DamesHerenCoach
Brecht Groeneveld
Ralph van den Bout
Ruud aan de Wiel
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 4 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 25/05  09:00 Juliana F1 -  HKC/Creon Kozijnen F2 Gem. sportpark in Oud gastel H (Henriette) Voorbraak-van Bavel
za 01/06  11:10 HKC/Creon Kozijnen F2 -  PKC/Vertom F2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
wo 05/06  18:00 HKC/Creon Kozijnen F2 -  Juliana F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 08/06  09:00 DeetosSnel/QLS F1 -  HKC/Creon Kozijnen F2 Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht B. (Brend) Dingenouts
Laatste uitslagen
za 06/04 10:00 PKC/Vertom F2 - HKC/Creon Kozijnen F2 11 - 18 (6 - 5)
za 20/04 10:00 HKC/Creon Kozijnen F2 - DeetosSnel/QLS F1 21 - 7 (5 - 1)
F-jeugd BK vj F-102 WED W G V P + - +/-
1.  HKC/Creon Kozijnen F2 2 2 0 0 4 39 18 (21)
2.  Juliana F1 2 1 0 1 2 17 24 (-7)
3.  PKC/Vertom F2 3 1 0 2 2 27 34 (-7)
4.  DeetosSnel/QLS F1 3 1 0 2 2 24 31 (-7)
DamesHerenCoach
Programma
za 25/05  09:00 HKC/Creon Kozijnen F1 -  Vriendenschaar (H) F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam A.T. (Lieke) Kamsteeg
za 25/05  09:00 HKC/Creon Kozijnen E3 -  Oranje Zwart/De Hoekse E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 25/05  09:00 HKC/Creon Kozijnen E4 -  GKV/Enomics E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam S. (Stefan) Visser
za 25/05  09:00 HKC/Creon Kozijnen A1 -  OVVO A1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam J (Joost) de Jong
za 25/05  09:00 Juliana F1 -  HKC/Creon Kozijnen F2 Gem. sportpark in Oud gastel H (Henriette) Voorbraak-van Bavel
za 25/05  09:45 Albatros C1 -  HKC/Creon Kozijnen C1 Sportpark Develstein in Zwijndrecht T. (Thijs) Dijkstra
za 25/05  10:00 GKV/Enomics F2 -  HKC/Creon Kozijnen F3 Molenvliet in Gorinchem C.L. (Carlijn) van den Bosch
za 25/05  10:00 Vriendenschaar (H) E4 -  HKC/Creon Kozijnen E5 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam F. (Frank) de Wit
za 25/05  10:00 Nieuwerkerk C3 -  HKC/Creon Kozijnen C2 De Kleine Vink Veld in Nieuwerkerk ad ijssel T C (Floris) Marck
za 25/05  10:10 HKC/Creon Kozijnen D3 -  GKV/Enomics D2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam J. (Joep) Brouwer
za 25/05  10:20 HKC/Creon Kozijnen D1 -  PKC/Vertom D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam J. (Jesper) Kreuning
za 25/05  11:00 ADO E2 -  HKC/Creon Kozijnen E1 Sportcomplex Trekdam in 's-gravendeel M. (Mark) Koster
za 25/05  11:00 PKC/Vertom E1 -  HKC/Creon Kozijnen E2 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 25/05  11:00 Sporting Delta A3 -  HKC/Creon Kozijnen A3 Sportcomplex Gravensingel in Dordrecht J. (Jordy) Maccolini
za 25/05  11:15 HKC/Creon Kozijnen F4 -  Sporting Delta F4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam S.A. (Sven) Advokaat
za 25/05  11:15 HKC/Creon Kozijnen E6 -  Triade E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam D.C. (Daan) Koppenol
za 25/05  11:15 ACKC B1 -  HKC/Creon Kozijnen B2 Sportcomplex De Alm in Almkerk M (Maarten) Kammer
za 25/05  11:25 HKC/Creon Kozijnen B1 -  Vitesse (Ba) B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam M.C. (Menno) van de Veen
