DamesHerenCoach
Amber den Breejen
Elize Krijgsman
Christie Meerkerk
Jorn Kamsteeg
Rick Spelt
Fabian Vonk
Niels Meerkerk
David Vonk
Ariea Vonk
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 2 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
Laatste uitslagen
za 21/09 09:00DeetosSnel D3 - HKC D27 - 6
za 28/09 10:15HKC D2 - DeetosSnel D312 - 3
za 05/10 09:30ACKC D2 - HKC D23 - 12
za 12/10 12:40HKC D2 - GKV/Enomics D313 - 5
D-jeugd BK nj D-064WEDWGVP+-+/-
1.  HKC D26501106324(39)
2.  DeetosSnel D36501104134(7)
3.  ACKC D2620443634(2)
4.  GKV/Enomics D3600601563(-48)
Trainingstijden
Dinsdag 18:30 - 19:30
Locatie: Veld 2
Woensdag 18:30 - 19:30
Locatie: Veld 1
DamesHerenCoach
Amber den Breejen
Elize Krijgsman
Christie Meerkerk
Jorn Kamsteeg
Rick Spelt
Fabian Vonk
Niels Meerkerk
David Vonk
Ariea Vonk
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 2 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 23/11 12:00PKC/SWKGroep D3 - HKC D2PKC-hal in Papendrecht
za 30/11 12:40HKC D2 - Kinderdijk D2Het Dok in Hardinxveld-giessendamK. (Kelvin) Dame
za 07/12 09:00HKC D2 - Merwede/Multiplaat D2Het Dok in Hardinxveld-giessendamR (Rianne) Swets
za 14/12 11:00Albatros D3 - HKC D2Develsteinhal in Zwijndrecht
za 11/01 09:00HKC D2 - Vriendenschaar (H) D3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 18/01 10:45GKV/Enomics D2 - HKC D2Van Rappardhal in Gorinchem
za 01/02 10:10HKC D2 - PKC/SWKGroep D3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 08/02 13:00Kinderdijk D2 - HKC D2Molenzichthal in Alblasserdam
za 15/02 11:00Merwede/Multiplaat D2 - HKC D2De Stoep in Sliedrecht
za 07/03 09:00HKC D2 - Albatros D3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 14/03 12:00Vriendenschaar (H) D3 - HKC D2Appelgaard in Hardinxveld-giessendam
za 21/03 10:10HKC D2 - GKV/Enomics D2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
Laatste uitslagen
D-jeugd BK D-068WEDWGVP+-+/-
1.  Albatros D30000000(0)
2.  GKV/Enomics D20000000(0)
3.  HKC D20000000(0)
4.  Kinderdijk D20000000(0)
5.  Merwede/Multiplaat D20000000(0)
6.  PKC/SWKGroep D30000000(0)
7.  Vriendenschaar (H) D30000000(0)
Trainingstijden
Dinsdag 18:30 - 19:30
Locatie: Sporthal Het Dok
Donderdag 18:00 - 19:00
Locatie: Sporthal Het Dok