DamesHerenCoach
Programma
za 07/09 09:00HKC F3 - GKV/Enomics F2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 09:00HKC F2 - ACKC F1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 09:00Vitesse (Ba) D1 - HKC D1Sportpark De Bongerd in Barendrecht
za 07/09 09:00Kinderdijk F1 - HKC F1Sportpark Molenzicht in Alblasserdam
za 07/09 09:00PKC/SWKGroep E4 - HKC E2Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 07/09 09:30HKC B1 - GKV/Enomics B1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 10:00GKV/Enomics C1 - HKC C1Molenvliet in Gorinchem
za 07/09 10:00DeetosSnel C3 - HKC C2Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 07/09 10:10HKC E4 - GKV/Enomics E4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 10:10HKC E1 - GKV/Enomics E1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 11:00HKC A1 - DVS '69 A1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 11:00ACKC E1 - HKC E3Sportcomplex De Alm in Almkerk
za 07/09 11:40Triade C1 - HKC C3Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 07/09 12:15HKC D3 - Kinderdijk D4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 12:30HKC A2 - Vriendenschaar (H) A2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 13:00Albatros 8 - HKC 6Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 07/09 13:30HKC D2 - ACKC D2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 14:00HKC 3 - Merwede/Multiplaat 3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 14:30Tweemaal Zes 2 - HKC 2FJH van Eck sportpark in Maartensdijk
za 07/09 14:45HKC B2 - Vriendenschaar (H) B3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 15:30HKC 5 - ONDO (M) 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 16:00Tweemaal Zes 1 - HKC 1FJH van Eck sportpark in Maartensdijk
za 07/09 16:50Korbis 3 - HKC 4Sportpark Sniep in Waddinxveen
di 10/09 19:30HKC B1 - Twist B1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 11/09 20:00HKC MW1 - Keep Fit '70 MW1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 09:00Merwede/Multiplaat F2 - HKC F3Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 14/09 09:00Vriendenschaar (H) F2 - HKC F2Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 09:00DeetosSnel E1 - HKC E1Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 14/09 09:30GKV/Enomics D3 - HKC D2Molenvliet in Gorinchem
za 14/09 10:00HKC D1 - Vriendenschaar (H) D1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 10:00HKC F1 - Albatros F3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 10:00HKC E3 - Kinderdijk E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 10:00HKC E2 - Merwede/Multiplaat E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 10:30ACKC D3 - HKC D3Sportcomplex De Alm in Almkerk
za 14/09 10:30ACKC B2 - HKC B2Sportcomplex De Alm in Almkerk
za 14/09 11:10HKC C1 - Sporting Delta C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 11:15HKC C3 - ACKC C2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 12:00Albatros E4 - HKC E4Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 14/09 12:15HKC 4 - Vitesse (Ba) 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 12:30HKC C2 - Juliana C2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 12:45Kinderdijk B1 - HKC B1Sportpark Molenzicht in Alblasserdam
za 14/09 13:00TOP (A) 5 - HKC 5Sportcomplex Van Cittersweg in Arnemuiden
za 14/09 13:50HKC 2 - Antilopen/Lancyr Deelen 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 14:00HKC 6 - Merwede/Multiplaat 5Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 14:00PKC/SWKGroep 5 - HKC 3Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 14/09 14:15Swift (M) A1 - HKC A1Sportpark De Sprong in Middelburg
za 14/09 15:00DeetosSnel A2 - HKC A2Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 14/09 15:30HKC 1 - Antilopen/Lancyr Deelen 1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:00HKC F1 - PKC/SWKGroep F2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:00HKC E2 - DeetosSnel E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:00Vriendenschaar (H) F4 - HKC F3Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:00PKC/SWKGroep E10 - HKC E4Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 21/09 09:00DeetosSnel D3 - HKC D2Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 21/09 09:30HKC B1 - PKC/SWKGroep B2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:30PKC/SWKGroep C5 - HKC C3Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 21/09 10:00Merwede/Multiplaat C1 - HKC C1Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 21/09 10:00Korbatjo C1 - HKC C2Sportveld H.Parkhurstweg in Oud-beijerland
za 21/09 10:10HKC E1 - Oranje Wit (D) E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 10:10HKC E3 - Triade E1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 10:15Merwede/Multiplaat F1 - HKC F2Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 21/09 11:00HKC A1 - Merwede/Multiplaat A1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 11:30GKV/Enomics D1 - HKC D1Molenvliet in Gorinchem
za 21/09 12:15HKC D3 - DVS '69 D2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 12:30HKC A2 - Movado A2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 13:30HKC B2 - Triade B1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 13:30Maassluis 3 - HKC 4Wipperspark in Maassluis
za 21/09 14:00HKC 3 - Rust Roest 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 14:00DOS (W) 2 - HKC 2Veld DOS (W) in Westbroek
