DamesHerenCoach
Danley van Bergen
Menno Bakker
Marlies aan de Wiel - Bommeljé
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 7 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 20/04  09:00 HKC/Creon Kozijnen F4 -  Oranje Zwart/De Hoekse F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/05  09:00 Sporting Delta F4 -  HKC/Creon Kozijnen F4 Sportcomplex Gravensingel in Dordrecht N.A. (Nienke) de Sousa Martins
za 25/05  11:15 HKC/Creon Kozijnen F4 -  Sporting Delta F4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  11:10 HKC/Creon Kozijnen F4 -  DeetosSnel/QLS F4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 08/06  09:00 Oranje Zwart/De Hoekse F1 -  HKC/Creon Kozijnen F4 Sportveld Munnikendijk in Westmaas
Laatste uitslagen
za 06/04 10:00 DeetosSnel/QLS F4 - HKC/Creon Kozijnen F4 6 - 4 (0 - 3)
F-jeugd BK vj F-114 WED W G V P + - +/-
1.  Sporting Delta f4 1 1 0 0 2 4 1 (3)
2.  DeetosSnel/QLS F4 1 1 0 0 2 6 4 (2)
3.  HKC/Creon Kozijnen F4 1 0 0 1 0 4 6 (-2)
4.  Oranje Zwart/De Hoekse F1 1 0 0 1 0 1 4 (-3)
DamesHerenCoach
Programma
za 13/04  10:00 Albatros D3 -  HKC/Creon Kozijnen D2 Sportpark Develstein in Zwijndrecht N. (Noa) van der Duijn Schouten
di 16/04  18:00 Vriendenschaar (H) F1 -  HKC/Creon Kozijnen F1 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam W.J. (Wil) Kuup
wo 17/04  18:00 HKC/Creon Kozijnen E5 -  Vriendenschaar (H) E4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 17/04  20:00 SKV MW1 -  HKC/Creon Kozijnen MW1 Sportcomplex De Roef in Sleeuwijk
za 20/04  09:00 HKC/Creon Kozijnen F4 -  Oranje Zwart/De Hoekse F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 20/04  09:00 HKC/Creon Kozijnen E1 -  Kinderdijk E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 20/04  09:00 HKC/Creon Kozijnen E6 -  Voltreffers E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 20/04  09:00 Sporting Delta F1 -  HKC/Creon Kozijnen F1 Sportcomplex Gravensingel in Dordrecht K. (Kim) Schilperoord
za 20/04  09:00 Vriendenschaar (H) F4 -  HKC/Creon Kozijnen F3 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 20/04  09:00 Sporting Delta E3 -  HKC/Creon Kozijnen E5 Sportcomplex Gravensingel in Dordrecht O. (Olaf) van der Padt
za 20/04  09:00 Vriendenschaar (H) E3 -  HKC/Creon Kozijnen E3 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam J.M. (Martijn) Buijk
za 20/04  09:30 Albatros D1 -  HKC/Creon Kozijnen D1 Sportpark Develstein in Zwijndrecht R. (Ron) van Gemert
za 20/04  10:00 HKC/Creon Kozijnen F2 -  DeetosSnel/QLS F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 20/04  10:00 HKC/Creon Kozijnen E4 -  ADO E3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 20/04  10:00 Tilburg D2 -  HKC/Creon Kozijnen D3 KV Tilburg in Tilburg MRM (Martijn) Huijnen
za 20/04  10:00 Nieuwerkerk C1 -  HKC/Creon Kozijnen C1 De Kleine Vink Veld in Nieuwerkerk ad ijssel K. (Kees) van Wijk
za 20/04  10:15 Twist C1 -  HKC/Creon Kozijnen C2 Sportcomplex Claudius Civilislaan in Vlaardingen E (Erik) de Kruik
za 20/04  10:30 Rust Roest A1 -  HKC/Creon Kozijnen A1 Sportpark Strijp in Eindhoven M.A.T. (Marc) van der Palen
za 20/04  10:40 HKC/Creon Kozijnen B1 -  PSV/lifovragen.nl B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam P.C. (Peter) Bijl
za 20/04  10:45 ACKC A2 -  HKC/Creon Kozijnen A3 Sportcomplex De Alm in Almkerk H.T. (Erik) Vroon
za 20/04  11:00 HKC/Creon Kozijnen C3 -  Oranje Wit (D) C3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 20/04  12:05 HKC/Creon Kozijnen B2 -  GKV/Enomics B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 20/04  12:15 Oranje Wit (D) E1 -  HKC/Creon Kozijnen E2 Sportcomplex Stadspolders in Dordrecht J. (Jordan) Timmer
za 20/04  12:30 Merwede/Multiplaat A2 -  HKC/Creon Kozijnen A2 Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 20/04  13:00 HKC/Creon Kozijnen D2 -  Vriendenschaar (H) D2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 20/04  13:30 HKC/Creon Kozijnen 3 -  GKV/Enomics 3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam C.P. (Coen) Schilperoord
