DamesHerenCoach
Nova de Kok
Nelleke Sterrenburg
Arco den Breejen
Roan Eijkelenboom
Cees de Groot
Quinten Kelderman
Thijmen van Lopik
Robert den Breejen
Annelies Kop
Lotte Scherstra
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Janine Sterrenburg
Christie Verschoor

Programma
za 11/05 13:10DOT (O) A1 - HKC A1De Rusheuvel in OssA J (Ad) Volkers
za 18/05 10:30HKC A1 - DSC A2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamA. (Aard) Brouwer
za 25/05 12:00GKV/Enomics A1 - HKC A1Molenvliet in Gorinchem
za 01/06 12:30Rust Roest A1 - HKC A1Sportpark Strijp in Eindhoven
za 15/06 10:30HKC A1 - Oranje Wit (D) A2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
Laatste uitslagen
za 20/04 10:00HKC A1 - Sporting Delta A212 - 16
A-jeugd 1e klasse A1HWEDWGVP+-+/-
1.  Merwede/Multiplaat A198011613598(37)
2.  Sporting Delta A2980116140111(29)
3.  DOT (O) A1960312133123(10)
4.  GKV/Enomics A1950410119118(1)
5.  HKC A193066114130(-16)
6.  DSC A293066105126(-21)
7.  Oranje Wit (D) A292074105116(-11)
8.  Rust Roest A19108299128(-29)
Trainingstijden
Maandag 19:30 - 20:45
Locatie: Veld 1
Donderdag 18:30 - 19:45
Locatie: Veld 1
DamesHerenCoach
Nova de Kok
Nelleke Sterrenburg
Arco den Breejen
Roan Eijkelenboom
Cees de Groot
Quinten Kelderman
Thijmen van Lopik
Robert den Breejen
Annelies Kop
Lotte Scherstra
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Janine Sterrenburg
Christie Verschoor

Programma
Laatste uitslagen
za 09/03 13:45Tiel '72 A1 - HKC A114 - 14
za 16/03 13:00HKC A1 - DOT (O) A119 - 22
za 23/03 14:15GKV/Enomics A1 - HKC A121 - 11
za 30/03 13:00HKC A1 - Rust Roest A114 - 14
A-jeugd 1e klasse A1DWEDWGVP+-+/-
1.  GKV/Enomics A114110322255199(56)
2.  Merwede/Multiplaat A11492320232199(33)
3.  DOT (O) A11491419253243(10)
4.  Tiel '72 A11461713214231(-17)
5.  DSC A21451811202233(-31)
6.  Rust Roest A11442810201203(-2)
7.  HKC A1143389211245(-34)
8.  Vriendenschaar (H) A1143298210225(-15)
Trainingstijden
Maandag 19:30 - 20:30
Locatie: Sporthal Het Dok
Dinsdag 19:30 - 20:30
Locatie: Sporthal Het Dok