DamesHerenCoach
Hugo den Breejen
Levi de Jong
Stephan de Boon
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Ids de Boon

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas2 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 01/10 10:30 HKC E5 -  Movado E1 Sportveld Boven Hardinxveld in  G M (Mariëlle) de Waal
za 08/10 09:30 ACKC E2 -  HKC E5 Sportcomplex De Alm in  S.A.J.A. (Suzanne) Peeters
za 15/10 10:30 HKC E5 -  Albatros E4 Sportveld Boven Hardinxveld in  Afgeschermd
Laatste uitslagen
za 10/09 11:30 Movado E1 - HKC E5 8 - 2 (2 - 0)
za 17/09 10:25 HKC E5 - ACKC E2 22 - 0 (2 - 1)
za 24/09 11:00 Albatros E4 - HKC E5 2 - 4 (2 - 0)
E-jeugd nj E-157 WED W G V P + - +/-
1.  Movado E1 3 3 0 0 6 23 6 (17)
2.  HKC E5 3 2 0 1 4 28 10 (18)
3.  Albatros E4 3 1 0 2 2 14 10 (4)
4.  ACKC e2 3 0 0 3 0 1 40 (-39)
Trainingstijden
Maandag 18:15 - 19:15
Locatie: Veld 2
Woensdag 18:15 - 19:15
Locatie: Veld 2
DamesHerenCoach
Programma
wo 28/09 20:00 Vriendenschaar (H) MW3 -  HKC MW1 Sportcomplex Sluisweg in 
wo 28/09 20:30 HKC 1 -  Fiks 1 Sportveld Boven Hardinxveld in  A. (Albert) Klingenberg
do 29/09 19:15 HKC C2 -  Oranje Wit (D) C3 Sportveld Boven Hardinxveld in  S. (Sanne) Langendoen
za 01/10 09:00 HKC D3 -  Kinderdijk D1 Sportveld Boven Hardinxveld in  S.A. (Sven) Advokaat
za 01/10 09:00 Korbatjo E2 -  HKC E3 Sportveld H.Parkhurstweg in 
za 01/10 09:30 HKC E2 -  Vriendenschaar (H) E3 Sportveld Boven Hardinxveld in  N. (Nina) Damen
za 01/10 09:30 HKC F2 -  GKV/Enomics F2 Sportveld Boven Hardinxveld in  Afgeschermd
za 01/10 09:30 PKC/Vertom B2 -  HKC B1 Sportpark Oostpolder in  M. (Marcel) Versteeg
za 01/10 10:00 Oranje Wit (D) E4 -  HKC E4 Sportcomplex Stadspolders in  J.D. (Jesse) Everaarts
za 01/10 10:10 HKC C1 -  Tiel '72 C1 Sportveld Boven Hardinxveld in 
za 01/10 10:15 Vriendenschaar (H) F1 -  HKC F1 Sportcomplex Sluisweg in  Afgeschermd
za 01/10 10:30 HKC F3 -  ACKC F1 Sportveld Boven Hardinxveld in  I. (Iris) van Gelder
za 01/10 10:30 HKC E5 -  Movado E1 Sportveld Boven Hardinxveld in  G M (Mariëlle) de Waal
za 01/10 10:30 Albatros E2 -  HKC E1 Sportpark Develstein in 
za 01/10 11:00 Voltreffers B1 -  HKC B3 Sportcomplex Paterserf in  R.H. (Remko) van Abeelen
za 01/10 11:15 ACKC B1 -  HKC B2 Sportcomplex De Alm in  T (Teun) van Herwijnen
za 01/10 11:15 Albatros A2 -  HKC A1 Sportpark Develstein in  A. (Arno) Diederik
za 01/10 11:20 HKC D2 -  Movado D1 Sportveld Boven Hardinxveld in  J.J. (Jiske) van Brenk
