Dames
Heren
Coach
Programma
Laatste uitslagen
za 21/09 14:00DOS (W) 2 - HKC 215 - 20
za 28/09 13:50HKC 2 - Wit-Blauw/Green Organics 219 - 8
za 05/10 14:00ASVD 2 - HKC 216 - 28
za 12/10 15:45Spirit 2 - HKC 26 - 19
za 19/10 13:50HKC 2 - Dindoa 216 - 18
za 26/10 13:50HKC 2 - Tweemaal Zes 216 - 8
Reserve 1e klasse R1DWEDWGVP+-+/-
1.  Dindoa 2871015144104(40)
2.  HKC 287011415598(57)
3.  DOS (W) 2860212134114(20)
4.  Wit-Blauw/Green Organics 283056130141(-11)
5.  Antilopen/Lancyr Deelen 283056117115(2)
6.  Tweemaal Zes 28215598130(-32)
7.  ASVD 282064123159(-36)
8.  Spirit 281072102142(-40)
Trainingstijden
Dinsdag 20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1
Donderdag 20:00 - 22:00
Locatie: Veld 1
Dames
Heren
Coach
Programma
za 23/11 14:55HKC 2 - KOAG 3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 30/11 20:30Fortuna/Delta Logistiek 3 - HKC 2Fortuna-hal in Delft
za 07/12 17:05PKC/SWKGroep 4 - HKC 2PKC-hal in Papendrecht
za 14/12 14:55HKC 2 - Nieuwerkerk 3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 11/01 16:15Velocitas 2 - HKC 2De Does in Leiderdorp
za 18/01 14:55HKC 2 - Oranje Wit (D) 3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 25/01 15:15Fiks 2 - HKC 2De Cuyl in Oegstgeest
za 01/02 15:35KOAG 3 - HKC 2Krimpenerwaard College in Krimpen aan den ijssel
za 08/02 14:55HKC 2 - Fortuna/Delta Logistiek 3Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 15/02 14:55HKC 2 - PKC/SWKGroep 4Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 07/03 16:30Nieuwerkerk 3 - HKC 2De Kleine Vink Hal in Nieuwerkerk ad ijssel
za 14/03 16:20HKC 2 - Velocitas 2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
za 21/03 16:30Oranje Wit (D) 3 - HKC 2Oranje Withal in Dordrecht
za 28/03 17:00HKC 2 - Fiks 2Het Dok in Hardinxveld-giessendam
Laatste uitslagen
Reserve 1e klasse R1HWEDWGVP+-+/-
1.  Fiks 20000000(0)
2.  Fortuna/Delta Logistiek 30000000(0)
3.  HKC 20000000(0)
4.  KOAG 30000000(0)
5.  Nieuwerkerk 30000000(0)
6.  Oranje Wit (D) 30000000(0)
7.  PKC/SWKGroep 40000000(0)
8.  Velocitas 20000000(0)
Trainingstijden
Dinsdag 20:30 - 22:00
Locatie: Sporthal Het Dok
Donderdag 21:00 - 22:30
Locatie: Sporthal Het Dok