za 21/09 15:30HKC 5 - Blauw Wit (K) 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 15:30DOS (W) 1 - HKC 1Veld DOS (W) in Westbroek
za 21/09 16:15Triade 2 - HKC 6Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
wo 25/09 20:30Kinderdijk MW1 - HKC MW1Sportpark Molenzicht in Alblasserdam
za 28/09 09:00HKC F3 - Vriendenschaar (H) F4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 09:00HKC F2 - Merwede/Multiplaat F1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 09:00HKC E4 - PKC/SWKGroep E10Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 09:00PKC/SWKGroep F2 - HKC F1Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 28/09 09:00DeetosSnel E2 - HKC E2Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 28/09 09:00Triade E1 - HKC E3Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 28/09 09:30DVS '69 D2 - HKC D3Sportpark Schildman in Hendrik-ido-ambacht
za 28/09 09:45PKC/SWKGroep B2 - HKC B1Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 28/09 10:00Oranje Wit (D) E2 - HKC E1Sportcomplex Stadspolders in Dordrecht
za 28/09 10:05HKC D1 - GKV/Enomics D1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 10:15HKC D2 - DeetosSnel D3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 11:10HKC C1 - Merwede/Multiplaat C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 11:30HKC C3 - PKC/SWKGroep C5Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 12:15HKC 4 - IJsselvogels 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 12:45HKC C2 - Korbatjo C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 13:00Fortis A1 - HKC A1Sportcomplex Diezestraat in Oost-souburg
za 28/09 13:00Triade B1 - HKC B2Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 28/09 13:50HKC 2 - Wit-Blauw/Green Organics 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 14:00HKC 6 - Triade 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 15:00Movado A2 - HKC A2Sportcomplex Patersweg in Dordrecht
za 28/09 15:15Albatros 4 - HKC 3Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 28/09 15:30HKC 1 - Wit-Blauw/Green Organics 1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 16:00Vriendenschaar (H) 5 - HKC 5Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
wo 02/10 20:00HKC MW1 - Voltreffers MW1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 09:15HKC C1 - GKV/Enomics C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 09:15HKC F1 - Kinderdijk F1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 09:15HKC E3 - ACKC E1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 09:15HKC E2 - PKC/SWKGroep E4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
Laatste uitslagen
WEDWGVP+-+/-
Trainingstijden
Maandag 15:45 - 16:45
Locatie: Veld 1
DamesHerenCoach
Programma
za 07/09 09:00HKC F3 - GKV/Enomics F2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 09:00HKC F2 - ACKC F1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 09:00Vitesse (Ba) D1 - HKC D1Sportpark De Bongerd in Barendrecht
za 07/09 09:00Kinderdijk F1 - HKC F1Sportpark Molenzicht in Alblasserdam
za 07/09 09:00PKC/SWKGroep E4 - HKC E2Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 07/09 09:30HKC B1 - GKV/Enomics B1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 10:00GKV/Enomics C1 - HKC C1Molenvliet in Gorinchem
za 07/09 10:00DeetosSnel C3 - HKC C2Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 07/09 10:10HKC E4 - GKV/Enomics E4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 10:10HKC E1 - GKV/Enomics E1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 11:00HKC A1 - DVS '69 A1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 11:00ACKC E1 - HKC E3Sportcomplex De Alm in Almkerk
za 07/09 11:40Triade C1 - HKC C3Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 07/09 12:15HKC D3 - Kinderdijk D4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 12:30HKC A2 - Vriendenschaar (H) A2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 13:00Albatros 8 - HKC 6Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 07/09 13:30HKC D2 - ACKC D2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 14:00HKC 3 - Merwede/Multiplaat 3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 14:30Tweemaal Zes 2 - HKC 2FJH van Eck sportpark in Maartensdijk
za 07/09 14:45HKC B2 - Vriendenschaar (H) B3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 15:30HKC 5 - ONDO (M) 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 07/09 16:00Tweemaal Zes 1 - HKC 1FJH van Eck sportpark in Maartensdijk
za 07/09 16:50Korbis 3 - HKC 4Sportpark Sniep in Waddinxveen
di 10/09 19:30HKC B1 - Twist B1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 11/09 20:00HKC MW1 - Keep Fit '70 MW1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 09:00Merwede/Multiplaat F2 - HKC F3Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 14/09 09:00Vriendenschaar (H) F2 - HKC F2Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 09:00DeetosSnel E1 - HKC E1Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 14/09 09:30GKV/Enomics D3 - HKC D2Molenvliet in Gorinchem
za 14/09 10:00HKC D1 - Vriendenschaar (H) D1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 10:00HKC F1 - Albatros F3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 10:00HKC E3 - Kinderdijk E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 10:00HKC E2 - Merwede/Multiplaat E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 10:30ACKC D3 - HKC D3Sportcomplex De Alm in Almkerk
