DamesHerenCoach
Programma
za 21/09 16:15Triade 2 - HKC 6Sportveld Waterlinie in NieuwpoortS B (Brendan) Ritmeester
za 28/09 14:00HKC 6 - Triade 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 16:15HKC 6 - Albatros 8Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 12/10 15:15HKC (U) 8 - HKC 6Sportpark Hoograven-Zuid in Utrecht
Laatste uitslagen
za 07/09 13:00Albatros 8 - HKC 615 - 16
za 14/09 14:00HKC 6 - HKC (U) 814 - 9
Senioren BK nj S-021WEDWGVP+-+/-
1.  HKC 6220043024(6)
2.  Triade 2110021211(1)
3.  HKC (U) 810010914(-5)
4.  Albatros 8200202628(-2)
Trainingstijden
Woensdag 20:00 - 21:00
Locatie: Veld 2
DamesHerenCoach
Programma
za 21/09 09:00HKC F1 - PKC/SWKGroep F2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamD. (Daniel) Dikken
za 21/09 09:00HKC E2 - DeetosSnel E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamN. (Nienke) van der Vlist
za 21/09 09:00Vriendenschaar (H) F4 - HKC F3Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendamS. (Sebastiaan) de Jong
za 21/09 09:00PKC/SWKGroep E10 - HKC E4Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 21/09 09:00DeetosSnel D3 - HKC D2Sportterrein Vorrinklaan in DordrechtI.E. (Ingrid) Hogendoorn
za 21/09 09:30HKC B1 - PKC/SWKGroep B2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamW.J. (Wim) van Dort
za 21/09 09:30PKC/SWKGroep C5 - HKC C3Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 21/09 10:00Merwede/Multiplaat C1 - HKC C1Sportpark Thorbeckelaan in SliedrechtF L (Floris) Steenbergen
za 21/09 10:00Korbatjo C1 - HKC C2Sportveld H.Parkhurstweg in Oud-beijerland
za 21/09 10:10HKC E1 - Oranje Wit (D) E2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamN. (Nelleke) Sterrenburg
za 21/09 10:10HKC E3 - Triade E1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamM S (Manon) den Breejen
za 21/09 10:15Merwede/Multiplaat F1 - HKC F2Sportpark Thorbeckelaan in SliedrechtS. (Sharon) Verheij
za 21/09 11:00HKC A1 - Merwede/Multiplaat A1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamY (Yorick) van Krieken
za 21/09 11:10HKC B2 - Triade B1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamJ (Jaco) de Boon
za 21/09 11:30GKV/Enomics D1 - HKC D1Molenvliet in Gorinchem
za 21/09 12:15HKC D3 - DVS '69 D2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamM.A. (Marco) den Breejen
za 21/09 12:30HKC A2 - Movado A2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamP (Peter) Both
za 21/09 13:30Maassluis 3 - HKC 4Wipperspark in Maassluis
za 21/09 14:00HKC 3 - Rust Roest 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 21/09 14:00DOS (W) 2 - HKC 2Veld DOS (W) in WestbroekR.J. (Ruud) Bekkers
za 21/09 15:30HKC 5 - Blauw Wit (K) 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamC.P. (Coen) Schilperoord
za 21/09 15:30DOS (W) 1 - HKC 1Veld DOS (W) in WestbroekJ. (Jacco) Hospers
za 21/09 16:15Triade 2 - HKC 6Sportveld Waterlinie in NieuwpoortS B (Brendan) Ritmeester
di 24/09 19:30HKC B1 - Korbis B1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamA. (Antoine) Pannen
wo 25/09 19:30ADO A1 - HKC A1Sportcomplex Trekdam in 's-gravendeelE.P.J. (Wouter) Vernhout
wo 25/09 20:30Kinderdijk MW1 - HKC MW1Sportpark Molenzicht in AlblasserdamH (Henry) van den Bogaard
za 28/09 09:00HKC F3 - Vriendenschaar (H) F4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamA.T. (Ard) Sterrenburg
za 28/09 09:00HKC F2 - Merwede/Multiplaat F1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamAfgeschermd
za 28/09 09:00HKC E4 - PKC/SWKGroep E10Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamK. (Kelvin) Dame
za 28/09 09:00PKC/SWKGroep F2 - HKC F1Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 28/09 09:00DeetosSnel E2 - HKC E2Sportterrein Vorrinklaan in DordrechtM. (Marlies) Simpelaar
za 28/09 09:00Triade E1 - HKC E3Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 28/09 09:30DVS '69 D2 - HKC D3Sportpark Schildman in Hendrik-ido-ambachtL (Lisa) van der - van Giessen -Weijen
za 28/09 09:45PKC/SWKGroep B2 - HKC B1Sportpark Oostpolder in Papendrecht
za 28/09 10:00Oranje Wit (D) E2 - HKC E1Sportcomplex Stadspolders in DordrechtAfgeschermd
za 28/09 10:05HKC D1 - GKV/Enomics D1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 10:15HKC D2 - DeetosSnel D3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamS.A. (Sven) Advokaat
za 28/09 11:10HKC C1 - Merwede/Multiplaat C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 11:30HKC C3 - PKC/SWKGroep C5Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamR. (Robin) de Bruin
za 28/09 12:15HKC 4 - IJsselvogels 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 12:45HKC C2 - Korbatjo C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamS.C. (Simon) den Breejen
za 28/09 13:00Fortis A1 - HKC A1Sportcomplex Diezestraat in Oost-souburgA. (Arjen) Hoefkens
za 28/09 13:00Triade B1 - HKC B2Sportveld Waterlinie in Nieuwpoort
za 28/09 13:50HKC 2 - Wit-Blauw/Green Organics 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamR (Ronald) van der Meer
