zaterdag 25 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
15:30 uur HKC 1 - Merwede/Multiplaat 119 - 17
13:50 uur HKC 2 - Merwede/Multiplaat 220 - 19
14:00 uur Korbatjo 2 - HKC 316 - 22
12:30 uur HKC 4 - Twist 410 - 10
13:50 uur HKC 5 - Maassluis 420 - 7
12:00 uur GKV/Enomics A1 - HKC A113 - 17
12:00 uur GKV/Enomics B1 - HKC B18 - 15
11:00 uur Vriendenschaar (H) B2 - HKC B210 - 10
11:30 uur HKC C1 - MIA C112 - 19
11:00 uur Juliana C2 - HKC C210 - 7
09:30 uur RWA D1 - HKC D117 - 7
10:30 uur HKC D2 - Sporting Delta D24 - 10
09:00 uur Sporting Delta D4 - HKC D39 - 2
09:00 uur HKC E1 - Albatros E214 - 14
10:00 uur HKC E2 - Kinderdijk E28 - 9 (5 - 5)
09:30 uur HKC E3 - Korbatjo E38 - 10 (4 - 3)
09:00 uur Merwede/Multiplaat E3 - HKC E47 - 6 (3 - 4)
09:30 uur HKC E5 - Albatros E67 - 12 (3 - 5)
10:00 uur Merwede/Multiplaat F2 - HKC F215 - 21 (4 - 2)
09:30 uur HKC F3 - Albatros F38 - 6 (2 - 4)
10:30 uur HKC F4 - Kinderdijk F211 - 10 (5 - 3)
woensdag 22 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:00 uur HKC MW1 - Keep Fit '70 MW111 - 7
dinsdag 21 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:30 uur HKC 3 - Olympia (S) 213 - 6
zaterdag 18 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
16:00 uur Valto 1 - HKC 116 - 15
14:30 uur Valto 2 - HKC 212 - 12
14:00 uur Erasmus 2 - HKC 415 - 11
13:00 uur Maassluis 4 - HKC 57 - 12
10:30 uur HKC A1 - DSC A225 - 20
14:00 uur Movado A2 - HKC A27 - 13
12:00 uur HKC B1 - GKV/Enomics B112 - 8
13:15 uur HKC B2 - Vriendenschaar (H) B219 - 14
10:05 uur MIA C1 - HKC C115 - 6
10:30 uur HKC C2 - Juliana C25 - 7
14:30 uur HKC D1 - RWA D17 - 11
09:00 uur Sporting Delta D2 - HKC D212 - 5
11:30 uur HKC D3 - Sporting Delta D44 - 5
12:30 uur Albatros E2 - HKC E113 - 10 (5 - 5)
09:00 uur Kinderdijk E2 - HKC E215 - 8 (2 - 3)
09:00 uur Korbatjo E3 - HKC E33 - 8 (2 - 4)
09:30 uur HKC E4 - Merwede/Multiplaat E315 - 8 (3 - 3)
10:30 uur Albatros E6 - HKC E519 - 5 (1 - 6)
09:00 uur Oranje Wit (D) F1 - HKC F112 - 12 (6 - 4)
09:30 uur HKC F2 - Merwede/Multiplaat F213 - 10 (3 - 4)
09:30 uur Albatros F3 - HKC F310 - 10 (5 - 2)
09:00 uur Kinderdijk F2 - HKC F45 - 10 (3 - 5)
vrijdag 17 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
17:00 uur PKC/SWKGroep F1 - HKC F112 - 9 (1 - 3)
donderdag 16 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:00 uur SKV MW1 - HKC MW111 - 7
dinsdag 14 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:30 uur HKC 3 - PKC/SWKGroep 513 - 8
maandag 13 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
18:30 uur Kinderdijk D2 - HKC D27 - 2
zaterdag 11 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
15:30 uur HKC 1 - Vriendenschaar (H) 123 - 12
