zaterdag 04 februari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
20:00 uur DSC 1 - HKC 1 De Vijfkamp Eindhoven S. (Sebastiaan) de Jong
13:30 uur HKC 2 - KCC/CK Kozijnen 4 Het Dok Hardinxveld-giessendam R. (Richard) Grotendorst
15:10 uur HKC B2 - ACKC B2 Het Dok Hardinxveld-giessendam A (Arno) den Breejen
16:15 uur HKC B3 - Oranje Zwart/De Hoekse B1 Het Dok Hardinxveld-giessendam P (Peter) Both
09:00 uur ADO F1 - HKC F1 De Schenkel 's-gravendeel M. (Mariëlle) Naaktgeboren
vrijdag 10 februari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
19:30 uur PKC/Vertom B3 - HKC B2 PKC-hal Papendrecht
zaterdag 11 februari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
19:30 uur HKC 1 - Oost-Arnhem 1 Het Dok Hardinxveld-giessendam R (René) van Alphen
16:35 uur VEO 2 - HKC 2 Essesteyn Voorburg J.R (Jorrit) Kort
20:45 uur Nieuwerkerk 5 - HKC 3 De Kleine Vink Hal Nieuwerkerk ad ijssel
17:30 uur HKC A1 - Tjoba A1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
16:10 uur HKC A2 - Korbatjo A1 Het Dok Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
11:10 uur HKC B1 - Rust Roest B1 Het Dok Hardinxveld-giessendam J (Joost) Schellaars
09:45 uur Focus B1 - HKC B3 Het Turfschip Etten-Leur Etten-leur
13:45 uur HKC C1 - Albatros C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam J (Joost) Schellaars
15:00 uur HKC C2 - Ventura Sport C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam M (Martijn) Bommeljé
12:30 uur HKC D1 - Nieuwerkerk D1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
10:00 uur Oranje Wit (D) E1 - HKC E1 Oranje Withal Dordrecht J.A. (Jordi) Vaartmans
13:00 uur Korbatjo E1 - HKC E2 De Boogerd Oud-beijerland
09:00 uur HKC E3 - PKC/Vertom E9 Het Dok Hardinxveld-giessendam G.A. (Thirsa) Verschoor
09:00 uur Sporting Delta E2 - HKC E4 Deltahal Dordrecht Afgeschermd
10:00 uur DSO (K) E2 - HKC E5 De Niervaert Klundert Afgeschermd
09:00 uur HKC F1 - DSO (K) F1 Het Dok Hardinxveld-giessendam S. (Stefan) Visser
09:00 uur HKC F2 - Kinderdijk F1 Het Dok Hardinxveld-giessendam J. (Joep) Brouwer
10:05 uur HKC F3 - ADO F2 Het Dok Hardinxveld-giessendam I. (Iven) den Dikken
zaterdag 18 februari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
20:00 uur Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1 - HKC 1 Hoenderdaal Driebergen-rijsenburg
14:30 uur HKC 2 - Fortuna/Delta Logistiek 3 Het Dok Hardinxveld-giessendam W. (Wouter) van Lonkhuyzen
16:40 uur Albatros 5 - HKC 3 Develsteinhal Zwijndrecht
16:10 uur HKC A1 - Albatros A2 Het Dok Hardinxveld-giessendam T. (Tim) van Zon
13:20 uur ADO A2 - HKC A2 De Schenkel 's-gravendeel W. (Wouter) Watermulder
14:00 uur DVS '69 B1 - HKC B2 De Ridderhal Hendrik ido ambacht M. (Michelle) van Alphen
17:30 uur HKC B3 - ADO B2 Het Dok Hardinxveld-giessendam P (Peter) Both
11:05 uur HKC C1 - DeetosSnel C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam A. (Aart) Berkhout
14:30 uur Oranje Wit (D) C3 - HKC C2 Oranje Withal Dordrecht E.L. (Eva) Teerds
12:00 uur Sporting Delta D1 - HKC D1 Deltahal Dordrecht
13:15 uur HKC D2 - ACKC D2 Het Dok Hardinxveld-giessendam S.C. (Simon) den Breejen
12:10 uur HKC D3 - Oranje Wit (D) D2 Het Dok Hardinxveld-giessendam J.J. (Jiske) van Brenk
