DamesHerenCoach
Programma
za 02/03  09:00 HKC/Creon Kozijnen F1 -  PKC/Vertom F2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam J (Jaap) Tromp
za 02/03  09:00 HKC/Creon Kozijnen E5 -  RWA E7 Het Dok in Hardinxveld-giessendam S. (Stefan) Visser
za 02/03  09:00 HKC/Creon Kozijnen E4 -  Good Luck E1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 02/03  09:00 Oranje Wit (D) F1 -  HKC/Creon Kozijnen F3 Oranje Withal in Dordrecht S. (Stella) Verboom
za 02/03  09:00 Vriendenschaar (H) E3 -  HKC/Creon Kozijnen E1 De Wielewaal in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 02/03  09:00 Vriendenschaar (H) E1 -  HKC/Creon Kozijnen E2 De Wielewaal in Hardinxveld-giessendam W.J. (Wil) Kuup
za 02/03  09:00 Movado D1 -  HKC/Creon Kozijnen D2 Oranje Withal in Dordrecht
za 02/03  10:00 HKC/Creon Kozijnen F2 -  Albatros F1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam S.A. (Sven) Advokaat
za 02/03  11:00 HKC/Creon Kozijnen D3 -  Sporting Delta D3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam P (Peter) Both
za 02/03  12:05 HKC/Creon Kozijnen C3 -  Ventura Sport C1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam A (Arno) den Breejen
za 02/03  12:15 PSV/lifovragen.nl B1 -  HKC/Creon Kozijnen B1 De Tempel in Eindhoven H. (Henk) Klaassen
za 02/03  13:10 HKC/Creon Kozijnen C2 -  DeetosSnel/QLS C2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam I. (Ivo) Nederveen
za 02/03  14:00 DeetosSnel/QLS C1 -  HKC/Creon Kozijnen C1 DeetosSnel-hal in Dordrecht F.A. (Arnold) Houtman
za 02/03  14:00 SKF D1 -  HKC/Creon Kozijnen D1 SKF-hal in Veenendaal T.L. (Tarik) Wijman
za 02/03  14:15 HKC/Creon Kozijnen A1 -  Sporting Delta A2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam G. (Gerben) Verwoert
za 02/03  15:30 HKC/Creon Kozijnen A3 -  DeetosSnel/QLS A3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam C W (Cor) Tromp
za 02/03  16:45 HKC/Creon Kozijnen B2 -  Keep Fit '70 B1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam A (Arjan) Kamsteeg
za 02/03  17:00 Korbatjo 3 -  HKC/Creon Kozijnen 4 De Boogerd in Oud-beijerland
za 02/03  17:45 Fortuna 2 -  HKC/Creon Kozijnen 2 Fortuna-hal in Delft E.P.J. (Wouter) Vernhout
za 02/03  17:50 HKC/Creon Kozijnen A2 -  PKC/Vertom A4 Het Dok in Hardinxveld-giessendam R (Ruud) aan de Wiel
za 02/03  19:30 Fortuna 1 -  HKC/Creon Kozijnen 1 Fortuna-hal in Delft J (Joeri) Kok
za 09/03  09:00 HKC/Creon Kozijnen F1 -  KOAG F1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  09:00 HKC/Creon Kozijnen E4 -  Ventura Sport E2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  10:00 HKC/Creon Kozijnen F2 -  RWA F1 De Wasbeek in Sassenheim
za 09/03  10:00 HKC/Creon Kozijnen E6 -  DVS '69 E4 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  11:00 HKC/Creon Kozijnen D3 -  Movado D2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  11:00 KCC/CK Kozijnen F3 -  HKC/Creon Kozijnen F3 Schenkel in Capelle aan den ijssel
za 09/03  11:15 Springfield C2 -  HKC/Creon Kozijnen C2 Parrestee in Hoeven S A W B (Sander) Oomen
za 09/03  11:20 DKB 3 -  HKC/Creon Kozijnen 3 Naestenbest (zaal) in Best
za 09/03  12:00 HKC/Creon Kozijnen D2 -  KCR D2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  12:00 DVO/Transus B2 -  HKC/Creon Kozijnen B1 DVO-hal in Bennekom
za 09/03  12:15 Eureka A1 -  HKC/Creon Kozijnen A3 De Fakkel in Ridderkerk
za 09/03  12:40 Sporting Delta A3 -  HKC/Creon Kozijnen A2 Deltahal in Dordrecht F.L.R. (Luke) van der Linden
za 09/03  13:05 HKC/Creon Kozijnen D1 -  Albatros D1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  13:30 ADO E2 -  HKC/Creon Kozijnen E3 De Schenkel in 's-gravendeel K. (Koen) Snijders
za 09/03  14:05 Kinderdijk B2 -  HKC/Creon Kozijnen B2 Molenzichthal in Alblasserdam D. (Dennie) Tempel
za 09/03  14:10 HKC/Creon Kozijnen C1 -  KCR C1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  15:15 HKC/Creon Kozijnen A1 -  Synergo A1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  16:45 HKC/Creon Kozijnen 2 -  DVO/Transus 2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  17:25 Ten Donck E1 -  HKC/Creon Kozijnen E5 Reyerparkhal in Ridderkerk
