DamesHerenCoach
Nina Damen
Rosanna Verheul
Joppe de Boon
Joep Brouwer
Coen Spruijt
Merel Kelderman
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Femke Donker

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas2 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
Laatste uitslagen
do 20/10 19:30 HKC A2 - Kinderdijk A2 8 - 14
A-jeugd BK nj A-057 WED W G V P + - +/-
1.  Merwede/Multiplaat A2 6 5 0 1 10 97 46 (51)
2.  Kinderdijk A2 6 4 0 2 8 85 49 (36)
3.  HKC A2 6 3 0 3 6 68 52 (16)
4.  PKC/Vertom A6 6 0 0 6 0 19 122 (-103)
Trainingstijden
Woensdag 19:15 - 20:30
Locatie: Veld 2
Donderdag 19:15 - 20:15
Locatie: Veld 1
DamesHerenCoach
Nina Damen
Rosanna Verheul
Joppe de Boon
Jesse den Breejen
Joep Brouwer
Guido Kamsteeg
Coen Spruijt
Merel Kelderman
Sandra Kop
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Femke Donker

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas3 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 10/12 14:30 HKC A2 -  ADO A2 Het Dok in  P (Peter) Both
za 14/01 18:00 HKC A2 -  SKV A1 Het Dok in 
za 21/01 13:30 HKC A2 -  Oranje Zwart/De Hoekse A1 Het Dok in 
za 28/01 12:10 Merwede/Multiplaat A3 -  HKC A2 De Stoep in 
za 04/02 12:00 Triade A1 -  HKC A2 De Reiger in 
za 11/02 16:10 HKC A2 -  Korbatjo A1 Het Dok in 
za 18/02 13:20 ADO A2 -  HKC A2 De Schenkel in  W. (Wouter) Watermulder
za 25/02 14:00 Korbatjo A1 -  HKC A2 De Boogerd in 
za 18/03 15:15 SKV A1 -  HKC A2 De Jager in 
za 25/03 12:00 Oranje Zwart/De Hoekse A1 -  HKC A2 Dorpshart in 
za 01/04 12:15 HKC A2 -  Merwede/Multiplaat A3 Het Dok in 
Laatste uitslagen
za 26/11 17:05 HKC A2 - Triade A1 18 - 8
A-jeugd BK A-033 WED W G V P + - +/-
1.  Triade A1 3 1 1 1 3 30 35 (-5)
2.  SKV A1 1 1 0 0 2 17 9 (8)
3.  HKC A2 1 1 0 0 2 18 8 (10)
4.  Oranje Zwart/De Hoekse A1 2 1 0 1 2 22 28 (-6)
5.  Korbatjo A1 1 0 1 0 1 7 7 (0)
6.  Merwede/Multiplaat A3 1 0 0 1 0 11 13 (-2)
7.  ADO A2 1 0 0 1 0 10 15 (-5)
Trainingstijden
Maandag 18:30 - 19:30
Locatie: Sporthal Het Dok
Woensdag 20:30 - 21:30
Locatie: Sporthal Het Dok