Wallaard nieuwe sponsor & Sponornetwerkborrel

We heten WALLAARD GROEN welkom als nieuwe sponsor van HKC. WALLAARD GROEN gaat HKC sponsoren d.m.v. een “hoog” reclamebord langs het hoofdveld.

WALLAARD GROEN is actief in de aanleg en het onderhoud van de (semi-) openbare ruimte en is gespecialiseerd in aanleg en onderhoud van daktuinen en gevelbekleding.
Vaak is er weinig ruimte voor groen. Een prima oplossing voor dit probleem is groen op het dak. Een groendak is duurzaam en bespaart, dankzij haar isolerende werking, veel energie.
Groene daken zorgen voor een lagere omgevingstemperatuur, opname van CO2 en energiebesparing.

Meer informatie: www.wallaard.nl


Sponsornetwerkborrel

Korfbalvereniging HKC kan niet zonder haar sponsors. Mede dankzij de support van sponsors kunnen wij onze activiteiten ontplooien. Dit is onmisbaar voor onze vereniging.

Graag nodigen wij alle sponsors dan ook uit voor de informele netwerkborrel op zaterdag 2 februari van 15.30 tot 18.30 uur in
Sporthal Het Dok in Boven-Hardinxveld. HKC speelt dan om 16:15 uur tegen Wit Blauw / Green Organics uit Kampen.

Omdat u als sponsor voor ons erg belangrijk bent, hopen wij u te mogen ontvangen op deze gezellige middag.

Meld u snel aan, door een e-mail te sturen naar:
sponsor.hkc@gmail.com met vermelding van het aantal personen.

Graag tot ziens op zaterdag 2 februari!