za 25/05  12:30 PKC/Vertom C3 -  HKC/Creon Kozijnen C3 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 25/05  12:30 PKC/Vertom A4 -  HKC/Creon Kozijnen A2 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 25/05  12:45 HKC/Creon Kozijnen 3 -  Vitesse (Ba) 5 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 25/05  13:00 HKC/Creon Kozijnen D2 -  Albatros D3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 25/05  14:15 HKC/Creon Kozijnen 2 -  DSC 3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam M.J. (Jordy) Coenraads
za 25/05  15:45 HKC/Creon Kozijnen 1 -  DSC 1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam H (Hans) Klijn
za 25/05  17:15 HKC/Creon Kozijnen 4 -  Attila 2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 29/05  20:15 Keep Fit '70 MW1 -  HKC/Creon Kozijnen MW1 Vierhoeven in Roosendaal D. (Damian) Ripassa
do 30/05  18:30 PKC/Vertom D1 -  HKC/Creon Kozijnen D1 Sportpark Oostpolder in Papendrecht L (Lennart) van Alfen
do 30/05  19:15 OVVO A1 -  HKC/Creon Kozijnen A1 Sportpark Daalseweide in Maarssen
za 01/06  09:00 PKC/Vertom F1 -  HKC/Creon Kozijnen F1 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 01/06  09:00 Merwede/Multiplaat F1 -  HKC/Creon Kozijnen F3 Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 01/06  09:00 Nieuwerkerk D1 -  HKC/Creon Kozijnen D1 De Kleine Vink Veld in Nieuwerkerk ad ijssel
za 01/06  10:00 HKC/Creon Kozijnen E4 -  Merwede/Multiplaat E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam W. (Wesley) de Boon
za 01/06  10:00 HKC/Creon Kozijnen B1 -  Sporting Delta B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  10:00 HKC/Creon Kozijnen E6 -  ACKC E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam A.P. (Rick) Spelt
za 01/06  10:00 Ventura Sport E2 -  HKC/Creon Kozijnen E5 Sportcomplex Sportlaan in Strijen
za 01/06  10:15 Korbatjo E1 -  HKC/Creon Kozijnen E3 Sportveld H.Parkhurstweg in Oud-beijerland D. (Denise) van der Weck
za 01/06  10:30 Albatros E1 -  HKC/Creon Kozijnen E2 Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 01/06  10:45 SKV D1 -  HKC/Creon Kozijnen D3 Sportcomplex De Roef in Sleeuwijk S. (Sem) Slagmolen
za 01/06  11:10 HKC/Creon Kozijnen F2 -  PKC/Vertom F2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 01/06  11:10 HKC/Creon Kozijnen F4 -  DeetosSnel/QLS F4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam J (Jaap) Tromp
za 01/06  11:10 HKC/Creon Kozijnen E1 -  PKC/Vertom E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam M (Mathijs) de Boon
za 01/06  11:15 ACKC C1 -  HKC/Creon Kozijnen C2 Sportcomplex De Alm in Almkerk H.T. (Erik) Vroon
za 01/06  11:25 HKC/Creon Kozijnen B2 -  OJC '98 B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam U M (Lieneke) Pries
za 01/06  11:45 DSO (K) A1 -  HKC/Creon Kozijnen A2 Sportpark Molenvliet in Klundert S. (Steven) ten Cate
za 01/06  12:15 HKC/Creon Kozijnen C3 -  Ventura Sport C1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam S. (Sanne) Langendoen
za 01/06  12:15 Victum A1 -  HKC/Creon Kozijnen A1 Sportpark Weteringhoek in Houten
za 01/06  12:45 HKC/Creon Kozijnen 3 -  ACKC 2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  13:15 Triade A1 -  HKC/Creon Kozijnen A3 Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 01/06  13:25 HKC/Creon Kozijnen D2 -  ACKC D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam J.J. (Jiske) van Brenk
za 01/06  13:30 Refleks C1 -  HKC/Creon Kozijnen C1 Sportpark Prinses Irene in Rijswijk zh