13:50 uur HKC 2 - Rust Roest 228 - 19
13:15 uur Vriendenschaar (H) 4 - HKC 313 - 7
12:30 uur HKC 4 - ADO 314 - 17
13:50 uur HKC 5 - OZC 414 - 7
13:10 uur DOT (O) A1 - HKC A112 - 12
11:00 uur Tiel '72 B1 - HKC B113 - 6
12:30 uur Conventus B3 - HKC B25 - 10
11:30 uur HKC C1 - GKV/Enomics C15 - 6
11:00 uur Triade C1 - HKC C25 - 6
10:00 uur GKV/Enomics D1 - HKC D17 - 7
11:30 uur HKC D2 - Oranje Wit (D) D24 - 11
10:30 uur HKC D3 - Kinderdijk D44 - 3
09:00 uur PKC/SWKGroep E3 - HKC E18 - 10 (8 - 5)
09:00 uur HKC E2 - Merwede/Multiplaat E26 - 15 (3 - 4)
10:00 uur PKC/SWKGroep E10 - HKC E37 - 4 (1 - 1)
10:30 uur HKC E4 - Sporting Delta E416 - 1 (2 - 5)
09:00 uur Merwede/Multiplaat E5 - HKC E513 - 7 (3 - 3)
09:30 uur HKC F2 - Vriendenschaar (H) F16 - 8
09:00 uur Vriendenschaar (H) F2 - HKC F33 - 12 (2 - 1)
10:30 uur HKC F4 - Vriendenschaar (H) F48 - 10 (6 - 3)
woensdag 08 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
18:00 uur Vriendenschaar (H) E4 - HKC E48 - 3 (4 - 4)
20:00 uur HKC MW1 - Voltreffers MW18 - 7
dinsdag 07 mei 2019
AanvangWedstrijdUitslag
18:30 uur HKC B2 - Ventura Sport B112 - 10
woensdag 24 april 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:15 uur Merwede/Multiplaat MW1 - HKC MW17 - 8
zaterdag 20 april 2019
AanvangWedstrijdUitslag
15:30 uur Swift (M) 1 - HKC 116 - 13
13:45 uur Swift (M) 2 - HKC 220 - 17
12:40 uur DVS '69 3 - HKC 56 - 11
10:00 uur HKC A1 - Sporting Delta A212 - 16
14:40 uur KCC/SO natural A4 - HKC A211 - 8
11:30 uur HKC B1 - PKC/SWKGroep B210 - 12
10:30 uur ACKC C1 - HKC C114 - 10
12:25 uur HKC C2 - Merwede/Multiplaat C316 - 9
10:00 uur GKV/Enomics D3 - HKC D30 - 2
09:00 uur HKC E1 - GKV/Enomics E211 - 6 (5 - 4)
09:00 uur Oranje Wit (D) E2 - HKC E210 - 2 (4 - 5)
11:00 uur HKC E3 - Conventus E116 - 11 (4 - 3)
10:00 uur HKC E5 - Triade E210 - 6 (5 - 4)
11:00 uur HKC F1 - Merwede/Multiplaat F17 - 9 (7 - 7)
09:30 uur Albatros F2 - HKC F210 - 13 (3 - 3)
10:45 uur HKC F3 - PKC/SWKGroep F57 - 8 (3 - 3)
09:00 uur Merwede/Multiplaat F4 - HKC F42 - 3 (4 - 1)
donderdag 18 april 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:15 uur Gemini 2 - HKC 415 - 7
18:30 uur HKC D1 - DeetosSnel D14 - 10
woensdag 17 april 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:00 uur HKC MW1 - ACKC MW29 - 7
dinsdag 16 april 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:15 uur Good Luck A1 - HKC A29 - 9
zaterdag 06 april 2019
AanvangWedstrijdUitslag
09:50 uur Good Luck A1 - HKC A2
dinsdag 02 april 2019
AanvangWedstrijdUitslag
19:00 uur HKC B1 - PKC/SWKGroep B211 - 13
zaterdag 30 maart 2019
AanvangWedstrijdUitslag
19:55 uur De Meeuwen 1 - HKC 125 - 23
18:35 uur De Meeuwen 2 - HKC 222 - 23
