Opstellingen 2017/2018

Wij hebben in overleg de opstellingen voor het nieuwe seizoen bepaald. Dit hebben we ook dit jaar naar ons inzicht zo goed en eerlijk mogelijk gedaan.

Mochten er over deze opstellingen vragen en/of opmerkingen zijn dan staan wij u graag donderdag 29 juni van 19:30 tot 20:30 uur te woord in ons clubhuis.
Spelers en/of ouders die hier gebruik van willen maken graag even aanmelden bij Ellis. (EllisvanHouwelingen@hotmail.com)

Als je gedurende de voorbereiding afwezig bent tijdens een training of oefenwedstrijd, wil je dit dan vroegtijdig bij je trainer(s) melden.

Onderstaand een overzicht met e-mailadressen:

A1 Francis Kraaijeveld h.f.tromp@trompadvies.nl
A2 Ruud a.d. Wiel tietuhruud@hotmail.com
A3 Jaco de Boon jacodeboon@gmail.com
B1 Kelly de Bruin keldebruin@hotmail.com
C1 Peter den Dikken peterdendikken@hotmail.com
C2 Stefan de Haas stefan_dehaas@hotmail.com
D1 Lisette van Helden lisettevheld@hotmail.com
D2 / D3 Michel Koppelaar m.koppelaar@deboon.nl
E1 / E2 Erik Kraaijeveld e.kraaijeveld@trompadvies.nl
E3 / E4 Jesse Jongsma j-jongsma1@hotmail.com
E5 Thijmen van Lopik tvlopik@hotmail.com
F1 / F2 Tamara Eijkelenboom tamaartje1996@hotmail.com
F3 / F4 Arnold Tromp arnoldtromp@hotmail.com

Opstellingen

Opstellingen senioren

Opstellingen Senioren

Naam Naam Trainer Coach
1 en 2 1 Annelies Kop 1 Stefan den Breejen John Spek John Spek
2 Rianne Swets 2 John den Dunnen Rinke Hoekstra Rinke Hoekstra
3 Kelly de Bruin 3 Niels Deventer Raymond Nieuwenhuizen Raymond Nieuwenhuizen
4 Esther de Groot 4 Tjeerd Gort
5 Lotte Scherstra 5 Jair Korf de Gidts Verzorging Statistiek
6 Esther Koppelaar 6 Tomas aan de Wiel Sjaak den Breejen
7 Anieke Swets 7 Stefan de Groot Camera
8 Vivian Kros 8 Arie de Rooij Jhon Hoekwater
9 Manon den Breejen 9 Alexander de Rover
10 Ellis van Houwelingen 10 Stefan de Haas
11 Annemiek van Run 11 Simon den Breejen
12 Bo Koppelaar 12 Rico Rijnberg ?
13 Merel Kelderman 13
Naam Naam Trainer Coach
3 1 Lisette van Helden 1 Tim Sterrenburg
2 Sabrina Loeve 2 Aron Versteeg
3 Esther Bot 3 Frank de Bruin
4 1 dame uit HKC 2 4 Martijn van der Kuil
5 1 dame uit HKC 2 5 1 heer uit HKC 2
6 1 dame uit HKC 2 6 1 heer uit HKC 2
Naam Naam Trainer Coach
4 1 Tamara Eijkelenboom 1 Jannick van Hoek Dick Nederlof
2 Sharina van Noordenne 2 Rowin v.d. Vlies
3 Joleen a.d. Wiel 3 Michel Nederlof
4 4 Sietse Deventer
5 5 Menno Bakker
6 6 Twan Advocaat
Naam Naam
5 1 Mirjam Kamsteeg 1 Raymond Thörig
2 Saskia Klop 2 Jaco de Boon
3 Odette van Milligen 3 Peter Both
4 Marjet van Aken 4 Bram Both
5 Ilse Bommeljé 5 Peter Klop
6 Jhon Hoekwater
7 Martijn Bommeljé
Naam Naam
MW 1 Mirella Tromp 1 Marco Baks
2 Manon Noorlander 2 Ralph de Boon
3 Marije den Breejen 3 Jhon Hoekwater
4 Marlies aan de Wiel 4 Teunis Meerkerk
5 Martine den Breejen 5 Jeroen van Houwelingen
6 Bram Muilwijk
Opstellingen jeugd

