DamesHerenCoach
Lindsey de Boon
Suzan van der Vlist
Sem Advocaat
Bart Klop
Daniel Klop
Afgeschermd
Stephan Advocaat
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
Laatste uitslagen
za 21/09 10:10HKC E1 - Oranje Wit (D) E213 - 9
za 28/09 10:00Oranje Wit (D) E2 - HKC E14 - 11 (5 - 5)
za 05/10 10:30GKV/Enomics E1 - HKC E19 - 14 (4 - 6)
za 12/10 10:25HKC E1 - DeetosSnel E118 - 2 (8 - 2)
E-jeugd nj E-009WEDWGVP+-+/-
1.  HKC E16600128641(45)
2.  GKV/Enomics E1630369456(38)
3.  Oranje Wit (D) E2630365370(-17)
4.  DeetosSnel E1600602793(-66)
Trainingstijden
Maandag 18:30 - 17:00
Locatie: Veld 2
Donderdag 18:30 - 19:30
Locatie: Veld 2
DamesHerenCoach
Lindsey de Boon
Suzan van der Vlist
Sem Advocaat
Bart Klop
Daniel Klop
Afgeschermd
Stephan Advocaat
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 23/11 09:00Oranje Wit (D) E1 - HKC E1Oranje Withal in Dordrecht
za 30/11 10:10HKC E1 - Vriendenschaar (H) E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 07/12 10:10HKC E1 - GKV/Enomics E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 11/01 10:10HKC E1 - Merwede/Multiplaat E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 18/01 11:00PKC/SWKGroep E1 - HKC E1PKC-hal in Papendrecht
za 25/01 11:15HKC E1 - Albatros E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 01/02 11:15HKC E1 - Oranje Wit (D) E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/02 09:00Vriendenschaar (H) E1 - HKC E1De Wielewaal in Hardinxveld-giessendam
za 15/02 09:30GKV/Enomics E1 - HKC E1Van Rappardhal in Gorinchem
za 14/03 10:00Merwede/Multiplaat E1 - HKC E1De Stoep in Sliedrecht
za 21/03 09:00HKC E1 - PKC/SWKGroep E1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 28/03 10:00Albatros E1 - HKC E1Walburghal in Zwijndrecht
Laatste uitslagen
E-jeugd BK E-100WEDWGVP+-+/-
1.  Albatros E10000000(0)
2.  GKV/Enomics E10000000(0)
3.  HKC E10000000(0)
4.  Merwede/Multiplaat E10000000(0)
5.  Oranje Wit (D) E10000000(0)
6.  PKC/SWKGroep E10000000(0)
7.  Vriendenschaar (H) E10000000(0)
Trainingstijden
Dinsdag 16:30 - 17:30
Locatie: Sporthal Het Dok
Woensdag 18:30 - 19:30
Locatie: Sporthal Het Dok