za 28/09 14:00HKC 6 - Triade 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 28/09 15:00Movado A2 - HKC A2Sportcomplex Patersweg in Dordrecht
za 28/09 15:15Albatros 4 - HKC 3Sportpark Develstein in ZwijndrechtA (Adrie) Broeren
za 28/09 15:30HKC 1 - Wit-Blauw/Green Organics 1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamR (Remi) Slettenhaar
za 28/09 16:00Vriendenschaar (H) 5 - HKC 5Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
wo 02/10 20:00HKC MW1 - Voltreffers MW1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamA (Arie) Verschoor
za 05/10 09:15HKC C1 - GKV/Enomics C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 09:15HKC F1 - Kinderdijk F1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamAfgeschermd
za 05/10 09:15HKC E3 - ACKC E1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamR. (Ruben) Vogel
za 05/10 09:15HKC E2 - PKC/SWKGroep E4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamN. (Nova) de Kok
za 05/10 09:30ACKC F1 - HKC F2Sportcomplex De Alm in AlmkerkAfgeschermd
za 05/10 09:30GKV/Enomics E4 - HKC E4Molenvliet in Gorinchem
za 05/10 09:30ACKC D2 - HKC D2Sportcomplex De Alm in AlmkerkH.T. (Erik) Vroon
za 05/10 09:30Kinderdijk D4 - HKC D3Sportpark Molenzicht in AlblasserdamR (Richard) Mudde
za 05/10 10:30HKC D1 - Vitesse (Ba) D1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 10:30GKV/Enomics B1 - HKC B1Molenvliet in Gorinchem
za 05/10 10:30GKV/Enomics F2 - HKC F3Molenvliet in Gorinchem
za 05/10 10:30GKV/Enomics E1 - HKC E1Molenvliet in Gorinchem
za 05/10 11:00Vriendenschaar (H) A2 - HKC A2Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendamR. (Rob) Visser
za 05/10 11:30HKC C2 - DeetosSnel C3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamP (Peter) Both
za 05/10 11:45HKC A1 - ONDO (M) A1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamAfgeschermd
za 05/10 12:45HKC C3 - Triade C1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 13:05HKC 3 - Vriendenschaar (H) 4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 13:30Vriendenschaar (H) B3 - HKC B2Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendamS. (Sander) de Wit
za 05/10 13:40Valto 4 - HKC 4Sportpark De Zwet in De lier
za 05/10 14:00ASVD 2 - HKC 2Veld ASVD in DrontenG. (Gijs) van Garderen
za 05/10 14:45HKC 5 - KVK 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 05/10 15:30ASVD 1 - HKC 1Veld ASVD in DrontenC P (Cor) Mantel
za 05/10 16:15HKC 6 - Albatros 8Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
wo 09/10 20:00ACKC MW2 - HKC MW1Sportcomplex De Alm in Almkerk
za 12/10 09:00Kinderdijk E2 - HKC E3Sportpark Molenzicht in Alblasserdam
za 12/10 09:15HKC F3 - Merwede/Multiplaat F2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamAfgeschermd
za 12/10 09:15HKC E4 - Albatros E4Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamN. (Nova) de Kok
za 12/10 09:30HKC B1 - Kinderdijk B1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamC (Coby) Hekhuis
za 12/10 10:00Juliana C2 - HKC C2Gem. sportpark in Oud gastelP (Paul) Voorbraak
za 12/10 10:15Merwede/Multiplaat E2 - HKC E2Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
za 12/10 10:25HKC F2 - Vriendenschaar (H) F2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamA (Anieke) Swets
za 12/10 10:25HKC E1 - DeetosSnel E1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamC. (Cees) de Groot
za 12/10 10:30Albatros F3 - HKC F1Sportpark Develstein in Zwijndrecht
za 12/10 11:00HKC A1 - Vriendenschaar (H) A1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamW (Wim) Houwerzijl
za 12/10 11:00Sporting Delta C1 - HKC C1Sportcomplex Gravensingel in Dordrecht
za 12/10 11:15Vriendenschaar (H) D1 - HKC D1Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
za 12/10 11:30HKC B2 - ACKC B2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 12/10 12:30HKC A2 - DeetosSnel A2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamM (Menno) Bakker
za 12/10 12:40HKC D2 - GKV/Enomics D3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamAfgeschermd
za 12/10 12:50ACKC C2 - HKC C3Sportcomplex De Alm in AlmkerkJ (Juliette) Verschoor-de Graaff
za 12/10 13:40HKC D3 - ACKC D3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 12/10 14:00HKC 3 - PSV/lifovragen.nl 2Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamD. (Daan) Hoekstra
za 12/10 14:00Twist 4 - HKC 4Sportcomplex Claudius Civilislaan in Vlaardingen
za 12/10 15:15HKC (U) 8 - HKC 6Sportpark Hoograven-Zuid in Utrecht
za 12/10 15:30HKC 5 - TOGO 3Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
za 12/10 15:30DOS Kampen/Veltman 1 - HKC 1Sportpark De Maten in KampenR. (Rob) Meiling
za 12/10 15:45Spirit 2 - HKC 2Sportcomplex Overhorst in VoorthuizenC H (Cor) Kerstens
wo 16/10 20:00HKC MW1 - SKV MW1Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamH T (Tim) Sterrenburg
za 19/10 11:00GKV/Enomics A1 - HKC A1Molenvliet in GorinchemA. (Aard) Brouwer
za 19/10 12:15HKC 4 - Excelsior (D) 5Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendamB. (Bas) de Jong
Laatste uitslagen
WEDWGVP+-+/-
Trainingstijden