za 01/10 11:45 HKC A2 -  PKC/Vertom A6 Sportveld Boven Hardinxveld in  Afgeschermd
za 01/10 12:30 HKC C2 -  Korbatjo C2 Sportveld Boven Hardinxveld in  M. (Merijn) Sevenhuysen
za 01/10 13:45 HKC 3 -  GKV/Enomics 3 Sportveld Boven Hardinxveld in 
za 01/10 15:30 HKC 1 -  De Meervogels 1 Sportveld Boven Hardinxveld in  M S (Marijn) de Groot
wo 05/10 20:30 HKC MW1 -  Vriendenschaar (H) MW3 Sportveld Boven Hardinxveld in  A (Arno) den Breejen
za 08/10 09:00 KCR F2 -  HKC F2 Reyerpark KCR in 
za 08/10 09:15 HKC D1 -  Victum D1 Sportveld Boven Hardinxveld in 
za 08/10 09:30 HKC F1 -  Oranje Wit (D) F1 Sportveld Boven Hardinxveld in  A. (Aron) Hoekwater
za 08/10 09:30 HKC E1 -  Kinderdijk E1 Sportveld Boven Hardinxveld in  L.A.C. (Lisanne) de Coninck
za 08/10 09:30 HKC E3 -  GKV/Enomics E4 Sportveld Boven Hardinxveld in  R.W.A. (Bram) de Groot
za 08/10 09:30 Voltreffers F1 -  HKC F3 Sportcomplex Paterserf in  T.W. (Thimo) van Abeelen
za 08/10 09:30 ACKC E2 -  HKC E5 Sportcomplex De Alm in  S.A.J.A. (Suzanne) Peeters
za 08/10 09:45 PKC/Vertom C1 -  HKC C1 Sportpark Oostpolder in  Afgeschermd
za 08/10 10:00 Triade D1 -  HKC D2 Sportveld Waterlinie in 
za 08/10 10:25 HKC B1 -  GKV/Enomics B1 Sportveld Boven Hardinxveld in 
za 08/10 10:30 HKC E4 -  PKC/Vertom E3 Sportveld Boven Hardinxveld in  R. (Robin) de Bruin
za 08/10 10:30 GKV/Enomics E3 -  HKC E2 Molenvliet in 
za 08/10 10:50 Merwede/Multiplaat A2 -  HKC A2 Sportpark Thorbeckelaan in 
za 08/10 11:00 Oranje Wit (D) C3 -  HKC C2 Sportcomplex Stadspolders in  S. (Stefan) Naaktgeboren
za 08/10 11:30 GKV/Enomics D1 -  HKC D3 Molenvliet in 
za 08/10 11:40 HKC B2 -  Vriendenschaar (H) B2 Sportveld Boven Hardinxveld in  P (Peter) Both
za 08/10 11:50 HKC A1 -  Tjoba A1 Sportveld Boven Hardinxveld in  C.P. (Coen) Schilperoord
za 08/10 13:20 HKC B3 -  GKV/Enomics B2 Sportveld Boven Hardinxveld in  M (Martijn) Bommeljé
za 08/10 14:30 KCR 4 -  HKC 3 Reyerpark KCR in  R (René) Meulmeester
za 08/10 15:30 DOS (W) 1 -  HKC 1 Veld DOS (W) in  R (Rutger) Kloosterman
za 08/10 17:00 Oranje Wit (D) 3 -  HKC 2 Sportcomplex Stadspolders in  C H (Cor) Kerstens
di 11/10 20:30 HKC 2 -  KCR 2 Sportveld Boven Hardinxveld in  H. (Harald) van Dongen
wo 12/10 20:30 Albatros/Conventus MW1 -  HKC MW1 Sportpark Develstein in 
za 15/10 09:00 DeetosSnel E4 -  HKC E3 Sportterrein Vorrinklaan in  Afgeschermd
za 15/10 09:10 DVS '69 D1 -  HKC D3 Sportpark Schildman in  L. (Lynn) Kroek
za 15/10 09:30 HKC F1 -  DeetosSnel F1 Sportveld Boven Hardinxveld in  F. (Femke) Donker
