DamesHerenCoach
Jiske van Brenk
Jennifer Schaeffer
Janine Sterrenburg
Sanne Langendoen
Ticho Stuij van den Herik
Afgeschermd
Menno Kop
Romy Roest
Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas5 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
Laatste uitslagen
di 11/10 20:30 HKC 2 - KCR 2 21 - 16
za 15/10 16:30 Swift (M) 2 - HKC 2 7 - 19
za 22/10 13:45 HKC 2 - KOAG 2 25 - 17
Reserve 1e klasse R1H WED W G V P + - +/-
1.  Excelsior 2 8 8 0 0 16 133 97 (36)
2.  HKC 2 8 7 0 1 14 134 95 (39)
3.  Oranje Wit (D) 3 8 4 0 4 8 123 125 (-2)
4.  KOAG 2 8 4 0 4 7 120 123 (-3)
5.  KCR 2 8 3 0 5 6 117 121 (-4)
6.  TOP (A) 3 8 3 0 5 6 95 102 (-7)
7.  Swift (M) 2 8 3 0 5 6 90 113 (-23)
8.  Achilles (Hg) 3 8 0 0 8 0 76 112 (-36)
Trainingstijden
Dinsdag 20:30 - 21:45
Locatie: Veld 1
Donderdag 20:30 - 21:45
Locatie: Veld 1
DamesHerenCoach
Jiske van Brenk
Jennifer Schaeffer
Nelleke Sterrenburg
Sanne Langendoen
Merijn Sevenhuysen
Ticho Stuij van den Herik
Afgeschermd
Menno Kop
Romy Roest
Privacy niveau -> sportlink app
Onbekend geslacht (Het privacy niveau is "beperkt", ga naar de KNKV app, hier kun je het privacy niveau aanpassen):
Justin den Hollander

Privacy niveau -> sportlink app
Er is helaas3 afschermde personen (door het privacy niveau "afgeschermd", via de KNKV app kun je het privacy niveau aanpassen) waarvan wij de gegevens niet kunnen tonen.
Programma
za 10/12 13:10 Fortuna/Delta Logistiek 3 -  HKC 2 Fortuna-hal in  P (Pjotr) van Deursen
za 17/12 14:35 HKC 2 -  Vitesse (Ba) 2 Het Dok in  S A (Bas) van der Meijden
za 14/01 15:30 Avanti/Post Makelaardij 3 -  HKC 2 De Viergang in 
za 21/01 13:05 TOP/IAA fresh 3 -  HKC 2 De Korf in 
za 28/01 15:25 HKC 2 -  KCR 2 Het Dok in 
za 04/02 13:30 HKC 2 -  KCC/CK Kozijnen 4 Het Dok in 
za 11/02 16:35 VEO 2 -  HKC 2 Essesteyn in 
za 18/02 14:30 HKC 2 -  Fortuna/Delta Logistiek 3 Het Dok in 
za 11/03 17:30 Vitesse (Ba) 2 -  HKC 2 Bongerdhal in 
za 18/03 18:05 HKC 2 -  Avanti/Post Makelaardij 3 Het Dok in 
za 25/03 11:15 HKC 2 -  TOP/IAA fresh 3 Het Dok in 
za 01/04 18:30 KCR 2 -  HKC 2 De Wissel in 
Laatste uitslagen
za 26/11 12:15 KCC/CK Kozijnen 4 - HKC 2 17 - 18
za 03/12 14:35 HKC 2 - VEO 2 24 - 21
Reserve overgangsklasse ROKD WED W G V P + - +/-
1.  HKC 2 2 2 0 0 4 42 38 (4)
2.  Fortuna/Delta Logistiek 3 2 2 0 0 3 52 24 (28)
3.  KCR 2 2 1 0 1 2 33 38 (-5)
4.  VEO 2 2 1 0 1 2 45 46 (-1)
5.  Vitesse (Ba) 2 2 1 0 1 2 43 42 (1)
6.  TOP/IAA fresh 3 2 1 0 1 2 28 30 (-2)
7.  KCC/CK Kozijnen 4 2 0 0 2 0 35 39 (-4)
8.  Avanti/Post Makelaardij 3 2 0 0 2 0 21 42 (-21)
Trainingstijden
Dinsdag 20:30 - 22:00
Locatie: Sporthal Het Dok
Donderdag 20:30 - 22:00
Locatie: Sporthal Het Dok