DamesHerenCoach
Programma
za 26/01 09:00HKC (Ha) C2 - PKC/SWKGroep C3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 26/01 09:00Triade E1 - HKC (Ha) E4De Reiger in Groot-ammers
za 26/01 09:00Vitesse (Ba) F1 - HKC (Ha) F3Bongerdhal in BarendrechtS.N (Sharon) van der Tholen
za 26/01 10:00PKC/SWKGroep E3 - HKC (Ha) E2PKC-hal in Papendrecht
za 26/01 10:00Merwede/Multiplaat F1 - HKC (Ha) F1De Stoep in SliedrechtM. (Martijn) Hagen
za 26/01 10:00Triade D1 - HKC (Ha) D2De Reiger in Groot-ammers
za 26/01 10:10PKC/SWKGroep B2 - HKC (Ha) B1PKC-hal in PapendrechtN (Nars) Schram
za 26/01 10:50HKC (Ha) F4 - Korbatjo F2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 26/01 10:50HKC (Ha) E3 - PKC/SWKGroep E5Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 26/01 11:45HKC (Ha) F2 - Juliana F1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 26/01 11:45HKC (Ha) E1 - Juliana E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 26/01 12:10GKV/Enomics C1 - HKC (Ha) C1Van Rappardhal in Gorinchem
za 26/01 12:15WION 5 - HKC (Ha) 5WION-hal in Rotterdam
za 26/01 12:45HKC (Ha) B2 - Albatros B3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 26/01 13:30Rust Roest A1 - HKC (Ha) A1Strijphal in EindhovenR (Raymond) Eijke
za 26/01 13:45HKC (Ha) D1 - Rust Roest D1Het Dok in Hardinxveld-giessendamO.J. (Otto-Jan) Leeverink
za 26/01 14:50HKC (Ha) 2 - De Meeuwen 2Het Dok in Hardinxveld-giessendamF.A. (Arnold) Houtman
za 26/01 16:15HKC (Ha) 1 - De Meeuwen 1Het Dok in Hardinxveld-giessendamJ (Jelle) Berk
za 26/01 17:40HKC (Ha) 4 - KCC/SO natural 6Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 26/01 17:50Vitesse (Ba) 4 - HKC (Ha) 3Bongerdhal in BarendrechtA (Adrie) Broeren
vr 01/02 19:00Merwede/Multiplaat A1 - HKC (Ha) A1De Stoep in SliedrechtJ.M. (Jan) Siblesz
za 02/02 09:00HKC (Ha) D2 - PKC/SWKGroep D3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 09:00Vriendenschaar (H) F3 - HKC (Ha) F3De Wielewaal in Hardinxveld-giessendamE.G. (Edith) Blokland
za 02/02 09:30Focus D1 - HKC (Ha) D3Het Turfschip Etten-Leur in Etten-leur
za 02/02 10:00Sporting Delta F2 - HKC (Ha) F4Deltahal in DordrechtJ. (Jordi) van den Berg
za 02/02 10:00Oranje Wit (D) E4 - HKC (Ha) E3Oranje Withal in DordrechtN.M.T. (Nadia) de Wit
za 02/02 10:30HKC (Ha) E2 - Oranje Wit (D) E3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 10:50Vriendenschaar (H) A2 - HKC (Ha) A2Appelgaard in Hardinxveld-giessendamG. (Gerard) Streefkerk
za 02/02 11:20Animo E3 - HKC (Ha) E5De Randhorst in Geldermalsen
za 02/02 11:30HKC (Ha) E4 - PKC/SWKGroep E4Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 12:00Kinderdijk C2 - HKC (Ha) C2Molenzichthal in AlblasserdamR (Richard) Mudde
za 02/02 12:05KCR B1 - HKC (Ha) B1De Wissel in RidderkerkW.J. (Wim) van Dort
za 02/02 12:45HKC (Ha) D1 - Oranje Wit (D) D1Het Dok in Hardinxveld-giessendamA. (Arco) Bomgaars
za 02/02 13:45HKC (Ha) C1 - Merwede/Multiplaat C1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 14:50HKC (Ha) 2 - Wit-Blauw/Green Organics 2Het Dok in Hardinxveld-giessendamR. (Rene) Holkamp
za 02/02 16:15HKC (Ha) 1 - Wit-Blauw/Green Organics 1Het Dok in Hardinxveld-giessendamJ. (Jorrit) de Grutter
