DamesHerenCoach
Tamara Eijkelenboom
Lucinda Sterrenburg
Joleen aan de Wiel
Marco den Breejen
Frank de Bruin
Aron Versteeg
Dick Nederlof
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Sietse Deventer
Pauline de Groot
Michel Nederlof
Ard Sterrenburg

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
Laatste uitslagen
za 20/10 13:20HKC (Ha) 4 - Olympia (S) 310 - 16
za 27/10 13:20HKC (Ha) 4 - Vitesse (Ba) 35 - 20
Reserve 3e klasse R3UWEDWGVP+-+/-
1.  RWA 586111312099(21)
2.  ADO 386021211184(27)
3.  Erasmus 284139100103(-3)
4.  Vitesse (Ba) 384048106101(5)
5.  Olympia (S) 38503810085(15)
6.  Twist 4840489998(1)
7.  HKC (Ha) 48206481122(-41)
8.  Gemini 28008092117(-25)
Trainingstijden
Dinsdag 20:45 - 22:00
Locatie: Veld 2
Donderdag 20:45 - 22:00
Locatie: Veld 2
DamesHerenCoach
Tamara Eijkelenboom
Eva aan de Wiel
Joleen aan de Wiel
Frank de Bruin
Alexander de Rover
Aron Versteeg
Dick Nederlof
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Sietse Deventer
Pauline de Groot
Michel Nederlof
Arie de Rooij
Tim Sterrenburg

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas 1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 15/12 14:50Nexus 2 - HKC (Ha) 4Margriethal in Schiedam
za 19/01 18:40Olympia (S) 2 - HKC (Ha) 4Olympia in Spijkenisse
za 26/01 17:40HKC (Ha) 4 - KCC/SO natural 6Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 02/02 17:40HKC (Ha) 4 - Ten Donck 2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 09/02 14:30GKV/Enomics 4 - HKC (Ha) 4Van Rappardhal in Gorinchem
za 16/02 19:30Albatros 5 - HKC (Ha) 4Develsteinhal in Zwijndrecht
za 09/03 17:40HKC (Ha) 4 - Nexus 2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 23/03 17:40HKC (Ha) 4 - Olympia (S) 2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 30/03 13:10KCC/SO natural 6 - HKC (Ha) 4Schenkel in Capelle aan den ijssel
Laatste uitslagen
za 24/11 12:10Ten Donck 2 - HKC (Ha) 415 - 9
za 01/12 18:45HKC (Ha) 4 - GKV/Enomics 425 - 9
za 08/12 18:30HKC (Ha) 4 - Albatros 54 - 2
Reserve 4e klasse R4SWEDWGVP+-+/-
1.  Ten Donck 2330065126(25)
2.  HKC (Ha) 4210123424(10)
3.  KCC/SO natural 6210123026(4)
4.  Albatros 5110021614(2)
5.  Olympia (S) 2210122126(-5)
6.  GKV/Enomics 4310223257(-25)
7.  Nexus 2300303344(-11)
Trainingstijden
Woensdag 20:15 - 21:45
Locatie: Sporthal Het Dok