zaterdag 02 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
14:15 uur HKC/Creon Kozijnen A1 - Sporting Delta A2 Het Dok Hardinxveld-giessendam G. (Gerben) Verwoert
17:50 uur HKC/Creon Kozijnen A2 - PKC/Vertom A4 Het Dok Hardinxveld-giessendam
15:30 uur HKC/Creon Kozijnen A3 - DeetosSnel/QLS A3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
16:45 uur HKC/Creon Kozijnen B2 - Keep Fit '70 B1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
13:10 uur HKC/Creon Kozijnen C2 - DeetosSnel/QLS C2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:05 uur HKC/Creon Kozijnen C3 - Ventura Sport C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC/Creon Kozijnen D3 - Sporting Delta D3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E4 - Good Luck E1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E5 - RWA E7 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen F1 - PKC/Vertom F2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC/Creon Kozijnen F2 - Albatros F1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
zaterdag 09 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
18:30 uur HKC/Creon Kozijnen 1 - DVO/Transus 1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
16:45 uur HKC/Creon Kozijnen 2 - DVO/Transus 2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
20:00 uur HKC/Creon Kozijnen 4 - Oranje Wit (D) 5 Het Dok Hardinxveld-giessendam
15:15 uur HKC/Creon Kozijnen A1 - Synergo A1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
14:10 uur HKC/Creon Kozijnen C1 - KCR C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
13:05 uur HKC/Creon Kozijnen D1 - Albatros D1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:00 uur HKC/Creon Kozijnen D2 - KCR D2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC/Creon Kozijnen D3 - Movado D2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E4 - Ventura Sport E2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC/Creon Kozijnen E6 - DVS '69 E4 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen F1 - KOAG F1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC/Creon Kozijnen F2 - RWA F1 De Wasbeek Sassenheim
zaterdag 16 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
17:10 uur HKC/Creon Kozijnen 3 - Vitesse (Ba) 4 Het Dok Hardinxveld-giessendam
16:00 uur HKC/Creon Kozijnen A3 - Conventus A1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
13:00 uur HKC/Creon Kozijnen B1 - DSC B1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
14:00 uur HKC/Creon Kozijnen B2 - PKC/Vertom B3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
15:00 uur HKC/Creon Kozijnen C2 - DSO (K) C1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
12:00 uur HKC/Creon Kozijnen C3 - PKC/Vertom C3 Het Dok Hardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC/Creon Kozijnen D2 - Korbatjo D1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E1 - DeetosSnel/QLS E1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC/Creon Kozijnen E2 - KCC/CK Kozijnen E1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen E3 - Vriendenschaar (H) E2 Het Dok Hardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC/Creon Kozijnen F3 - KCR F4 Het Dok Hardinxveld-giessendam
zaterdag 23 maart 2024
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
20:00 uur HKC/Creon Kozijnen 1 - KZ/Keukensale.com 1 Het Dok Hardinxveld-giessendam
18:00 uur HKC/Creon Kozijnen 2 - KZ/Keukensale.com 2 Het Dok Hardinxveld-giessendam