za 01/06  14:15 HKC/Creon Kozijnen 2 -  Wageningen 2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  14:35 HKC/Creon Kozijnen 4 -  DSC 5 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 01/06  15:45 HKC/Creon Kozijnen 1 -  TOP (A) 1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam J (Joeri) Kok
di 04/06  18:15 HKC/Creon Kozijnen D1 -  Nieuwerkerk D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 05/06  18:00 HKC/Creon Kozijnen F2 -  Juliana F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
wo 05/06  20:15 HKC/Creon Kozijnen MW1 -  SKV MW1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
do 06/06  20:30 HKC/Creon Kozijnen 2 -  Fortuna 3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam P. (Piotr) Jasczcuk
za 08/06  09:00 HKC/Creon Kozijnen F3 -  Vriendenschaar (H) F4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 08/06  09:00 HKC/Creon Kozijnen E3 -  Vriendenschaar (H) E3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 08/06  09:00 DeetosSnel/QLS F1 -  HKC/Creon Kozijnen F2 Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht B. (Brend) Dingenouts
za 08/06  09:00 Oranje Zwart/De Hoekse F1 -  HKC/Creon Kozijnen F4 Sportveld Munnikendijk in Westmaas
za 08/06  09:00 Kinderdijk E1 -  HKC/Creon Kozijnen E1 Sportpark Molenzicht in Alblasserdam Afgeschermd
za 08/06  09:15 HKC/Creon Kozijnen D1 -  Albatros D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 08/06  10:00 Voltreffers E1 -  HKC/Creon Kozijnen E6 Sportcomplex Paterserf in Oosterhout nb E (Etienne) Wolthers
za 08/06  10:20 HKC/Creon Kozijnen D3 -  Tilburg D2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam S.A. (Sven) Advokaat
za 08/06  10:30 ADO E3 -  HKC/Creon Kozijnen E4 Sportcomplex Trekdam in 's-gravendeel M. (Mike) Vrieswijk
za 08/06  11:00 HKC/Creon Kozijnen F1 -  Sporting Delta F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam G.A. (Thirsa) Verschoor
za 08/06  11:00 HKC/Creon Kozijnen E5 -  Sporting Delta E3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam W (Wilma) Aanen-den Breejen
za 08/06  11:00 HKC/Creon Kozijnen E2 -  Oranje Wit (D) E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam A (Arno) den Breejen
za 08/06  11:00 GKV/Enomics B1 -  HKC/Creon Kozijnen B2 Molenvliet in Gorinchem
za 08/06  11:15 Vriendenschaar (H) D2 -  HKC/Creon Kozijnen D2 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 08/06  11:15 PSV/RM Verkeersdiensten B1 -  HKC/Creon Kozijnen B1 Bokt in Eindhoven
za 08/06  11:25 HKC/Creon Kozijnen C1 -  Nieuwerkerk C1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 08/06  12:10 HKC/Creon Kozijnen C2 -  Twist C1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam I. (Ivo) Nederveen
za 08/06  12:30 HKC/Creon Kozijnen A1 -  Rust Roest A1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 08/06  13:20 HKC/Creon Kozijnen A3 -  ACKC A2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 08/06  13:45 PSV/RM Verkeersdiensten 2 -  HKC/Creon Kozijnen 4 Bokt in Eindhoven
za 08/06  14:30 Oranje Wit (D) C3 -  HKC/Creon Kozijnen C3 Sportcomplex Stadspolders in Dordrecht E.A. (Elena) Quarré
za 08/06  14:50 HKC/Creon Kozijnen A2 -  Merwede/Multiplaat A2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 08/06  15:30 GKV/Enomics 3 -  HKC/Creon Kozijnen 3 Molenvliet in Gorinchem
za 08/06  16:00 HKC/Creon Kozijnen 1 -  PKC/Vertom 1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam R J (Ronald) Buis
za 15/06  09:00 Triade E1 -  HKC/Creon Kozijnen E6 Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400
Laatste uitslagen
WED W G V P + - +/-