zaterdag 02 maart 2019
AanvangVertrekWedstrijdAcomodatiePlaatsScheidsrechter
12:30 uur HKC 4 - Albatros 5Het DokHardinxveld-giessendamA.G.J. (John) Loeve
11:00 uur HKC E4 - Triade E1Het DokHardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC F2 - Merwede/Multiplaat F2Het DokHardinxveld-giessendam
zaterdag 09 maart 2019
AanvangVertrekWedstrijdAcomodatiePlaatsScheidsrechter
16:15 uur HKC 1 - KVA 1Het DokHardinxveld-giessendamJ (Johan) Kamphuis
14:50 uur HKC 2 - KVA 2Het DokHardinxveld-giessendamP (Pjotr) van Deursen
17:40 uur HKC 4 - Nexus 2Het DokHardinxveld-giessendam
18:50 uur HKC A2 - Oranje Zwart/De Hoekse A1Het DokHardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC B2 - Merwede/Multiplaat B3Het DokHardinxveld-giessendam
13:45 uur HKC C2 - Keep Fit '70 C1Het DokHardinxveld-giessendam
12:45 uur HKC D3 - Keep Fit '70 D2Het DokHardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC E1 - GKV/Enomics E2Het DokHardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC E3 - GKV/Enomics E4Het DokHardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC E5 - ACKC E2Het DokHardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC F2 - Oranje Wit (D) F1Het DokHardinxveld-giessendam
zaterdag 16 maart 2019
AanvangVertrekWedstrijdAcomodatiePlaatsScheidsrechter
16:10 uur HKC 3 - RWA 5Het DokHardinxveld-giessendam
17:20 uur HKC 5 - Nieuwerkerk 10Het DokHardinxveld-giessendam
13:00 uur HKC A1 - DOT (O) A1Het DokHardinxveld-giessendam
15:10 uur HKC B1 - Vitesse (Ba) B1Het DokHardinxveld-giessendam
14:10 uur HKC C1 - Vitesse (Ba) C1Het DokHardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC D2 - Kinderdijk D2Het DokHardinxveld-giessendam
12:00 uur HKC E2 - Vriendenschaar (H) E3Het DokHardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC E4 - KCR E1Het DokHardinxveld-giessendam
12:00 uur HKC F1 - Voltreffers F1Het DokHardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC F3 - Vriendenschaar (H) F3Het DokHardinxveld-giessendam
zaterdag 23 maart 2019
AanvangVertrekWedstrijdAcomodatiePlaatsScheidsrechter
16:15 uur HKC 1 - DOS Kampen/Veltman 1Het DokHardinxveld-giessendam
14:50 uur HKC 2 - DOS Kampen/Veltman 2Het DokHardinxveld-giessendam
17:40 uur HKC 4 - Olympia (S) 2Het DokHardinxveld-giessendam
18:50 uur HKC A2 - Good Luck A1Het DokHardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC C2 - Albatros C3Het DokHardinxveld-giessendam
13:45 uur HKC D1 - DSC D1Het DokHardinxveld-giessendam
12:45 uur HKC D3 - ADO D2Het DokHardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC E1 - Albatros E3Het DokHardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC E3 - DeetosSnel E2Het DokHardinxveld-giessendam
10:00 uur HKC E5 - ADO E1Het DokHardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC F4 - SKV F2Het DokHardinxveld-giessendam
zaterdag 30 maart 2019
AanvangVertrekWedstrijdAcomodatiePlaatsScheidsrechter
16:10 uur HKC 3 - Vitesse (Ba) 4Het DokHardinxveld-giessendam
17:20 uur HKC 5 - WION 5Het DokHardinxveld-giessendam
13:00 uur HKC A1 - Rust Roest A1Het DokHardinxveld-giessendam
15:10 uur HKC B1 - PKC/SWKGroep B2Het DokHardinxveld-giessendam
14:10 uur HKC C1 - GKV/Enomics C1Het DokHardinxveld-giessendam
09:00 uur HKC D2 - Triade D1Het DokHardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC E2 - PKC/SWKGroep E3Het DokHardinxveld-giessendam
12:00 uur HKC F1 - Merwede/Multiplaat F1Het DokHardinxveld-giessendam
11:00 uur HKC F3 - Vitesse (Ba) F1Het DokHardinxveld-giessendam