DamesHerenCoach
Sandra de Boon - Advocaat
Francis Kraaijeveld-Tromp
Melinda Sterrenburg
Mariëlle de Waal
Joleen aan de Wiel
Stephan de Boon
Emiel Deventer
Stefan de Groot
Michel Koppelaar
Arnold Tromp
Tomas aan de Wiel
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Astrid de Boon-Fijnekam
Aron Versteeg

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
Laatste uitslagen
Reserve 3e klasse R3V WED W G V P + - +/-
1.  PKC/Vertom 6 8 7 1 0 15 136 76 (60)
2.  HKC 3 8 6 0 2 12 123 94 (29)
3.  Merwede/Multiplaat 4 8 4 1 3 9 116 107 (9)
4.  Fortis 3 8 4 1 3 9 126 112 (14)
5.  Oranje Wit (D) 5 8 4 0 4 8 95 108 (-13)
6.  Vriendenschaar (H) 3 8 3 0 5 6 77 88 (-11)
7.  Albatros 4 8 2 0 6 4 99 133 (-34)
8.  ADO 3 8 0 1 7 1 95 149 (-54)
Trainingstijden
Donderdag 20:00 - 21:00
Locatie: Veld 2
DamesHerenCoach
Edith Blokland
Merel Kelderman
Sandra Kop
Marco den Breejen
Simon den Breejen
Stefan de Groot
Quinten Kelderman
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Ilse Hoftijzer
Tessa Kazen
Jana Nomen
Tim Sterrenburg
Jalise Vliegenthart

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas1 afschermde persoon (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 29/0115:30 Nieuwerkerk 4 -HKC 3 De Kleine Vink Hal inNieuwerkerk ad ijssel
za 05/0215:20 RWA 5 -HKC 3 Rhoon inRhoon
za 12/0218:00 HKC 3 -Albatros 5 Het Dok inHardinxveld-giessendam
za 19/0218:00 HKC 3 -Vitesse (Ba) 4 Het Dok inHardinxveld-giessendam
za 12/0312:45 WION 4 -HKC 3 WION-hal inRotterdam
za 19/0315:20 HKC 3 -Die Haghe 4 Het Dok inHardinxveld-giessendam
za 26/0319:30 Sporting Delta 3 -HKC 3 Deltahal inDordrecht
za 02/0415:15 HKC 3 -Nieuwerkerk 4 Het Dok inHardinxveld-giessendam
Laatste uitslagen
Reserve 3e klasse R3U WED W G V P + - +/-
1.  Albatros 5 0 0 0 0 0 0 0 (0)
2.  Conventus 2 0 0 0 0 0 0 0 (0)
3.  HKC 3 0 0 0 0 0 0 0 (0)
4.  KCC/CK Kozijnen 6 0 0 0 0 0 0 0 (0)
5.  Merwede/Multiplaat 4 0 0 0 0 0 0 0 (0)
6.  NIO 2 0 0 0 0 0 0 0 (0)
7.  RWA 3 0 0 0 0 0 0 0 (0)
8.  Twist 3 0 0 0 0 0 0 0 (0)
Trainingstijden
Maandag 18:30 - 19:30
Locatie: Sporthal Het Dok