Opstellingen Jeugd

Naam Naam Trainer Coach
A1 Christie Verschoor Ard Sterrenburg Francis Tromp Francis Tromp
Lisanne de Coninck Cees de Groot
Nelleke Sterrenburg Jesse Jongsma
Nova de Kok Quinten Kelderman
Robin de Bruin
Sven Advocaat
 Dames  Heren
A2 Lucinda Sterrenburg Arco den Breejen Ruud aan de Wiel Ruud aan de Wiel
Melinda Sterrenburg Kelvin Dame
Merel Baks Arco Klop
Tess Koppelaar Emiel Advocaat
Marco den Breejen
Thijmen van Lopik
Heer A1
 Dames  Heren
A3 Iris Baks Jordy Spelt Jaco de Boon Jan Dame
Laura Dame Manuel Hol
Melissa de Groot Stan van Tuijl
Sanne Donker Heer A2
Heer A2
 Dames  Heren
B1 Inne de Kok Anthony Sterrenburg Kelly de Bruin Kelly de Bruin
Iris van Gelder Daniël den Dikken Vivian Kros Vivian Kros
Janine Sterrenburg Roan Eijkelenboom
Nina Damen Ruben Vogel
Thirsa Verschoor Yaron Hooikaas
 Dames  Heren
C1 Britt de Boon Aron Hoekwater Peter den Dikken Peter den Dikken
Jenna Kraaijeveld Bram de Groot Rianne Swets Rianne Swets
Jodie van Houwelingen Geert Vogel Martijn Swets
Rosanna Verheul Guido Kamsteeg
Valérie Leurs Jesse den Breejen
Leonard Muilwijk
 Dames  Heren
C2 Annemarie Deventer Jelle van Wingerden Martijn van de Kuil Martijn van de Kuil
Anniëlle Spelt Pim Klop Stefan de Haas Stefan de Haas
Noa Timmer Wouter Advocaat
Rhodé den Dikken Heer C1
Tamar van Tuijl
 Dames  Heren
D1 Dionne den Besten Coen Spruijt Lisette van Helden Lisette van Helden
Femke van de Bree Jonas Wardenier Stan de Groot Stan de Groot
Femke Donker Sven Verschuur
Lizz Kelderman Tom Klop
Sophie Thörig
 Dames  Heren
D2 Amy Verhoeven Iven den Dikken Michel Koppelaar Michel Koppelaar
Lente Tromp Joep Brouwer John Goetjaer
Lotte Koppelaar Joppe de Boon Niels Deventer
Pien Spruijt Noah Dekker Stefan den Breejen
Sanne Meerkerk
 Dames  Heren
D3 Jewel Goetjaer Michel Koppelaar Marcel Zijlmans
Mariëlle de Gier John Goetjaer
Mary-Grace Zijlmans Niels Deventer
Rachel Hartman Stefan den Breejen
 Dames  Heren
E1 Ilse Sterrenburg Levi Fijnekam Erik Kraaijeveld Erik Kraaijeveld
Mirthe de Boon Matthijs Klop Nynke van de Bree
Quinten Kraaijeveld
 Dames  Heren
E2 Fenne de Boon Nout de Bruin Erik Kraaijeveld Iemke de Boon
Melissa Sterrenburg Rick Klop Nynke van de Bree Marieke Sterrenburg
Sil de Groot Nynke van de Bree
 Dames  Heren
E3 Elize Krijgsman Jesse Meerkerk Jesse Jongsma Jesse Jongsma
Priscilla Goossens Stijn van Gelder Quinten Kelderman
Tijl de Boon Cees de Groot
Roan Eijkelenboom
 Dames  Heren
E4 Amber den Breejen Jelle Middelkoop Jesse Jongsma Ard Sterrenburg
Christie Meerkerk Rick Spelt Quinten Kelderman
Wesley de Boon Cees de Groot
Roan Eijkelenboom
 Dames  Heren
E5 Marysa Terlouw Fabian Vonk Thijmen van Lopik Vacature
Nikki Goetjaer Jorn Kamsteeg Vacature Ariea Vonk (teambegeleider)
Levi van den Bergh
 Dames  Heren
F1 Lindsey de Boon Daniël Klop Sven Advocaat Tony Wardenier
Minke Wardenier Jens Kamsteeg Tamara Eijkelenboom
Joris de Gier
Sem Advocaat
 Dames Heren
F2 Kimberley Verschuur Boas Romijn Sven Advocaat Arjan Kamsteeg
Lise van den Heuvel Joas van Helden Tamara Eijkelenboom
Valérie Thörig Tim de Waardt
 Dames Heren
F3 Noor Meerkerk Bart Klop Arnold Tromp Leon Fijnekam
Sara Fijnekam Marnick Dekker Marjet van Aken
Sven Middelkoop Nelleke Sterrenburg
Lisanne de Coninck
 Dames  Heren
F4 Fenne van der Walle Jan van der Pijl Arnold Tromp Marije den Breejen
Jette Tromp Mees den Breejen Marjet van Aken
Nick Visser Nelleke Sterrenburg
Lisanne de Coninck