za 14/09 10:30ACKC B2 - HKC B2Sportcomplex De Alm in Almkerk
za 14/09 11:10HKC C1 - Sporting Delta C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 11:15HKC C3 - ACKC C2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 12:00Albatros E4 - HKC E4Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 14/09 12:15HKC 4 - Vitesse (Ba) 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 12:30HKC C2 - Juliana C2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 12:45Kinderdijk B1 - HKC B1Sportpark Molenzicht in Alblasserdam
za 14/09 13:00TOP (A) 5 - HKC 5Sportcomplex Van Cittersweg in Arnemuiden
za 14/09 13:50HKC 2 - Antilopen/Lancyr Deelen 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 14:00HKC 6 - Merwede/Multiplaat 5Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 14/09 14:00PKC/SWKGroep 5 - HKC 3Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 14/09 14:15Swift (M) A1 - HKC A1Sportpark De Sprong in Middelburg
za 14/09 15:00DeetosSnel A2 - HKC A2Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 14/09 15:30HKC 1 - Antilopen/Lancyr Deelen 1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:00HKC F1 - PKC/SWKGroep F2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:00HKC E2 - DeetosSnel E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:00Vriendenschaar (H) F4 - HKC F3Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:00PKC/SWKGroep E10 - HKC E4Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 21/09 09:00DeetosSnel D3 - HKC D2Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 21/09 09:30HKC B1 - PKC/SWKGroep B2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 09:30PKC/SWKGroep C5 - HKC C3Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 21/09 10:00Merwede/Multiplaat C1 - HKC C1Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 21/09 10:00Korbatjo C1 - HKC C2Sportveld H.Parkhurstweg in Oud-beijerland
za 21/09 10:10HKC E1 - Oranje Wit (D) E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 10:10HKC E3 - Triade E1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 10:15Merwede/Multiplaat F1 - HKC F2Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 21/09 11:00HKC A1 - Merwede/Multiplaat A1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 11:30GKV/Enomics D1 - HKC D1Molenvliet in Gorinchem
za 21/09 12:15HKC D3 - DVS '69 D2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 12:30HKC A2 - Movado A2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 13:30HKC B2 - Triade B1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 13:30Maassluis 3 - HKC 4Wipperspark in Maassluis
za 21/09 14:00HKC 3 - Rust Roest 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 14:00DOS (W) 2 - HKC 2Veld DOS (W) in Westbroek
za 21/09 15:30HKC 5 - Blauw Wit (K) 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 15:30DOS (W) 1 - HKC 1Veld DOS (W) in Westbroek
za 21/09 16:15Triade 2 - HKC 6Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
wo 25/09 20:30Kinderdijk MW1 - HKC MW1Sportpark Molenzicht in Alblasserdam
za 28/09 09:00HKC F3 - Vriendenschaar (H) F4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 09:00HKC F2 - Merwede/Multiplaat F1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 09:00HKC E4 - PKC/SWKGroep E10Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 09:00PKC/SWKGroep F2 - HKC F1Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 28/09 09:00DeetosSnel E2 - HKC E2Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 28/09 09:00Triade E1 - HKC E3Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 28/09 09:30DVS '69 D2 - HKC D3Sportpark Schildman in Hendrik-ido-ambacht
za 28/09 09:45PKC/SWKGroep B2 - HKC B1Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 28/09 10:00Oranje Wit (D) E2 - HKC E1Sportcomplex Stadspolders in Dordrecht
za 28/09 10:05HKC D1 - GKV/Enomics D1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 10:15HKC D2 - DeetosSnel D3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 11:10HKC C1 - Merwede/Multiplaat C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 11:30HKC C3 - PKC/SWKGroep C5Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 12:15HKC 4 - IJsselvogels 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 12:45HKC C2 - Korbatjo C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 13:00Fortis A1 - HKC A1Sportcomplex Diezestraat in Oost-souburg
za 28/09 13:00Triade B1 - HKC B2Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 28/09 13:50HKC 2 - Wit-Blauw/Green Organics 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 14:00HKC 6 - Triade 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 15:00Movado A2 - HKC A2Sportcomplex Patersweg in Dordrecht
za 28/09 15:15Albatros 4 - HKC 3Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 28/09 15:30HKC 1 - Wit-Blauw/Green Organics 1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 16:00Vriendenschaar (H) 5 - HKC 5Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
wo 02/10 20:00HKC MW1 - Voltreffers MW1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 09:15HKC C1 - GKV/Enomics C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 09:15HKC F1 - Kinderdijk F1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 09:15HKC E3 - ACKC E1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 09:15HKC E2 - PKC/SWKGroep E4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
Laatste uitslagen
WEDWGVP+-+/-
Trainingstijden