DamesHerenCoach
Programma
za 24/11 09:00 HKC (Ha) D3 - Focus D1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 09:00 ADO F1 - HKC (Ha) F1 De Schenkel in 's-gravendeel
za 24/11 09:00 PKC/SWKGroep E4 - HKC (Ha) E4 PKC-hal in Papendrecht
za 24/11 09:00 Oranje Wit (D) E3 - HKC (Ha) E2 Oranje Withal in Dordrecht
za 24/11 11:00 Terda 1 - HKC (Ha) 5 De Drie Linden in Prinsenbeek
za 24/11 11:05 PKC/SWKGroep D3 - HKC (Ha) D2 PKC-hal in Papendrecht
za 24/11 12:00 HKC (Ha) F2 - Albatros F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 12:00 HKC (Ha) F4 - Sporting Delta F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 12:10 Ten Donck 2 - HKC (Ha) 4 Reyerparkhal in Ridderkerk
za 24/11 12:45 Oranje Wit (D) D1 - HKC (Ha) D1 Oranje Withal in Dordrecht
za 24/11 13:00 HKC (Ha) E3 - Oranje Wit (D) E4 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 13:00 HKC (Ha) E5 - Animo E3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 13:00 Merwede/Multiplaat C1 - HKC (Ha) C1 De Stoep in Sliedrecht
za 24/11 13:15 PKC/SWKGroep B4 - HKC (Ha) B2 PKC-hal in Papendrecht
za 24/11 13:55 HKC (Ha) A1 - Merwede/Multiplaat A1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 15:05 HKC (Ha) B1 - KCR B1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 16:05 HKC (Ha) C2 - Kinderdijk C2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 17:05 HKC (Ha) A2 - Vriendenschaar (H) A2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 18:15 HKC (Ha) 3 - Kinderdijk 3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 24/11 18:45 Wit-Blauw/Green Organics 2 - HKC (Ha) 2 De Reeve in Kampen
za 24/11 20:05 Wit-Blauw/Green Organics 1 - HKC (Ha) 1 De Reeve in Kampen
za 01/12 09:00 HKC (Ha) D2 - Merwede/Multiplaat D2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 09:00 ACKC D4 - HKC (Ha) D3 De Jager in Giessen
za 01/12 09:30 GKV/Enomics E3 - HKC (Ha) E5 Van Rappardhal in Gorinchem
za 01/12 10:00 Sporting Delta E1 - HKC (Ha) E1 Deltahal in Dordrecht
za 01/12 10:45 Vriendenschaar (H) A1 - HKC (Ha) A1 Appelgaard in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 10:50 SKV F2 - HKC (Ha) F4 Sportzaal De Bolderik in Sleeuwijk
za 01/12 11:00 HKC (Ha) E4 - Sporting Delta E2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 11:00 HKC (Ha) E2 - Korbatjo E3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 12:00 HKC (Ha) F1 - DeetosSnel F1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 12:00 HKC (Ha) F3 - DVS '69 F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 12:10 Movado E1 - HKC (Ha) E3 Oranje Withal in Dordrecht
za 01/12 13:00 HKC (Ha) D1 - PKC/SWKGroep D1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 13:05 Vriendenschaar (H) 3 - HKC (Ha) 3 Appelgaard in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 14:00 HKC (Ha) C1 - DeetosSnel C1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 14:00 Tilburg B1 - HKC (Ha) B1 Westerwel in Tilburg
za 01/12 15:00 HKC (Ha) 2 - DOS (W) 2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 16:15 HKC (Ha) 1 - DOS (W) 1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 16:35 Movado A2 - HKC (Ha) A2 Oranje Withal in Dordrecht
za 01/12 17:45 HKC (Ha) B2 - Vriendenschaar (H) B2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 18:45 HKC (Ha) 4 - GKV/Enomics 4 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 09:00 HKC (Ha) D1 - Tiel '72 D1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 09:00 Kinderdijk E4 - HKC (Ha) E4 Molenzichthal in Alblasserdam
za 08/12 09:05 RWA D2 - HKC (Ha) D2 Rhoon in Rhoon
za 08/12 09:55 SKV F1 - HKC (Ha) F3 Sportzaal De Bolderik in Sleeuwijk
za 08/12 10:00 HKC (Ha) F2 - Triade F1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 10:00 HKC (Ha) E3 - Merwede/Multiplaat E3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 10:30 ACKC C1 - HKC (Ha) C1 De Jager in Giessen
za 08/12 11:00 HKC (Ha) F4 - ACKC F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 11:00 HKC (Ha) E1 - PKC/SWKGroep E2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 12:45 HKC (Ha) D3 - Juliana D2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 13:45 HKC (Ha) C2 - Vriendenschaar (H) C2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 14:10 TOP (A) B1 - HKC (Ha) B1 De Blikken in Arnemuiden S.R. SR ONDO (M)
za 08/12 14:50 HKC (Ha) 2 - DVO/Accountor 4 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 15:35 Twist 6 - HKC (Ha) 5 Westwijk in Vlaardingen
za 08/12 16:15 HKC (Ha) 1 - SKF 1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 16:45 Twist 4 - HKC (Ha) 3 Westwijk in Vlaardingen
za 08/12 17:30 HKC (Ha) B2 - GKV/Enomics B2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 17:40 DSC A2 - HKC (Ha) A1 De Vijfkamp in Eindhoven