za 09/03  18:30 HKC/Creon Kozijnen 1 -  DVO/Transus 1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/03  20:00 HKC/Creon Kozijnen 4 -  Oranje Wit (D) 5 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  09:00 HKC/Creon Kozijnen F3 -  KCR F4 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  09:00 HKC/Creon Kozijnen E3 -  Vriendenschaar (H) E2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  09:00 HKC/Creon Kozijnen E1 -  DeetosSnel/QLS E1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  09:00 Vriendenschaar (H) F1 -  HKC/Creon Kozijnen F2 De Wielewaal in Hardinxveld-giessendam Afgeschermd
za 16/03  09:00 DSO (K) E3 -  HKC/Creon Kozijnen E6 De Niervaert in Klundert J. (Joyce) ten Cate
za 16/03  09:00 ADO D2 -  HKC/Creon Kozijnen D3 De Schenkel in 's-gravendeel N. (Nynke) Boersma
za 16/03  10:00 HKC/Creon Kozijnen E2 -  KCC/CK Kozijnen E1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  10:00 DVO/Transus D1 -  HKC/Creon Kozijnen D1 DVO-hal in Bennekom
za 16/03  10:00 GKV/Enomics F1 -  HKC/Creon Kozijnen F1 Van Rappardhal in Gorinchem
za 16/03  11:00 HKC/Creon Kozijnen D2 -  Korbatjo D1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  11:00 Movado E2 -  HKC/Creon Kozijnen E4 Oranje Withal in Dordrecht
za 16/03  12:00 HKC/Creon Kozijnen C3 -  PKC/Vertom C3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  12:15 PKC/Vertom C1 -  HKC/Creon Kozijnen C1 PKC-hal in Papendrecht
za 16/03  13:00 HKC/Creon Kozijnen B1 -  DSC B1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  13:20 Fortissimo A1 -  HKC/Creon Kozijnen A1 De Oever in Ijsselstein ut
za 16/03  14:00 HKC/Creon Kozijnen B2 -  PKC/Vertom B3 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  15:00 HKC/Creon Kozijnen C2 -  DSO (K) C1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  16:00 HKC/Creon Kozijnen A3 -  Conventus A1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  17:10 HKC/Creon Kozijnen 3 -  Vitesse (Ba) 4 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 16/03  17:15 KCC/CK Kozijnen 2 -  HKC/Creon Kozijnen 2 Schenkel in Capelle aan den ijssel
za 16/03  19:00 KCC/CK Kozijnen 1 -  HKC/Creon Kozijnen 1 Schenkel in Capelle aan den ijssel
za 16/03  21:05 Nieuwerkerk 6 -  HKC/Creon Kozijnen 4 De Kleine Vink Hal in Nieuwerkerk ad ijssel
wo 20/03  19:30 ZKV A1 -  HKC/Creon Kozijnen A3 Drenkwaard in Zuidland
za 23/03  13:00 Korbatjo D3 -  HKC/Creon Kozijnen D3 De Boogerd in Oud-beijerland
za 23/03  18:00 HKC/Creon Kozijnen 2 -  KZ/Keukensale.com 2 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 23/03  20:00 HKC/Creon Kozijnen 1 -  KZ/Keukensale.com 1 Het Dok in Hardinxveld-giessendam
curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400curlGET failed, http-code: 400
Laatste uitslagen
WED W G V P + - +/-
DamesHerenCoach
Femke van de Bree
Sophie Thörig
Rosanna Verheul
Joppe de Boon
Joep Brouwer
Tom Klop
Coen Spruijt
Merel Kelderman
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Femke Donker
Guido Kamsteeg

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 02/03  17:50 HKC/Creon Kozijnen A2 -  PKC/Vertom A4 Het Dok in Hardinxveld-giessendam R (Ruud) aan de Wiel
za 09/03  12:40 Sporting Delta A3 -  HKC/Creon Kozijnen A2 Deltahal in Dordrecht F.L.R. (Luke) van der Linden
Laatste uitslagen
za 13/01 14:10 HKC/Creon Kozijnen A2 - GKV/Enomics A2 11 - 9
za 03/02 20:00 HKC/Creon Kozijnen A2 - Sporting Delta A3 14 - 7
za 10/02 15:30 HKC/Creon Kozijnen A2 - Vitesse (Ba) A3 13 - 5
A-jeugd BK A-032 WED W G V P + - +/-
1.  PKC/Vertom A4 10 8 0 2 16 133 82 (51)
2.  Albatros A3 11 7 1 3 15 154 115 (39)
3.  DSO (K) A1 9 7 0 2 14 166 96 (70)
4.  HKC/Creon Kozijnen A2 10 6 0 4 12 124 116 (8)
5.  Sporting Delta A3 9 2 1 6 5 86 144 (-58)
6.  GKV/Enomics A2 9 2 0 7 4 72 101 (-29)
7.  Vitesse (Ba) A3 10 1 0 9 2 81 162 (-81)