zaterdag 10 december 2022
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
15:45 uur HKC 3 - Albatros 5 Het Dok
14:30 uur HKC A2 - ADO A2 Het Dok P (Peter) Both
13:25 uur HKC B2 - DVS '69 B1 Het Dok M. (Merijn) Sevenhuysen
12:15 uur HKC C2 - Oranje Wit (D) C3 Het Dok M (Michel) Koppelaar
11:10 uur HKC D1 - Sporting Delta D1 Het Dok A. (Arco) Bomgaars
09:00 uur HKC E3 - ACKC E2 Het Dok R.W.A. (Bram) de Groot
09:00 uur HKC F2 - GKV/Enomics F3 Het Dok A. (Aron) Hoekwater
10:05 uur HKC F3 - ACKC F1 Het Dok J. (Jodie) van Houwelingen
zaterdag 17 december 2022
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
16:30 uur HKC 1 - Fiks 1 Het Dok A.H.R. (Alphonse) Meijer
14:35 uur HKC 2 - Vitesse (Ba) 2 Het Dok S A (Bas) van der Meijden
18:00 uur HKC A1 - TOGO A1 Het Dok R (Raymond) Eijke
11:10 uur HKC C1 - Oranje Wit (D) C1 Het Dok E J (Erik Jan) Mudde
13:20 uur HKC D2 - Vriendenschaar (H) D2 Het Dok J. (Jitte) Janssen
12:15 uur HKC D3 - Albatros D3 Het Dok J.J. (Jiske) van Brenk
09:00 uur HKC E1 - GKV/Enomics E1 Het Dok R. (Ruben) Vogel
09:00 uur HKC E2 - Oranje Wit (D) E3 Het Dok Q. (Quinten) Kelderman
10:05 uur HKC E4 - Ventura Sport E1 Het Dok L.A.C. (Lisanne) de Coninck
10:05 uur HKC E5 - Sporting Delta E3 Het Dok W (Wilma) Aanen-den Breejen
zaterdag 24 december 2022
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
12:00 uur HKC D1 - PKC/Vertom D1 Het Dok J (Joost) Schellaars
zaterdag 14 januari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
16:45 uur HKC 3 - KCC/CK Kozijnen 6 Het Dok
18:00 uur HKC A2 - SKV A1 Het Dok
12:25 uur HKC B1 - DSC B1 Het Dok
14:35 uur HKC B2 - Kinderdijk B3 Het Dok
15:40 uur HKC C2 - ADO C2 Het Dok
13:30 uur HKC D1 - Tilburg D1 Het Dok
11:15 uur HKC E3 - DVS '69 E3 Het Dok
11:15 uur HKC F1 - PKC/Vertom F2 Het Dok
10:05 uur HKC F3 - DVS '69 F1 Het Dok
zaterdag 21 januari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
16:30 uur HKC 1 - DeetosSnel 1 Het Dok
18:00 uur HKC 3 - KCR 6 Het Dok
14:50 uur HKC A1 - Fortis A1 Het Dok
13:30 uur HKC A2 - Oranje Zwart/De Hoekse A1 Het Dok
11:15 uur HKC B1 - DOT (O)/MOSA B1 Het Dok
10:05 uur HKC D1 - Albatros D1 Het Dok
12:25 uur HKC D3 - Kinderdijk D1 Het Dok
09:00 uur HKC E1 - PKC/Vertom E1 Het Dok
09:00 uur HKC E2 - Oranje Wit (D) E5 Het Dok
09:00 uur HKC E5 - DeetosSnel E5 Het Dok
zaterdag 28 januari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
17:15 uur HKC 1 - TOP (A) 1 Het Dok
15:25 uur HKC 2 - KCR 2 Het Dok
14:15 uur HKC B2 - PKC/Vertom B3 Het Dok
13:05 uur HKC B3 - KCR B3 Het Dok
10:00 uur HKC C1 - Nieuwerkerk C1 Het Dok
12:00 uur HKC C2 - Albatros C3 Het Dok
11:00 uur HKC D2 - PKC/Vertom D4 Het Dok
09:00 uur HKC E3 - GKV/Enomics E4 Het Dok
09:00 uur HKC F1 - Sporting Delta F1 Het Dok
09:00 uur HKC F3 - Vriendenschaar (H) F3 Het Dok
zaterdag 04 februari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
13:30 uur HKC 2 - KCC/CK Kozijnen 4 Het Dok
15:10 uur HKC B2 - ACKC B2 Het Dok
16:15 uur HKC B3 - Oranje Zwart/De Hoekse B1 Het Dok
12:15 uur HKC D2 - Oranje Zwart/De Hoekse D1 Het Dok