za 20/04  15:00 HKC/Creon Kozijnen 4 -  PSV/lifovragen.nl 2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 20/04  16:00 Fortuna 3 -  HKC/Creon Kozijnen 2 Sportpark Kruithuisweg-Oost in Delft R. (Rene) Zwart
wo 24/04  20:00 Juliana MW1 -  HKC/Creon Kozijnen MW1 Gem. sportpark in Oud gastel M. (Marcel) de Jong
di 30/04  20:30 PKC/Vertom 1 -  HKC/Creon Kozijnen 1 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 04/05  12:30 HKC/Creon Kozijnen D1 -  Nieuwerkerk D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam E J (Erik Jan) Mudde
za 04/05  13:00 Wageningen 2 -  HKC/Creon Kozijnen 2 Binnenveld in Wageningen S (Stefan) Goudriaan
za 04/05  15:00 TOP (A) 1 -  HKC/Creon Kozijnen 1 Sportcomplex Van Cittersweg in Arnemuiden
za 11/05  09:00 Sporting Delta F4 -  HKC/Creon Kozijnen F4 Sportcomplex Gravensingel in Dordrecht N.A. (Nienke) de Sousa Martins
za 11/05  09:00 Triade E1 -  HKC/Creon Kozijnen E6 Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 11/05  09:45 HKC/Creon Kozijnen F2 -  Juliana F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/05  09:45 HKC/Creon Kozijnen F3 -  GKV/Enomics F2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/05  09:45 HKC/Creon Kozijnen E1 -  ADO E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/05  10:45 Attila 2 -  HKC/Creon Kozijnen 4 Sportpark Strijp in Eindhoven
za 11/05  11:00 HKC/Creon Kozijnen A1 -  OVVO A1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/05  12:30 HKC/Creon Kozijnen B2 -  ACKC B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/05  12:30 HKC/Creon Kozijnen A2 -  PKC/Vertom A4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/05  13:40 DSC 3 -  HKC/Creon Kozijnen 2 Sportcomplex Eindhoven-Noord in Eindhoven
za 11/05  14:00 HKC/Creon Kozijnen C2 -  Nieuwerkerk C3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/05  14:00 HKC/Creon Kozijnen A3 -  Sporting Delta A3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 11/05  14:00 Vitesse (Ba) B1 -  HKC/Creon Kozijnen B1 Sportpark De Bongerd in Barendrecht
za 11/05  15:20 Vitesse (Ba) 5 -  HKC/Creon Kozijnen 3 Sportpark De Bongerd in Barendrecht
za 11/05  16:30 DSC 1 -  HKC/Creon Kozijnen 1 Sportcomplex Eindhoven-Noord in Eindhoven
ma 13/05  18:00 GKV/Enomics D2 -  HKC/Creon Kozijnen D3 Molenvliet in Gorinchem
ma 13/05  19:15 HKC/Creon Kozijnen C3 -  PKC/Vertom C3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
di 14/05  18:30 HKC/Creon Kozijnen E2 -  PKC/Vertom E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
di 14/05  19:00 HKC/Creon Kozijnen C1 -  Albatros C1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 15/05  18:15 Oranje Zwart/De Hoekse E1 -  HKC/Creon Kozijnen E3 Sportveld Munnikendijk in Westmaas
wo 15/05  20:15 HKC/Creon Kozijnen MW1 -  Juliana MW1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 22/05  18:30 GKV/Enomics E2 -  HKC/Creon Kozijnen E4 Molenvliet in Gorinchem
za 25/05  09:00 HKC/Creon Kozijnen F1 -  Vriendenschaar (H) F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  09:00 HKC/Creon Kozijnen E3 -  Oranje Zwart/De Hoekse E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  09:00 HKC/Creon Kozijnen E4 -  GKV/Enomics E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  09:00 Juliana F1 -  HKC/Creon Kozijnen F2 Gem. sportpark in Oud gastel H (Henriette) Voorbraak-van Bavel
za 25/05  09:15 HKC/Creon Kozijnen D3 -  GKV/Enomics D2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  09:45 Albatros C1 -  HKC/Creon Kozijnen C1 Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 25/05  10:00 GKV/Enomics F2 -  HKC/Creon Kozijnen F3 Molenvliet in Gorinchem
za 25/05  10:00 Vriendenschaar (H) E4 -  HKC/Creon Kozijnen E5 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam R.W.G. (Rowin) Meerkerk