za 08/12 18:30 HKC (Ha) 4 - Albatros 5 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/12 19:40 HKC (Ha) A2 - Triade A1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 09:00 HKC (Ha) C1 - KCR C1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 09:00 DVS '69 F3 - HKC (Ha) F4 De Ridderhal in Hendrik ido ambacht
za 15/12 09:00 Oranje Wit (D) F1 - HKC (Ha) F2 Oranje Withal in Dordrecht
za 15/12 09:30 Keep Fit '70 D2 - HKC (Ha) D3 In de Roos in Roosendaal
za 15/12 09:45 GKV/Enomics E4 - HKC (Ha) E3 Van Rappardhal in Gorinchem
za 15/12 10:00 ACKC E2 - HKC (Ha) E5 Sportzaal 't Verlaat in Almkerk
za 15/12 10:45 GKV/Enomics E2 - HKC (Ha) E1 Van Rappardhal in Gorinchem
za 15/12 10:50 HKC (Ha) F3 - Juliana F3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 10:50 HKC (Ha) E2 - Vitesse (Ba) E2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 11:45 HKC (Ha) F1 - PKC/SWKGroep F1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 12:30 Keep Fit '70 C1 - HKC (Ha) C2 In de Roos in Roosendaal
za 15/12 12:45 HKC (Ha) A1 - Tiel '72 A1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 13:00 Oranje Zwart/De Hoekse A1 - HKC (Ha) A2 Dorpshart in Mijnsheerenland
za 15/12 14:00 HKC (Ha) B1 - Fortis B2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 14:00 Merwede/Multiplaat B3 - HKC (Ha) B2 De Stoep in Sliedrecht
za 15/12 14:50 Nexus 2 - HKC (Ha) 4 Margriethal in Schiedam
za 15/12 15:00 HKC (Ha) 3 - Nieuwerkerk 6 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 15:00 KVA 2 - HKC (Ha) 2 De Nieuwe Bankras in Amstelveen
za 15/12 16:15 HKC (Ha) 5 - Sporting Delta 5 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 16:20 KVA 1 - HKC (Ha) 1 De Nieuwe Bankras in Amstelveen
za 22/12 10:00 HKC (Ha) F4 - DVS '69 F3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 22/12 11:00 HKC (Ha) F1 - ADO F1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 22/12 11:00 HKC (Ha) E5 - PKC/SWKGroep E8 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 22/12 14:00 Albatros C3 - HKC (Ha) C2 Develsteinhal in Zwijndrecht
za 22/12 16:30 Nieuwerkerk 10 - HKC (Ha) 5 De Kleine Vink Hal in Nieuwerkerk ad ijssel
za 05/01 09:30 ADO D2 - HKC (Ha) D3 De Schenkel in 's-gravendeel
za 05/01 10:00 Albatros F2 - HKC (Ha) F2 Develsteinhal in Zwijndrecht
za 12/01 09:00 HKC (Ha) C2 - Merwede/Multiplaat C2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 12/01 09:00 Vriendenschaar (H) E3 - HKC (Ha) E2 De Wielewaal in Hardinxveld-giessendam
za 12/01 10:00 KCR E1 - HKC (Ha) E4 De Wissel in Ridderkerk
za 12/01 11:00 HKC (Ha) F2 - PKC/SWKGroep F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 12/01 11:00 HKC (Ha) E1 - Vriendenschaar (H) E2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 12/01 11:00 Voltreffers F1 - HKC (Ha) F1 Arkendonk in Oosterhout nb
za 12/01 11:20 Vitesse (Ba) C1 - HKC (Ha) C1 Bongerdhal in Barendrecht
za 12/01 11:55 HKC (Ha) E5 - Vriendenschaar (H) E5 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 12/01 12:50 HKC (Ha) D3 - OJC '98 D1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 12/01 13:00 Kinderdijk D2 - HKC (Ha) D2 Molenzichthal in Alblasserdam
za 12/01 13:40 Vitesse (Ba) B1 - HKC (Ha) B1 Bongerdhal in Barendrecht
za 12/01 13:50 HKC (Ha) D1 - GKV/Enomics D1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
Laatste uitslagen
WED W G V P + - +/-
DamesHerenCoach
Programma
za 24/11 12:00 HKC (Ha) F4 - Sporting Delta F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/12 10:50 SKV F2 - HKC (Ha) F4 Sportzaal De Bolderik in Sleeuwijk
za 08/12 11:00 HKC (Ha) F4 - ACKC F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/12 09:00 DVS '69 F3 - HKC (Ha) F4 De Ridderhal in Hendrik ido ambacht
za 22/12 10:00 HKC (Ha) F4 - DVS '69 F3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 19/01 09:30 GKV/Enomics F3 - HKC (Ha) F4 Van Rappardhal in Gorinchem
za 26/01 10:50 HKC (Ha) F4 - Korbatjo F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 10:00 Sporting Delta F2 - HKC (Ha) F4 Deltahal in Dordrecht
za 09/02 11:45 HKC (Ha) F4 - GKV/Enomics F3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/02 11:00 ACKC F2 - HKC (Ha) F4 Sportzaal 't Verlaat in Almkerk
za 23/03 11:00 HKC (Ha) F4 - SKV F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 30/03 12:00 Korbatjo F2 - HKC (Ha) F4 De Boogerd in Oud-beijerland
Laatste uitslagen
F-jeugd BK F-067 WED W G V P + - +/-
1.  ACKC F2 0 0 0 0 0 0 0 (0)
2.  DVS '69 F3 0 0 0 0 0 0 0 (0)
3.  GKV/Enomics F3 0 0 0 0 0 0 0 (0)
4.  HKC (Ha) F4 0 0 0 0 0 0 0 (0)
5.  Korbatjo F2 0 0 0 0 0 0 0 (0)
6.  SKV F2 0 0 0 0 0 0 0 (0)
7.  Sporting Delta F2 0 0 0 0 0 0 0 (0)