11:15 uur HKC D3 - PKC/Vertom D3 Het Dok
09:00 uur HKC E1 - DeetosSnel E1 Het Dok
09:00 uur HKC E2 - Albatros E5 Het Dok
09:00 uur HKC E4 - DeetosSnel E3 Het Dok
10:05 uur HKC E5 - Merwede/Multiplaat E1 Het Dok
zaterdag 11 februari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
19:30 uur HKC 1 - Oost-Arnhem 1 Het Dok
17:30 uur HKC A1 - Tjoba A1 Het Dok
16:10 uur HKC A2 - Korbatjo A1 Het Dok
11:10 uur HKC B1 - Rust Roest B1 Het Dok
13:45 uur HKC C1 - Albatros C1 Het Dok
15:00 uur HKC C2 - Ventura Sport C1 Het Dok
12:30 uur HKC D1 - Nieuwerkerk D1 Het Dok
09:00 uur HKC E3 - PKC/Vertom E9 Het Dok
09:00 uur HKC F1 - DSO (K) F1 Het Dok
09:00 uur HKC F2 - Kinderdijk F1 Het Dok
10:05 uur HKC F3 - ADO F2 Het Dok
zaterdag 18 februari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
14:30 uur HKC 2 - Fortuna/Delta Logistiek 3 Het Dok
16:10 uur HKC A1 - Albatros A2 Het Dok
17:30 uur HKC B3 - ADO B2 Het Dok
11:05 uur HKC C1 - DeetosSnel C1 Het Dok
13:15 uur HKC D2 - ACKC D2 Het Dok
12:10 uur HKC D3 - Oranje Wit (D) D2 Het Dok
09:00 uur HKC E1 - Kinderdijk E1 Het Dok
09:00 uur HKC E4 - PKC/Vertom E5 Het Dok
10:05 uur HKC E5 - Kinderdijk E2 Het Dok
zaterdag 25 februari 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
16:30 uur HKC 1 - TOP/IAA fresh 1 Het Dok
zaterdag 11 maart 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
19:30 uur HKC 1 - Tempo 1 Het Dok
17:00 uur HKC 3 - Vriendenschaar (H) 3 Het Dok
12:30 uur HKC B1 - Synergo B1 Het Dok
15:45 uur HKC B2 - Merwede/Multiplaat B2 Het Dok
13:45 uur HKC C2 - PKC/Vertom C5 Het Dok
11:15 uur HKC D1 - Rust Roest D1 Het Dok
10:00 uur HKC E3 - Korbatjo E4 Het Dok
09:00 uur HKC F1 - DeetosSnel F1 Het Dok
09:00 uur HKC F2 - Vriendenschaar (H) F4 Het Dok
10:00 uur HKC F3 - PKC/Vertom F6 Het Dok
zaterdag 18 maart 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
20:00 uur HKC 1 - AW/DTV 1 Het Dok
18:05 uur HKC 2 - Avanti/Post Makelaardij 3 Het Dok
16:45 uur HKC A1 - Sporting Delta A2 Het Dok
12:10 uur HKC B3 - Sporting Delta B4 Het Dok
11:05 uur HKC C1 - ONDO (G) C1 Het Dok
10:00 uur HKC D3 - Movado D1 Het Dok
09:00 uur HKC E2 - Vriendenschaar (H) E3 Het Dok
09:00 uur HKC E4 - Movado E2 Het Dok
09:00 uur HKC E5 - Oranje Zwart/De Hoekse E1 Het Dok
zaterdag 25 maart 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
11:15 uur HKC 2 - TOP/IAA fresh 3 Het Dok
15:00 uur HKC B2 - Korbatjo B1 Het Dok
16:05 uur HKC B3 - DVS '69 B2 Het Dok
12:50 uur HKC C1 - Vitesse (Ba) C1 Het Dok
13:55 uur HKC D2 - Triade D1 Het Dok
09:00 uur HKC E3 - Merwede/Multiplaat E2 Het Dok
10:00 uur HKC F1 - Albatros F2 Het Dok
09:00 uur HKC F2 - Merwede/Multiplaat F2 Het Dok
zaterdag 01 april 2023
Aanvang Wedstrijd Accomodatie Plaats Scheidsrechter
14:45 uur HKC 3 - Oranje Wit (D) 5 Het Dok
13:30 uur HKC A1 - TOP (A) A1 Het Dok
12:15 uur HKC A2 - Merwede/Multiplaat A3 Het Dok
10:05 uur HKC B1 - GKV/Enomics B1 Het Dok
11:10 uur HKC D3 - Sporting Delta D2 Het Dok
09:00 uur HKC E1 - Vriendenschaar (H) E1 Het Dok
09:00 uur HKC E2 - PKC/Vertom E4 Het Dok
09:00 uur HKC E4 - Oranje Wit (D) E4 Het Dok