DamesHerenCoach
Tamara Eijkelenboom
Lucinda Sterrenburg
Joleen aan de Wiel
Marco den Breejen
Frank de Bruin
Aron Versteeg
Dick Nederlof
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Sietse Deventer
Pauline de Groot
Michel Nederlof
Ard Sterrenburg

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
Laatste uitslagen
Reserve 3e klasse R3UWEDWGVP+-+/-
1.  RWA 586111312099(21)
2.  ADO 386021211184(27)
3.  Erasmus 284139100103(-3)
4.  Vitesse (Ba) 384048106101(5)
5.  Olympia (S) 38503810085(15)
6.  Twist 4840489998(1)
7.  HKC 48206481122(-41)
8.  Gemini 28008092117(-25)
Trainingstijden
Dinsdag 20:45 - 22:00
Locatie: Veld 2
Donderdag 20:45 - 22:00
Locatie: Veld 2
DamesHerenCoach
Tamara Eijkelenboom
Eva aan de Wiel
Joleen aan de Wiel
Frank de Bruin
Alexander de Rover
Aron Versteeg
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Sietse Deventer
Pauline de Groot
Michel Nederlof
Arie de Rooij

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 02/03 12:30HKC 4 - Albatros 5Het Dok in Hardinxveld-giessendamA.G.J. (John) Loeve
za 09/03 17:40HKC 4 - Nexus 2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 23/03 17:40HKC 4 - Olympia (S) 2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 30/03 13:10KCC/SO natural 6 - HKC 4Schenkel in Capelle aan den ijssel
Laatste uitslagen
za 05/01 12:30HKC 4 - Albatros 5
za 19/01 18:40Olympia (S) 2 - HKC 410 - 21
za 26/01 17:40HKC 4 - KCC/SO natural 615 - 7
za 26/01 17:40HKC 4 - KCC/SO natural 615 - 7
za 02/02 17:40HKC 4 - Ten Donck 2
za 09/02 14:30GKV/Enomics 4 - HKC 413 - 11
za 09/02 14:30GKV/Enomics 4 - HKC 413 - 11
za 16/02 19:30Albatros 5 - HKC 416 - 11
do 21/02 20:30HKC 4 - Ten Donck 212 - 15
Reserve 4e klasse R4SWEDWGVP+-+/-
1.  Ten Donck 299001615781(76)
2.  Albatros 576011212180(41)
3.  HKC 48404811595(20)
4.  KCC/SO natural 684048111109(2)
5.  Olympia (S) 28215581149(-68)
6.  GKV/Enomics 49207494145(-51)
7.  Nexus 29117398118(-20)
Trainingstijden
Woensdag 20:15 - 21:45
Locatie: Sporthal Het Dok