DamesHerenCoach
Esther Bot-Moen
Francis Kraaijeveld-Tromp
Sabrina Loeve
Stephan de Boon
Arno den Breejen
Martijn Kamsteeg
Michel Koppelaar
Erik Kraaijeveld
Arnold Tromp
Afgeschermd
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Sandra de Boon - Advocaat

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
Laatste uitslagen
di 11/10 20:30 HKC 3 - GKV/Enomics 3 16 - 17
za 15/10 11:00 Tilburg 3 - HKC 3 13 - 16
za 22/10 12:10 HKC 3 - Merwede/Multiplaat 3 15 - 8
za 29/10 12:15 HKC 3 - Oranje Wit (D) 4 12 - 8
Reserve 2e klasse R2N WED W G V P + - +/-
1.  Tjoba 3 8 6 1 1 13 139 110 (29)
2.  Oranje Wit (D) 4 8 6 0 2 12 120 97 (23)
3.  TOP (A) 4 8 5 0 3 10 98 102 (-4)
4.  HKC 3 8 5 0 3 10 105 85 (20)
5.  GKV/Enomics 3 8 4 1 3 9 136 119 (17)
6.  KCR 4 8 4 0 4 8 97 105 (-8)
7.  Merwede/Multiplaat 3 8 1 0 7 2 106 148 (-42)
8.  Tilburg 3 8 0 0 8 0 95 130 (-35)
Trainingstijden
Donderdag 20:30 - 21:30
Locatie: Veld 2
DamesHerenCoach
Sacha Klijn
Sandra Kop
Marco den Breejen
Simon den Breejen
Stefan de Haas
Ivo Nederveen
Afgeschermd
Sandra de Boon - Advocaat
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Amber de Groot
Ilse Hoftijzer
Jana Nomen
Tim Sterrenburg
Jalise Vliegenthart

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas2 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 10/12 15:45 HKC 3 -  Albatros 5 Het Dok in 
za 17/12 12:45 Vriendenschaar (H) 3 -  HKC 3 Appelgaard in 
za 14/01 16:45 HKC 3 -  KCC/CK Kozijnen 6 Het Dok in 
za 21/01 18:00 HKC 3 -  KCR 6 Het Dok in 
za 28/01 13:15 Oranje Wit (D) 5 -  HKC 3 Oranje Withal in 
za 11/02 20:45 Nieuwerkerk 5 -  HKC 3 De Kleine Vink Hal in 
za 18/02 16:40 Albatros 5 -  HKC 3 Develsteinhal in 
za 11/03 17:00 HKC 3 -  Vriendenschaar (H) 3 Het Dok in 
za 18/03 17:10 KCC/CK Kozijnen 6 -  HKC 3 Schenkel in 
za 25/03 19:00 KCR 6 -  HKC 3 De Wissel in 
za 01/04 14:45 HKC 3 -  Oranje Wit (D) 5 Het Dok in 
Laatste uitslagen
za 03/12 13:15 HKC 3 - Nieuwerkerk 5 14 - 18
Reserve 3e klasse R3W WED W G V P + - +/-
1.  Albatros 5 2 2 0 0 4 42 24 (18)
2.  Nieuwerkerk 5 1 1 0 0 2 18 14 (4)
3.  Oranje Wit (D) 5 2 1 0 1 2 23 30 (-7)
4.  KCC/CK Kozijnen 6 2 1 0 1 2 31 40 (-9)
5.  Vriendenschaar (H) 3 0 0 0 0 0 0 0 (0)
6.  KCR 6 2 0 0 2 0 28 30 (-2)
7.  HKC 3 1 0 0 1 0 14 18 (-4)
Trainingstijden
Maandag 18:30 - 19:30
Locatie: Sporthal Het Dok