DamesHerenCoach
Sara Fijnekam
Ize de Keijzer
Anouk Visser
Mees den Breejen
Lukas Klop
Sven van Middelkoop
Jan van der Pijl
Justin den Hollander
Ticho Stuij van den Herik
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
Laatste uitslagen
za 15/10 12:15 Rust Roest D1 - HKC D1 9 - 14
D-jeugd hoofdklasse DHKG WED W G V P + - +/-
1.  PKC/Vertom D1 5 5 0 0 10 99 20 (79)
2.  HKC D1 5 4 0 1 8 65 28 (37)
3.  Victum D1 5 2 1 2 5 29 45 (-16)
4.  Vriendenschaar (H) D1 5 1 1 3 3 34 65 (-31)
5.  Rust Roest D1 5 1 0 4 2 33 65 (-32)
6.  Tilburg D1 5 0 2 3 2 23 60 (-37)
Trainingstijden
Dinsdag 18:15 - 19:15
Locatie: Veld 2
Donderdag 18:15 - 19:15
Locatie: Veld 2
DamesHerenCoach
Sara Fijnekam
Ize de Keijzer
Anouk Visser
Mees den Breejen
Lukas Klop
Sven van Middelkoop
Jan van der Pijl
Justin den Hollander
Ticho Stuij van den Herik
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 10/12 11:10 HKC D1 -  Sporting Delta D1 Het Dok in  A. (Arco) Bomgaars
za 17/12 11:00 Rust Roest D1 -  HKC D1 Strijphal in  I (Inge) v/d Wijst
za 24/12 12:00 HKC D1 -  PKC/Vertom D1 Het Dok in  J (Joost) Schellaars
za 14/01 13:30 HKC D1 -  Tilburg D1 Het Dok in 
za 21/01 10:05 HKC D1 -  Albatros D1 Het Dok in 
za 28/01 12:05 PKC/Vertom D1 -  HKC D1 PKC-hal in 
za 04/02 11:45 Oranje Wit (D) D1 -  HKC D1 Oranje Withal in 
za 11/02 12:30 HKC D1 -  Nieuwerkerk D1 Het Dok in 
za 18/02 12:00 Sporting Delta D1 -  HKC D1 Deltahal in 
za 11/03 11:15 HKC D1 -  Rust Roest D1 Het Dok in 
za 18/03 12:00 Tilburg D1 -  HKC D1 Westerwel in 
za 25/03 11:00 Albatros D1 -  HKC D1 Develsteinhal in 
Laatste uitslagen
za 26/11 12:15 HKC D1 - Oranje Wit (D) D1 11 - 5
za 03/12 15:00 Nieuwerkerk D1 - HKC D1 11 - 4
D-jeugd hoofdklasse DHKD WED W G V P + - +/-
1.  Nieuwerkerk D1 2 2 0 0 4 25 7 (18)
2.  Albatros D1 2 1 1 0 3 39 13 (26)
3.  PKC/Vertom D1 2 1 1 0 3 22 14 (8)
4.  HKC D1 2 1 0 1 2 15 16 (-1)
5.  Oranje Wit (D) D1 2 1 0 1 2 12 17 (-5)
6.  Rust Roest D1 2 0 1 1 1 15 23 (-8)
7.  Tilburg D1 2 0 1 1 1 14 40 (-26)
8.  Sporting Delta D1 2 0 0 2 0 9 21 (-12)
Trainingstijden
Dinsdag 18:30 - 19:30
Locatie: Sporthal Het Dok
Donderdag 18:30 - 19:30
Locatie: Sporthal Het Dok