DamesHerenCoach
Nova de Kok
Janine Sterrenburg
Nelleke Sterrenburg
Arco den Breejen
Roan Eijkelenboom
Cees de Groot
Quinten Kelderman
Thijmen van Lopik
Robert den Breejen
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Christie Verschoor

Programma
Laatste uitslagen
A-jeugd 1e klasse A1HWEDWGVP+-+/-
1.  Merwede/Multiplaat A187011412489(35)
2.  Sporting Delta A287011412499(25)
3.  DOT (O) A1860212119107(12)
4.  GKV/Enomics A184048104110(-6)
5.  HKC A183056102114(-12)
6.  DSC A28305697111(-14)
7.  Rust Roest A18107290117(-27)
8.  Oranje Wit (D) A28107289102(-13)
Trainingstijden
Dinsdag 19:30 - 20:45
Locatie: Veld 2
Donderdag 19:30 - 20:45
Locatie: Veld 2
DamesHerenCoach
Nova de Kok
Janine Sterrenburg
Nelleke Sterrenburg
Arco den Breejen
Roan Eijkelenboom
Cees de Groot
Quinten Kelderman
Thijmen van Lopik
Robert den Breejen
Annelies Kop
Lotte Scherstra
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Christie Verschoor

Programma
za 09/03 13:45Tiel '72 A1 - HKC A1Westroyenhal in TielP.A. (Marvin) Dor
za 16/03 13:00HKC A1 - DOT (O) A1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 23/03 14:15GKV/Enomics A1 - HKC A1Van Rappardhal in Gorinchem
za 30/03 13:00HKC A1 - Rust Roest A1Het Dok in Hardinxveld-giessendam
Laatste uitslagen
za 12/01 16:10DOT (O) A1 - HKC A128 - 16
za 12/01 16:10DOT (O) A1 - HKC A128 - 16
za 19/01 12:45HKC A1 - GKV/Enomics A19 - 16
za 26/01 13:30Rust Roest A1 - HKC A113 - 18
za 26/01 13:30Rust Roest A1 - HKC A113 - 18
vr 01/02 19:00Merwede/Multiplaat A1 - HKC A118 - 15
za 09/02 12:45HKC A1 - Vriendenschaar (H) A119 - 19
za 09/02 12:45HKC A1 - Vriendenschaar (H) A119 - 19
za 16/02 12:45HKC A1 - DSC A214 - 11
A-jeugd 1e klasse A1DWEDWGVP+-+/-
1.  GKV/Enomics A11090118194139(55)
2.  Merwede/Multiplaat A11071215165143(22)
3.  DOT (O) A11060412175177(-2)
4.  Tiel '72 A11050510153158(-5)
5.  DSC A2104159149167(-18)
6.  HKC A1103167153174(-21)
7.  Rust Roest A1103076142146(-4)
8.  Vriendenschaar (H) A1101183142169(-27)
Trainingstijden
Maandag 19:30 - 20:30
Locatie: Sporthal Het Dok
Dinsdag 19:30 - 20:30
Locatie: Sporthal Het Dok