16:10 uur HKC 3 - Vitesse (Ba) 416 - 13
13:10 uur KCC/SO natural 6 - HKC 412 - 15
17:20 uur HKC 5 - WION 513 - 14
13:00 uur HKC A1 - Rust Roest A114 - 14
15:10 uur HKC B1 - PKC/SWKGroep B2
17:10 uur Albatros B3 - HKC B212 - 3
14:10 uur HKC C1 - GKV/Enomics C111 - 7
12:15 uur PKC/SWKGroep C3 - HKC C212 - 4
11:10 uur Rust Roest D1 - HKC D110 - 6
09:00 uur HKC D2 - Triade D116 - 4
10:00 uur Juliana E1 - HKC E18 - 14 (3 - 9)
11:00 uur HKC E2 - PKC/SWKGroep E34 - 11 (2 - 6)
10:00 uur PKC/SWKGroep E5 - HKC E324 - 3 (3 - 4)
12:00 uur HKC F1 - Merwede/Multiplaat F110 - 12 (6 - 6)
09:00 uur Juliana F1 - HKC F26 - 5 (2 - 3)
11:00 uur HKC F3 - Vitesse (Ba) F114 - 13 (4 - 3)
12:00 uur Korbatjo F2 - HKC F423 - 2 (1 - 2)
donderdag 28 maart 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:15 uur Merwede/Multiplaat 4 - HKC 313 - 11
woensdag 27 maart 2019
AanvangWedstrijdUitslag
20:00 uur HKC 4 - Olympia (S) 231 - 6
20:00 uur Nieuwerkerk 10 - HKC 510 - 7
dinsdag 26 maart 2019
AanvangWedstrijdUitslag
19:00 uur HKC C2 - Albatros C37 - 4
zaterdag 23 maart 2019
AanvangWedstrijdUitslag
16:15 uur HKC 1 - DOS Kampen/Veltman 124 - 15
14:50 uur HKC 2 - DOS Kampen/Veltman 221 - 15
14:15 uur GKV/Enomics A1 - HKC A121 - 11
12:45 uur HKC A2 - Good Luck A110 - 10
13:10 uur Kinderdijk C1 - HKC C19 - 12
13:45 uur HKC D1 - DSC D19 - 6
11:00 uur Albatros D3 - HKC D24 - 9
09:00 uur HKC D3 - ADO D26 - 8
11:00 uur HKC E1 - Albatros E314 - 10 (5 - 7)
09:00 uur Albatros E2 - HKC E222 - 6 (4 - 5)
10:00 uur HKC E3 - DeetosSnel E211 - 21 (0 - 2)
10:00 uur Scheldevogels E1 - HKC E47 - 6 (3 - 5)
10:00 uur HKC E5 - ADO E111 - 3 (4 - 2)
10:00 uur Sporting Delta F1 - HKC F15 - 17 (6 - 6)
09:00 uur Merwede/Multiplaat F3 - HKC F32 - 13 (8 - 1)
11:00 uur HKC F4 - SKV F20 - 14 (2 - 2)
zaterdag 16 maart 2019
AanvangWedstrijdUitslag
17:00 uur Nova 1 - HKC 112 - 34
18:20 uur Meervogels/Física 2 - HKC 228 - 20
16:10 uur HKC 3 - RWA 519 - 17
17:20 uur HKC 5 - Nieuwerkerk 1012 - 12
13:00 uur HKC A1 - DOT (O) A119 - 22
17:35 uur PKC/SWKGroep A5 - HKC A223 - 10
15:10 uur HKC B1 - Vitesse (Ba) B115 - 7
13:00 uur ACKC B2 - HKC B27 - 9
14:10 uur HKC C1 - Vitesse (Ba) C19 - 22
14:00 uur Merwede/Multiplaat C2 - HKC C211 - 5
10:30 uur GKV/Enomics D1 - HKC D110 - 7
09:00 uur HKC D2 - Kinderdijk D25 - 9
14:00 uur OJC '98 D1 - HKC D36 - 2
09:00 uur Vriendenschaar (H) E2 - HKC E118 - 10 (4 - 4)
12:00 uur HKC E2 - Vriendenschaar (H) E35 - 7 (3 - 3)
11:00 uur HKC E4 - KCR E12 - 13 (4 - 1)
09:00 uur Vriendenschaar (H) E5 - HKC E56 - 5 (4 - 2)
12:00 uur HKC F1 - Voltreffers F131 - 1 (7 - 3)
09:00 uur PKC/SWKGroep F2 - HKC F23 - 5 (5 - 5)
11:00 uur HKC F3 - Vriendenschaar (H) F315 - 7 (3 - 3)