-giessendam
15:15 uur HKC/Creon Kozijnen A1 - Synergo A1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:40 uur Sporting Delta A3 - HKC/Creon Kozijnen A2 Deltahal Dordrecht F.L.R. (Luke) van der Linden
12:15 uur Eureka A1 - HKC/Creon Kozijnen A3 De Fakkel Ridderkerk
12:00 uur DVO/Transus B2 - HKC/Creon Kozijnen B1 DVO-hal Bennekom
14:05 uur Kinderdijk B2 - HKC/Creon Kozijnen B2 Molenzichthal Alblasserdam D. (Dennie) Tempel
14:10 uur HKC/Creon Kozijnen C1 - KCR C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
11:15 uur Springfield C2 - HKC/Creon Kozijnen C2 Parrestee Hoeven S A W B (Sander) Oomen
13:05 uur HKC/Creon Kozijnen D1 - Albatros D1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:00 uur HKC/Creon Kozijnen D2 - KCR D2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC/Creon Kozijnen D3 - Movado D2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
13:30 uur ADO E2 - HKC/Creon Kozijnen E3 De Schenkel 's-gravendeel K. (Koen) Snijders
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E4 - Ventura Sport E2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
17:25 uur Ten Donck E1 - HKC/Creon Kozijnen E5 Reyerparkhal Ridderkerk
10:00 uur HKC/Creon Kozijnen E6 - DVS '69 E4 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen F1 - KOAG F1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC/Creon Kozijnen F2 - RWA F1 De Wasbeek Sassenheim
11:00 uur KCC/CK Kozijnen F3 - HKC/Creon Kozijnen F3 Schenkel Capelle aan den ijssel
zaterdag 16 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
19:00 uur KCC/CK Kozijnen 1 - HKC/Creon Kozijnen 1 Schenkel Capelle aan den ijssel
17:15 uur KCC/CK Kozijnen 2 - HKC/Creon Kozijnen 2 Schenkel Capelle aan den ijssel
17:10 uur HKC/Creon Kozijnen 3 - Vitesse (Ba) 4 Het Dok Hardinxveld-giessendam
21:05 uur Nieuwerkerk 6 - HKC/Creon Kozijnen 4 De Kleine Vink Hal Nieuwerkerk ad ijssel
13:20 uur Fortissimo A1 - HKC/Creon Kozijnen A1 De Oever Ijsselstein ut
16:00 uur HKC/Creon Kozijnen A3 - Conventus A1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
13:00 uur HKC/Creon Kozijnen B1 - DSC B1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
14:00 uur HKC/Creon Kozijnen B2 - PKC/Vertom B3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:15 uur PKC/Vertom C1 - HKC/Creon Kozijnen C1 PKC-hal Papendrecht
15:00 uur HKC/Creon Kozijnen C2 - DSO (K) C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:00 uur HKC/Creon Kozijnen C3 - PKC/Vertom C3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
10:00 uur DVO/Transus D1 - HKC/Creon Kozijnen D1 DVO-hal Bennekom
11:00 uur HKC/Creon Kozijnen D2 - Korbatjo D1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur ADO D2 - HKC/Creon Kozijnen D3 De Schenkel 's-gravendeel N. (Nynke) Boersma
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E1 - DeetosSnel/QLS E1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC/Creon Kozijnen E2 - KCC/CK Kozijnen E1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E3 - Vriendenschaar (H) E2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
11:00 uur Movado E2 - HKC/Creon Kozijnen E4 Oranje Withal Dordrecht
09:00 uur DSO (K) E3 - HKC/Creon Kozijnen E6 De Niervaert Klundert J. (Joyce) ten Cate
10:00 uur GKV/Enomics F1 - HKC/Creon Kozijnen F1 Van Rappardhal Gorinchem
09:00 uur Vriendenschaar (H) F1 - HKC/Creon Kozijnen F2 De Wielewaal Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen F3 - KCR F4 Het Dok Hardinxveld-giessendam
woensdag 20 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
19:30 uur ZKV A1 - HKC/Creon Kozijnen A3 Drenkwaard Zuidland
zaterdag 23 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
20:00 uur HKC/Creon Kozijnen 1 - KZ/Keukensale.com 1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
18:00 uur HKC/Creon Kozijnen 2 - KZ/Keukensale.com 2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
13:00 uur Korbatjo D3 - HKC/Creon Kozijnen D3 De Boogerd Oud-beijerland