DamesHerenCoach
Programma
di 26/03 19:00HKC C2 - Albatros C3Het Dok in Hardinxveld-giessendamS.C. (Simon) den Breejen
wo 27/03 20:00HKC 4 - Olympia (S) 2Het Dok in Hardinxveld-giessendamA. (Antoine) Pannen
wo 27/03 20:00Nieuwerkerk 10 - HKC 5De Kleine Vink Hal in Nieuwerkerk ad ijssel
do 28/03 20:15Merwede/Multiplaat 4 - HKC 3De Lockhorst in SliedrechtR (Raymond) Eijke
za 30/03 09:00HKC D2 - Triade D1Het Dok in Hardinxveld-giessendamS.A. (Sven) Advokaat
za 30/03 09:00Juliana F1 - HKC F2Het Veerhuis in Oud gastelN. (Nick) Tolenaars
za 30/03 10:00Juliana E1 - HKC E1Het Veerhuis in Oud gastelD (Daan) Kepers
za 30/03 10:00PKC/SWKGroep E5 - HKC E3PKC-hal in Papendrecht
za 30/03 10:05PKC/SWKGroep C3 - HKC C2PKC-hal in Papendrecht
za 30/03 11:00HKC E2 - PKC/SWKGroep E3Het Dok in Hardinxveld-giessendamM. (Manuel) Hol
za 30/03 11:00HKC F3 - Vitesse (Ba) F1Het Dok in Hardinxveld-giessendamAfgeschermd
za 30/03 11:10Rust Roest D1 - HKC D1Strijphal in EindhovenS (Sander) Kater
za 30/03 12:00HKC F1 - Merwede/Multiplaat F1Het Dok in Hardinxveld-giessendamE .A. (Annelies) Kop
za 30/03 12:00Korbatjo F2 - HKC F4De Boogerd in Oud-beijerland
za 30/03 13:00HKC A1 - Rust Roest A1Het Dok in Hardinxveld-giessendamT.H. (Thomas) de Vette
za 30/03 13:10KCC/SO natural 6 - HKC 4Schenkel in Capelle aan den ijssel
za 30/03 14:10HKC C1 - GKV/Enomics C1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 30/03 15:10HKC B1 - PKC/SWKGroep B2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 30/03 16:10HKC 3 - Vitesse (Ba) 4Het Dok in Hardinxveld-giessendamC.P. (Coen) Schilperoord
za 30/03 17:10Albatros B3 - HKC B2Develsteinhal in Zwijndrecht
za 30/03 17:20HKC 5 - WION 5Het Dok in Hardinxveld-giessendamE (Emiel) Deventer
za 30/03 18:35De Meeuwen 2 - HKC 2Meeuwen-hal in PuttenJ.A.T.P. (Jaap) Kamps
za 30/03 19:55De Meeuwen 1 - HKC 1Meeuwen-hal in PuttenA. (Alwin) Wolfgang
za 06/04 09:50Good Luck A1 - HKC A2De Staver in SommelsdijkA (Arnold) Jansen
za 20/04 15:30Swift (M) 1 - HKC 1Sportpark De Sprong in Middelburg
za 11/05 15:30HKC 1 - Vriendenschaar (H) 1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 18/05 16:00Valto 1 - HKC 1Sportpark De Zwet in De lier
za 25/05 15:30HKC 1 - Merwede/Multiplaat 1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06 15:30HKC 1 - GKV/Enomics 1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 15/06 15:30Oranje Wit (D) 1 - HKC 1Sportcomplex Stadspolders in Dordrecht
Laatste uitslagen
WEDWGVP+-+/-
Trainingstijden
DamesHerenCoach
Ariea Vonk
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 6 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 30/03 12:00Korbatjo F2 - HKC F4De Boogerd in Oud-beijerland
Laatste uitslagen
za 02/02 10:00Sporting Delta F2 - HKC F49 - 4 (1 - 0)
za 09/02 11:45HKC F4 - GKV/Enomics F32 - 10 (6 - 7)
za 16/02 11:00ACKC F2 - HKC F417 - 1 (2 - 1)
za 23/03 11:00HKC F4 - SKV F20 - 14 (2 - 2)
F-jeugd BK F-067WEDWGVP+-+/-
1.  ACKC F21210112111642(74)
2.  Korbatjo F2118031610664(42)
3.  SKV F2117131510546(59)
4.  GKV/Enomics F311704149674(22)
5.  DVS '69 F31130863972(-33)
6.  Sporting Delta F21130864783(-36)
7.  HKC F4110011021149(-128)
Trainingstijden
Maandag 15:30 - 16:30
Locatie: Sporthal Het Dok
Woensdag 18:00 - 19:00
Locatie: Sporthal Het Dok