09:00 uur HKC E1 - Kinderdijk E1 Het Dok Hardinxveld-giessendam S.A. (Sven) Advokaat
11:00 uur ACKC E2 - HKC E3 Sportzaal 't Verlaat Almkerk S.A.J.A. (Suzanne) Peeters
09:00 uur HKC E4 - PKC/Vertom E5 Het Dok Hardinxveld-giessendam J (Jaap) Tromp
10:05 uur HKC E5 - Kinderdijk E2 Het Dok Hardinxveld-giessendam Q. (Quinten) Kelderman
12:20 uur GKV/Enomics F3 - HKC F2 Van Rappardhal Gorinchem
09:00 uur ACKC F1 - HKC F3 Sportzaal 't Verlaat Almkerk S.A.J.A. (Suzanne) Peeters
zaterdag 25 februari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
16:30 uur HKC 1 - TOP/IAA fresh 1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
14:00 uur Korbatjo A1 - HKC A2 De Boogerd Oud-beijerland
zaterdag 04 maart 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
16:30 uur Fiks 1 - HKC 1 De Cuyl Oegstgeest
15:00 uur KCR B3 - HKC B3 De Wissel Ridderkerk
11:00 uur HKC D2 - Vriendenschaar (H) D2 Het Dok Hardinxveld-giessendam P (Peter) Both
zaterdag 11 maart 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
19:30 uur HKC 1 - Tempo 1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
17:30 uur Vitesse (Ba) 2 - HKC 2 Bongerdhal Barendrecht
17:00 uur HKC 3 - Vriendenschaar (H) 3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
13:40 uur TOGO A1 - HKC A1 Omnium Goes
12:30 uur HKC B1 - Synergo B1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
15:45 uur HKC B2 - Merwede/Multiplaat B2 Het Dok Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
11:00 uur Oranje Wit (D) C1 - HKC C1 Oranje Withal Dordrecht
13:45 uur HKC C2 - PKC/Vertom C5 Het Dok Hardinxveld-giessendam H T (Tim) Sterrenburg
11:15 uur HKC D1 - Rust Roest D1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:30 uur Vriendenschaar (H) D2 - HKC D2 Appelgaard Hardinxveld-giessendam R. (Rob) Visser
14:30 uur Albatros D3 - HKC D3 Develhal Zwijndrecht
11:00 uur GKV/Enomics E1 - HKC E1 Van Rappardhal Gorinchem
10:00 uur Oranje Wit (D) E3 - HKC E2 Oranje Withal Dordrecht M. (Meike) Driesprong
10:00 uur HKC E3 - Korbatjo E4 Het Dok Hardinxveld-giessendam R. (Ruben) Vogel
11:00 uur Ventura Sport E1 - HKC E4 Apollohal Strijen
09:00 uur Sporting Delta E3 - HKC E5 Deltahal Dordrecht L. (Lisa) Slotboom
09:00 uur HKC F1 - DeetosSnel F1 Het Dok Hardinxveld-giessendam A. (Aron) Hoekwater
09:00 uur HKC F2 - Vriendenschaar (H) F4 Het Dok Hardinxveld-giessendam I. (Iven) den Dikken
10:00 uur HKC F3 - PKC/Vertom F6 Het Dok Hardinxveld-giessendam J. (Joep) Brouwer
zaterdag 18 maart 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
20:00 uur HKC 1 - AW/DTV 1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
18:05 uur HKC 2 - Avanti/Post Makelaardij 3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
17:10 uur KCC/CK Kozijnen 6 - HKC 3 Schenkel Capelle aan den ijssel
16:45 uur HKC A1 - Sporting Delta A2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
15:15 uur SKV A1 - HKC A2 De Jager Giessen
13:45 uur DSC B1 - HKC B1 De Vijfkamp Eindhoven
18:40 uur Kinderdijk B3 - HKC B2 Molenzichthal Alblasserdam Afgeschermd
12:10 uur HKC B3 - Sporting Delta B4 Het Dok Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
