Trainingen najaarscompetitie 2021

TRAININGSSCHEMA EN START TRAININGEN

De trainingen voor alle jeugdteams zullen weer van start gaan vanaf maandag 23 augustus 2021. Hieronder vind je het up-to-date trainingsschema voorzien van trainers. Mocht jouw team eerder starten, dan hoor je dit via je trainer(s).

Trainingstijden najaarscompetitie veld 2021
Dag Veld Tijd Team Trainers
Maandag veld 1 18.30-19.30 C1 en C2 Stan de Groot Mark Klop
20.00-21.00 Kombi Fit Stan de Groot
18.15-19.15 E1, E2, E3 en E4 Joppe de Boon Anthonie Sterrenburg Ariea Vonk Teunis Vogel Adri van Houwelingen
19.30-20.45 A1 Tjeu van der Lit Damy van der Kaaij
Dag Veld Tijd Team Trainers
Dinsdag veld 1 19.00-20.00 B1 en B2 Sven van Baggum Marcel Zijlmans
20.15-22.00 1 en 2 Marien Ekelmans Peter Kamsteeg
veld 2 18.30-19.30 D1, D2 en D3 Friso Verdoorn Roan Eijkelenboom Nelleke Sterrenburg Lianne Versloot Ticho Stuij van den Herik Melinda Sterrenburg
Dag Veld Tijd Team Trainers
Woensdag veld 1 18.30-19.30 C1> Stan de Groot
18.30-19.30 D2  Iris van Gelder Melinda Sterrenburg Lianne Versloot
19.30-20.45 Midweek  wedstrijden
veld 2 18.15-19.15 F1, F2, F3 Stephan de Boon Lotte Koppelaar Pien Spruijt Mary-Grace Zijlmans Guido Kamsteeg
18.15-19.15 E1 en E2 Britt de Boon Janine Sterrenburg Sanne Meerkerk Lente Tromp
18.15-19.15 E3 en E4 Jenna Kraaijeveld Joppe de Boon Jesse den Breejen
19.30-20.30 B2 Arnold Tromp
19.30-21.00 A1 en A2 Tjeu van der Lit Damy van der Kaaij Arjan Kamsteeg
Dag Veld Tijd Team Trainers
Donderdag veld 1 18.00-19.00 F1, F2 en F3 Arjan de Haas (1x in 2 weken) Coen Spruijt Sven Verschuur Sebastiaan den Breejen Lizz Kelderman Jonas Wardenier
veld 1 19.00-20.00 B1 Sven van Baggum Marcel Zijlmans
19.00-20.00 A2 Francis Kraaijeveld
20.15-22.00 1 en 2 Marien Ekelmans Peter Kamsteeg John den Dunnen
veld 2 18.30-19.30 D1 en D3 Friso Verdoorn Roan Eijkelenboom Ticho Stuij van den Herik
18.45-19.45 C2 Stefan de Haas
20.00-21.00 3, MW/ Vrsch trainerspoule
Dag Veld Tijd Team Trainers
Zaterdag n.t.b
(1x in 2 weken)
Kangoeroes Mirjam Kamsteeg Marinda Rijnhout Ilse Bommeljé Saskia Klop

OVERZICHT COACHES

Geen training zonder trainers, maar zeker ook geen wedstrijd zonder coaches.

Coaches seizoen 2021-2022
HKC A-groep
A1 Tjeu van der Lit Damy van der Kaaij
A2 Arjan Kamsteeg
HKC B-groep
B1 Sven van Baggum Marcel Zijlmans
B2 Arnold Tromp
HKC C- groep
C1 Stan de Groot
C2 Marije den Breejen Niels Meerkerk
HKC D-groep
D1 Friso Verdoorn Roan Eijkelenboom Ticho Stuij van den Herik
D2 Iris van Gelder Melinda Sterrenburg
D3 Tony Wardenier
HKC E-groep
E1 Britt de Boon Janine Sterrenburg
E2 Lente Tromp Sanne Meerkerk
E3 Ariea Vonk Jenna Kraaijeveld
E4 Esther Bot Teunis Vogel
HKC F-groep
F1 Mathijs de Boon Guido Kamsteeg
F2 Stephan de Boon Mary-Grace Zijlmans
F3 Arjan de Haas Lotte Koppelaar Pien Spruijt
Vriendjes- en VriendinnetjestrainingSelektie teamfoto