za 15/10 09:30 HKC E4 -  Vriendenschaar (H) E2 Sportveld Boven Hardinxveld in  Q. (Quinten) Kelderman
za 15/10 09:30 HKC D2 -  GKV/Enomics D2 Sportveld Boven Hardinxveld in  F. (Francis) Kraaijeveld-Tromp
za 15/10 10:00 PKC/Vertom E2 -  HKC E1 Sportpark Oostpolder in 
za 15/10 10:30 HKC F3 -  SKV F1 Sportveld Boven Hardinxveld in  G.A. (Thirsa) Verschoor
za 15/10 10:30 HKC E5 -  Albatros E4 Sportveld Boven Hardinxveld in  Afgeschermd
za 15/10 10:30 Tilburg E1 -  HKC E2 KV Tilburg in  A. (Anton) van de Vijver
za 15/10 10:40 HKC A1 -  PKC/Vertom A3 Sportveld Boven Hardinxveld in  A. (Arno) Diederik
za 15/10 11:00 Albatros F3 -  HKC F2 Sportpark Develstein in 
za 15/10 11:00 Fortissimo B1 -  HKC B1 Sportpark IJsseloever in 
za 15/10 11:00 Tilburg 3 -  HKC 3 KV Tilburg in  G. (Gerard) Plaisier
za 15/10 11:15 Kinderdijk B2 -  HKC B2 Sportpark Molenzicht in  Afgeschermd
za 15/10 11:35 PKC/Vertom C5 -  HKC C2 Sportpark Oostpolder in 
za 15/10 11:40 HKC A2 -  Kinderdijk A2 Sportveld Boven Hardinxveld in  R (Ruud) aan de Wiel
za 15/10 12:00 Oranje Wit (D) C1 -  HKC C1 Sportcomplex Stadspolders in  O.J. (Otto-Jan) Leeverink
za 15/10 12:10 HKC B3 -  Tilburg B1 Sportveld Boven Hardinxveld in  Afgeschermd
za 15/10 12:15 Rust Roest D1 -  HKC D1 Sportpark Strijp in 
za 15/10 15:30 Avanti/Post Makelaardij 1 -  HKC 1 Sportpark De Groene Wijdte in  D (Danny) Gerritsen
za 15/10 16:30 Swift (M) 2 -  HKC 2 Sportpark De Sprong in  M (Martijn) de Widt
di 18/10 19:15 HKC C1 -  Kinderdijk C1 Sportveld Boven Hardinxveld in  O.J. (Otto-Jan) Leeverink
wo 19/10 20:30 HKC MW1 -  GKV/Enomics MW1 Sportveld Boven Hardinxveld in  M (Martijn) Kamsteeg
za 22/10 10:55 HKC D2 -  Triade D1 Sportveld Boven Hardinxveld in  S.A. (Sven) Advokaat
za 22/10 11:15 Merwede/Multiplaat A1 -  HKC A1 Sportpark Thorbeckelaan in 
za 22/10 12:10 HKC 3 -  Merwede/Multiplaat 3 Sportveld Boven Hardinxveld in  M. (Michiel) van Veen
za 22/10 13:45 HKC 2 -  KOAG 2 Sportveld Boven Hardinxveld in  H P (Henk) den Breejen
za 22/10 15:30 HKC 1 -  DeetosSnel 1 Sportveld Boven Hardinxveld in  A. (Arthur) den Ouden
za 29/10 11:15 Wageningen C1 -  HKC C1 Binnenveld in  F (Frans) Veenendaal
za 29/10 12:15 HKC 3 -  Oranje Wit (D) 4 Sportveld Boven Hardinxveld in  R (Rolf) Sparidans
za 29/10 13:00 Fortis A1 -  HKC A1 Sportcomplex Diezestraat in  J L (Hans) Soeting
curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400
Laatste uitslagen
WED W G V P + - +/-
Trainingstijden