za 02/02 17:40HKC (Ha) 4 - Ten Donck 2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 18:50HKC (Ha) B2 - PKC/SWKGroep B4Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 19:50HKC (Ha) 5 - Terda 1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 19:50Kinderdijk 3 - HKC (Ha) 3Molenzichthal in Alblasserdam
za 09/02 09:00HKC (Ha) D3 - ACKC D4Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/02 09:00DVS '69 F2 - HKC (Ha) F3De Ridderhal in Hendrik ido ambachtL. (Laura) Siegersma
za 09/02 10:00DeetosSnel F1 - HKC (Ha) F1DeetosSnel-hal in DordrechtB. (Brend) Dingenouts
za 09/02 10:50HKC (Ha) E3 - Movado E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/02 10:50HKC (Ha) E5 - GKV/Enomics E3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/02 11:00Merwede/Multiplaat D2 - HKC (Ha) D2De Stoep in Sliedrecht
za 09/02 11:10PKC/SWKGroep D1 - HKC (Ha) D1PKC-hal in Papendrecht
za 09/02 11:45HKC (Ha) E1 - Sporting Delta E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/02 11:45HKC (Ha) F4 - GKV/Enomics F3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/02 12:45HKC (Ha) A1 - Vriendenschaar (H) A1Het Dok in Hardinxveld-giessendamM. (Mark) van Buren
za 09/02 13:00Sporting Delta E2 - HKC (Ha) E4Deltahal in DordrechtE. (Elise) Nauta
za 09/02 13:00Vriendenschaar (H) B2 - HKC (Ha) B2Appelgaard in Hardinxveld-giessendamR. (Rob) Visser
za 09/02 13:00Korbatjo E3 - HKC (Ha) E2De Boogerd in Oud-beijerland
za 09/02 13:10DeetosSnel C1 - HKC (Ha) C1DeetosSnel-hal in Dordrecht
za 09/02 14:00HKC (Ha) B1 - Tilburg B1Het Dok in Hardinxveld-giessendamK. (Kees) van Wijk
za 09/02 14:30GKV/Enomics 4 - HKC (Ha) 4Van Rappardhal in Gorinchem
za 09/02 15:00HKC (Ha) A2 - Movado A2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/02 16:10HKC (Ha) 3 - Vriendenschaar (H) 3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/02 19:05DOS (W) 2 - HKC (Ha) 2De Vierstee in MaartensdijkE F J (Ewout) Limburg
za 09/02 20:30DOS (W) 1 - HKC (Ha) 1De Vierstee in MaartensdijkS. (Sebastiaan) de Jong
za 16/02 09:00HKC (Ha) C1 - ACKC C1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/02 09:00Triade F1 - HKC (Ha) F2De Reiger in Groot-ammers
za 16/02 10:00Merwede/Multiplaat E3 - HKC (Ha) E3De Stoep in Sliedrecht
za 16/02 10:00PKC/SWKGroep E2 - HKC (Ha) E1PKC-hal in Papendrecht
za 16/02 10:30HKC (Ha) F3 - SKV F1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/02 11:00ACKC F2 - HKC (Ha) F4Sportzaal 't Verlaat in AlmkerkAfgeschermd
za 16/02 11:00PKC/SWKGroep E8 - HKC (Ha) E5PKC-hal in Papendrecht
za 16/02 11:30HKC (Ha) E4 - Kinderdijk E4Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/02 12:00Vriendenschaar (H) C2 - HKC (Ha) C2Appelgaard in Hardinxveld-giessendamR. (Rob) Visser
za 16/02 12:30GKV/Enomics B2 - HKC (Ha) B2Van Rappardhal in Gorinchem
za 16/02 12:45HKC (Ha) A1 - DSC A2Het Dok in Hardinxveld-giessendamJ.L.M. (Jeroen) Klein
za 16/02 13:00Triade A1 - HKC (Ha) A2De Reiger in Groot-ammers
za 16/02 13:10Juliana D2 - HKC (Ha) D3Het Veerhuis in Oud gastelP (Paul) Voorbraak
za 16/02 13:30Tiel '72 D1 - HKC (Ha) D1De Betuwehal in Tiel