11:05 uur HKC C1 - ONDO (G) C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:20 uur ADO C2 - HKC C2 De Schenkel 's-gravendeel S. (Samantha) van de Rovaart
12:00 uur Tilburg D1 - HKC D1 Westerwel Tilburg
10:00 uur HKC D3 - Movado D1 Het Dok Hardinxveld-giessendam M (Martijn) Bommeljé
09:00 uur HKC E2 - Vriendenschaar (H) E3 Het Dok Hardinxveld-giessendam L.A.C. (Lisanne) de Coninck
09:00 uur DVS '69 E3 - HKC E3 De Ridderhal Hendrik ido ambacht Z. (Zoë) Van den Berg
09:00 uur HKC E4 - Movado E2 Het Dok Hardinxveld-giessendam R. (Robin) de Bruin
09:00 uur HKC E5 - Oranje Zwart/De Hoekse E1 Het Dok Hardinxveld-giessendam G.A. (Thirsa) Verschoor
09:00 uur PKC/Vertom F2 - HKC F1 PKC-hal Papendrecht
10:00 uur DVS '69 F1 - HKC F3 De Ridderhal Hendrik ido ambacht M. (Manon) Hage
zaterdag 25 maart 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
11:15 uur HKC 2 - TOP/IAA fresh 3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
19:00 uur KCR 6 - HKC 3 De Wissel Ridderkerk
16:20 uur Fortis A1 - HKC A1 De Belt Oost-souburg
12:00 uur Oranje Zwart/De Hoekse A1 - HKC A2 Dorpshart Mijnsheerenland
14:35 uur DOT (O)/MOSA B1 - HKC B1 Mondriaan Oss
15:00 uur HKC B2 - Korbatjo B1 Het Dok Hardinxveld-giessendam R (Ruud) aan de Wiel
16:05 uur HKC B3 - DVS '69 B2 Het Dok Hardinxveld-giessendam P (Peter) Both
12:50 uur HKC C1 - Vitesse (Ba) C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
11:00 uur Albatros D1 - HKC D1 Develsteinhal Zwijndrecht
13:55 uur HKC D2 - Triade D1 Het Dok Hardinxveld-giessendam M. (Merijn) Sevenhuysen
11:05 uur Kinderdijk D1 - HKC D3 Molenzichthal Alblasserdam Afgeschermd
10:00 uur PKC/Vertom E1 - HKC E1 PKC-hal Papendrecht
10:00 uur Oranje Wit (D) E5 - HKC E2 Oranje Withal Dordrecht Afgeschermd
09:00 uur HKC E3 - Merwede/Multiplaat E2 Het Dok Hardinxveld-giessendam R.W.A. (Bram) de Groot
09:00 uur DeetosSnel E5 - HKC E5 DeetosSnel-hal Dordrecht M. (Marlies) Simpelaar
10:00 uur HKC F1 - Albatros F2 Het Dok Hardinxveld-giessendam J. (Jodie) van Houwelingen
09:00 uur HKC F2 - Merwede/Multiplaat F2 Het Dok Hardinxveld-giessendam W (Wilma) Aanen-den Breejen
zaterdag 01 april 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
18:30 uur KCR 2 - HKC 2 De Wissel Ridderkerk
14:45 uur HKC 3 - Oranje Wit (D) 5 Het Dok Hardinxveld-giessendam
13:30 uur HKC A1 - TOP (A) A1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:15 uur HKC A2 - Merwede/Multiplaat A3 Het Dok Hardinxveld-giessendam C W (Cor) Tromp
10:05 uur HKC B1 - GKV/Enomics B1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
11:00 uur Albatros C3 - HKC C2 Develsteinhal Zwijndrecht
12:00 uur PKC/Vertom D4 - HKC D2 PKC-hal Papendrecht
11:10 uur HKC D3 - Sporting Delta D2 Het Dok Hardinxveld-giessendam H T (Tim) Sterrenburg
09:00 uur HKC E1 - Vriendenschaar (H) E1 Het Dok Hardinxveld-giessendam S.C. (Simon) den Breejen
09:00 uur HKC E2 - PKC/Vertom E4 Het Dok Hardinxveld-giessendam Q. (Quinten) Kelderman
09:30 uur GKV/Enomics E4 - HKC E3 Van Rappardhal Gorinchem
09:00 uur HKC E4 - Oranje Wit (D) E4 Het Dok Hardinxveld-giessendam R. (Ruben) Vogel
09:00 uur Sporting Delta F1 - HKC F1 Deltahal Dordrecht B.K. (Britt) Zuijderwijk
09:00 uur Vriendenschaar (H) F3 - HKC F3 De Wielewaal Hardinxveld-giessendam J.F. (Anika) Peursem