DamesHerenCoach
Hailey de Boon
Emiel Deventer
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas5 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 28/0509:15 Vriendenschaar (H) F4 -  HKC F4 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam B. (Bas) de Jong
za 11/0611:35 GKV/Enomics F3 -  HKC F4 Molenvliet in Gorinchem
za 18/0611:30 HKC F4 -  Korbatjo F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam L. (Lotte) Scherstra
Laatste uitslagen
di 10/05 18:00 HKC F4 - GKV/Enomics F3 3 - 4 (2 - 2)
za 14/05 09:00 Korbatjo F1 - HKC F4 12 - 5 (2 - 2)
za 21/05 09:30 HKC F4 - Vriendenschaar (H) F4 5 - 9 (4 - 1)
F-jeugd BK vj F-095 WED W G V P + - +/-
1.  Vriendenschaar (H) f4 3 3 0 0 6 26 20 (6)
2.  Korbatjo F1 2 1 0 1 2 18 12 (6)
3.  GKV/Enomics F3 2 1 0 1 2 13 13 (0)
4.  HKC F4 3 0 0 3 0 13 25 (-12)
DamesHerenCoach
Programma
di 24/0518:00 HKC E1 -  PKC/Vertom E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
wo 25/0520:00 Kinderdijk MW1 -  HKC MW1 Sportpark Molenzicht in Alblasserdam Afgeschermd
za 28/0509:00 Korbatjo F2 -  HKC F5 Sportveld H.Parkhurstweg in Oud-beijerland
za 28/0509:00 PKC/Vertom F2 -  HKC F2 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 28/0509:15 Vriendenschaar (H) F4 -  HKC F4 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam B. (Bas) de Jong
za 28/0509:30 Ventura Sport D1 -  HKC D2 Sportcomplex Sportlaan in Strijen
za 28/0510:10 HKC F3 -  Oranje Wit (D) F4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Y. (Yaron) Hooikaas
za 28/0510:10 HKC E3 -  Nieuwerkerk E9 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Q. (Quinten) Kelderman
za 28/0511:00 Albatros E4 -  HKC E2 Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 28/0512:00 ONDO (M) B1 -  HKC B1 Sportpark De Brigge in Middelburg J (Johan) Aalberts
za 28/0512:05 HKC A2 -  Kinderdijk A2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam H T (Tim) Sterrenburg
za 28/0512:45 HKC 3 -  Oranje Wit (D) 5 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/0513:00 Vriendenschaar (H) A1 -  HKC A1 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
za 28/0513:45 HKC 2 -  Avanti/Post Makelaardij 3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam R.A. (Robin) van Viegen
za 28/0515:30 HKC 1 -  SDO/Fiable 1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam C P (Cor) Mantel
ma 30/0519:30 HKC A1 -  ACKC A1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam M. (Michiel) van Veen
ma 30/0519:30 DVS '69 A1 -  HKC A2 Sportpark Schildman in Hendrik-ido-ambacht J.TH (Theo) van der Horst
wo 01/0619:15 HKC D3 -  DVS '69 D2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 01/0620:30 HKC MW1 -  Vriendenschaar (H) MW2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam C W (Cor) Tromp
wo 01/0620:30 Pernix 1 -  HKC 1 Merenwijk in Leiden W. (Wouter) Watermulder
do 02/0618:30 Vriendenschaar (H) D1 -  HKC D1 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam R.S. (Romeo) Mahadewsing
do 02/0619:00 GKV/Enomics C2 -  HKC C2 Molenvliet in Gorinchem
wo 08/0617:30 HKC F1 -  Oranje Wit (D) F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam N. (Nina) Damen
wo 08/0619:45 HKC A2 -  DSO (K) A1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam R (Ruud) aan de Wiel
wo 08/0620:30 Albatros/Conventus MW1 -  HKC MW1 Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 11/0609:00 HKC D1 -  Vriendenschaar (H) D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/0609:00 ADO F2 -  HKC F3 Sportcomplex Trekdam in 's-gravendeel
za 11/0609:30 HKC F1 -  Albatros F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam G.A. (Thirsa) Verschoor
za 11/0609:30 HKC E2 -  Oranje Wit (D) E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam I. (Inne) de Kok