za 16/02 13:55HKC (Ha) D2 - RWA D2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/02 14:55HKC (Ha) B1 - TOP (A) B1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/02 15:55HKC (Ha) 3 - Twist 4Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/02 17:05HKC (Ha) 5 - Twist 6Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/02 19:30Albatros 5 - HKC (Ha) 4Develsteinhal in Zwijndrecht
za 16/02 20:00SKF 1 - HKC (Ha) 1SKF-hal in VeenendaalP. (Pieter) Rikken
za 16/02 21:15DVO/Accountor 4 - HKC (Ha) 2DVO-hal in BennekomR (Ronald) van der Meer
za 23/02 12:30Good Luck A1 - HKC (Ha) A2De Staver in SommelsdijkA (Arnold) Jansen
za 23/02 16:55KCC/SO natural 8 - HKC (Ha) 5Schenkel in Capelle aan den ijssel
za 02/03 10:00HKC (Ha) F2 - Merwede/Multiplaat F2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/03 11:00HKC (Ha) E4 - Triade E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/03 12:30HKC (Ha) 4 - Albatros 5Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03 09:00HKC (Ha) B2 - Merwede/Multiplaat B3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03 09:00Vitesse (Ba) E2 - HKC (Ha) E2Bongerdhal in BarendrechtE.J.E (Elianne) Kooij
za 09/03 09:00PKC/SWKGroep F1 - HKC (Ha) F1PKC-hal in Papendrecht
za 09/03 10:00HKC (Ha) E1 - GKV/Enomics E2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03 10:00HKC (Ha) E3 - GKV/Enomics E4Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03 10:00Juliana F3 - HKC (Ha) F3Het Veerhuis in Oud gastelAfgeschermd
za 09/03 11:00HKC (Ha) F2 - Oranje Wit (D) F1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03 11:00HKC (Ha) E5 - ACKC E2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03 11:05KCR C1 - HKC (Ha) C1De Wissel in Ridderkerk
za 09/03 12:45HKC (Ha) D3 - Keep Fit '70 D2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03 13:45HKC (Ha) C2 - Keep Fit '70 C1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03 13:45Tiel '72 A1 - HKC (Ha) A1Westroyenhal in Tiel
za 09/03 14:00Fortis B2 - HKC (Ha) B1De Belt in Oost-souburg
za 09/03 14:50HKC (Ha) 2 - KVA 2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
Laatste uitslagen
WEDWGVP+-+/-
Trainingstijden
DamesHerenCoach
Ariea Vonk
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 6 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 26/01 10:50HKC (Ha) F4 - Korbatjo F2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 10:00Sporting Delta F2 - HKC (Ha) F4Deltahal in DordrechtJ. (Jordi) van den Berg
za 09/02 11:45HKC (Ha) F4 - GKV/Enomics F3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/02 11:00ACKC F2 - HKC (Ha) F4Sportzaal 't Verlaat in AlmkerkAfgeschermd
za 23/03 11:00HKC (Ha) F4 - SKV F2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 30/03 12:00Korbatjo F2 - HKC (Ha) F4De Boogerd in Oud-beijerland
Laatste uitslagen
za 01/12 10:50SKV F2 - HKC (Ha) F410 (3) - 0 (1)
za 08/12 11:00HKC (Ha) F4 - ACKC F21 (4) - 12 (1)
za 15/12 09:00DVS '69 F3 - HKC (Ha) F44 (2) - 1 (0)
za 22/12 10:00HKC (Ha) F4 - DVS '69 F33 (3) - 6 (2)
za 19/01 09:30GKV/Enomics F3 - HKC (Ha) F428 (3) - 4 (2)
F-jeugd BK F-067WEDWGVP+-+/-
1.  GKV/Enomics F36501107838(40)
2.  ACKC F26501104823(25)
3.  SKV F2430164510(35)
4.  Korbatjo F2530264634(12)
5.  DVS '69 F3730462040(-20)
6.  Sporting Delta F2610522150(-29)
7.  HKC (Ha) F4600601174(-63)
Trainingstijden
Maandag 15:30 - 16:30
Locatie: Sporthal Het Dok
Woensdag 18:00 - 19:00
Locatie: Sporthal Het Dok