za 25/05  10:00 Nieuwerkerk C3 -  HKC/Creon Kozijnen C2 De Kleine Vink Veld in Nieuwerkerk ad ijssel
za 25/05  10:15 OVVO A1 -  HKC/Creon Kozijnen A1 Sportpark Daalseweide in Maarssen
za 25/05  10:20 HKC/Creon Kozijnen D1 -  PKC/Vertom D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  11:00 ADO E2 -  HKC/Creon Kozijnen E1 Sportcomplex Trekdam in 's-gravendeel M. (Mark) Koster
za 25/05  11:00 PKC/Vertom E1 -  HKC/Creon Kozijnen E2 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 25/05  11:00 Sporting Delta A3 -  HKC/Creon Kozijnen A3 Sportcomplex Gravensingel in Dordrecht J. (Jordy) Maccolini
za 25/05  11:15 HKC/Creon Kozijnen F4 -  Sporting Delta F4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  11:15 HKC/Creon Kozijnen E6 -  Triade E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  11:15 ACKC B1 -  HKC/Creon Kozijnen B2 Sportcomplex De Alm in Almkerk M (Maarten) Kammer
za 25/05  11:25 HKC/Creon Kozijnen B1 -  Vitesse (Ba) B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  12:30 PKC/Vertom C3 -  HKC/Creon Kozijnen C3 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 25/05  12:30 PKC/Vertom A4 -  HKC/Creon Kozijnen A2 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 25/05  12:45 HKC/Creon Kozijnen 3 -  Vitesse (Ba) 5 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  13:00 HKC/Creon Kozijnen D2 -  Albatros D3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  14:15 HKC/Creon Kozijnen 2 -  DSC 3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  14:15 HKC/Creon Kozijnen 4 -  Attila 2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  15:45 HKC/Creon Kozijnen 1 -  DSC 1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 29/05  20:15 Keep Fit '70 MW1 -  HKC/Creon Kozijnen MW1 Vierhoeven in Roosendaal D. (Damian) Ripassa
do 30/05  18:30 PKC/Vertom D1 -  HKC/Creon Kozijnen D1 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 01/06  09:00 PKC/Vertom F1 -  HKC/Creon Kozijnen F1 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 01/06  09:00 Merwede/Multiplaat F1 -  HKC/Creon Kozijnen F3 Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 01/06  09:00 Nieuwerkerk D1 -  HKC/Creon Kozijnen D1 De Kleine Vink Veld in Nieuwerkerk ad ijssel
za 01/06  10:00 HKC/Creon Kozijnen E4 -  Merwede/Multiplaat E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  10:00 HKC/Creon Kozijnen B1 -  Sporting Delta B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  10:00 HKC/Creon Kozijnen E6 -  ACKC E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  10:00 Ventura Sport E2 -  HKC/Creon Kozijnen E5 Sportcomplex Sportlaan in Strijen
za 01/06  10:15 Korbatjo E1 -  HKC/Creon Kozijnen E3 Sportveld H.Parkhurstweg in Oud-beijerland D. (Denise) van der Weck
za 01/06  10:30 Albatros E1 -  HKC/Creon Kozijnen E2 Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 01/06  10:45 SKV D1 -  HKC/Creon Kozijnen D3 Sportcomplex De Roef in Sleeuwijk
za 01/06  11:10 HKC/Creon Kozijnen F2 -  PKC/Vertom F2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  11:10 HKC/Creon Kozijnen F4 -  DeetosSnel/QLS F4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  11:10 HKC/Creon Kozijnen E1 -  PKC/Vertom E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  11:15 ACKC C1 -  HKC/Creon Kozijnen C2 Sportcomplex De Alm in Almkerk H.T. (Erik) Vroon
za 01/06  11:25 HKC/Creon Kozijnen B2 -  OJC '98 B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  11:45 DSO (K) A1 -  HKC/Creon Kozijnen A2 Sportpark Molenvliet in Klundert S. (Steven) ten Cate
za 01/06  12:15 HKC/Creon Kozijnen C3 -  Ventura Sport C1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  12:15 Victum A1 -  HKC/Creon Kozijnen A1 Sportpark Weteringhoek in Houten
curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400
Laatste uitslagen
WED W G V P + - +/-