za 11/0609:30 Albatros D3 -  HKC D2 Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 11/0610:10 HKC B1 -  DSO (K) B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/0610:30 HKC F2 -  Vriendenschaar (H) F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam N. (Nelleke) Sterrenburg
za 11/0610:30 HKC F5 -  DeetosSnel F3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam L.A.C. (Lisanne) de Coninck
za 11/0610:30 GKV/Enomics E3 -  HKC E3 Molenvliet in Gorinchem
za 11/0610:30 GKV/Enomics E1 -  HKC E1 Molenvliet in Gorinchem
za 11/0611:20 DeetosSnel C1 -  HKC C1 Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht
za 11/0611:30 PKC/Vertom A4 -  HKC A2 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 11/0611:35 HKC A1 -  Oranje Wit (D) A2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/0611:35 GKV/Enomics F3 -  HKC F4 Molenvliet in Gorinchem
za 11/0611:40 HKC C2 -  PKC/Vertom C4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/0612:45 HKC B2 -  Oranje Wit (D) B2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam P (Peter) Both
za 11/0613:00 Albatros 4 -  HKC 3 Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 11/0613:05 HKC D3 -  Vriendenschaar (H) D2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 11/0614:30 Albatros 3 -  HKC 2 Sportpark Develstein in Zwijndrecht R (Robert) van Gorkum
za 11/0615:30 Oranje Wit (D) 1 -  HKC 1 Sportcomplex Stadspolders in Dordrecht A F (Frank) den Hollander
ma 13/0619:30 HKC B2 -  Sporting Delta B3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam S. (Sanne) Langendoen
di 14/0618:15 HKC E4 -  ACKC E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam R.W.A. (Bram) de Groot
wo 15/0619:00 Kinderdijk C1 -  HKC C1 Sportpark Molenzicht in Alblasserdam M. (Maarten) Boot
wo 15/0620:00 HKC MW1 -  Kinderdijk MW1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam C W (Cor) Tromp
za 18/0609:00 PKC/Vertom F6 -  HKC F5 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 18/0609:00 Kinderdijk F1 -  HKC F2 Sportpark Molenzicht in Alblasserdam Afgeschermd
za 18/0609:00 PKC/Vertom F1 -  HKC F1 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 18/0609:45 HKC C1 -  GKV/Enomics C1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam F L (Floris) Steenbergen
za 18/0610:00 Triade D1 -  HKC D3 Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 18/0610:05 Merwede/Multiplaat E2 -  HKC E2 Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 18/0610:30 HKC F3 -  ACKC F2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam S.C. (Simon) den Breejen
za 18/0610:30 HKC E3 -  Oranje Zwart/De Hoekse E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam R. (Ruben) Vogel
za 18/0610:55 HKC D2 -  ACKC D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam S. (Sanne) Langendoen
za 18/0611:30 HKC F4 -  Korbatjo F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam L. (Lotte) Scherstra
za 18/0611:30 HKC E1 -  Albatros E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam S.A. (Sven) Advokaat
za 18/0611:30 Merwede/Multiplaat B1 -  HKC B1 Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 18/0611:30 GKV/Enomics E2 -  HKC E4 Molenvliet in Gorinchem
za 18/0611:30 Movado C1 -  HKC C2 Sportcomplex Patersweg in Dordrecht
za 18/0612:00 Triade B1 -  HKC B2 Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 18/0612:05 HKC 3 -  PKC/Vertom 6 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 18/0612:45 Merwede/Multiplaat A1 -  HKC A1 Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 18/0613:00 PKC/Vertom D1 -  HKC D1 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 18/0613:45 HKC 2 -  KCC/CK Kozijnen 4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam H (Henk) Bronkhorst
za 18/0615:45 HKC 1 -  ONDO (M) 1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam W.J. (Willem) van Ieperen
wo 22/0620:00 Vriendenschaar (H) MW2 -  HKC MW1 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400
Laatste uitslagen
WED W G V P + - +/-