Oefenprogramma veldcompetitie 1e helft 2019/2020

Als voorbereiding voor de eerste helft veldcompetitie seizoen 2019/2020 is voor de HKC-teams een oefenprogramma opgesteld. Let op: de(ze)pagina wordt geupdatet bij wijzigingen in het programma!
Alle resterende oefenwedstrijden, tot aan het begin van de (najaars)competitie, zijn als volgt:

Zaterdag 24 augustus 2019:
(*) BMN De Klerk regiotoernooi voor HKC 1 en 2, deelnemers: Vriendenschaar, Oranje Wit en Kinderdijk.

TijdThuisUitLocatieScheidsrechter/opmerkingenOpmerkingen
15:30uHKC 1Kinderdijk 1Boven-HardinxveldW. Watermulder*
14:00uHKC 2Kinderdijk 2Boven-HardinxveldJ. van Houwelingen*
12:30uHKC A1Tilburg A1Boven-Hardinxveld?
11:15uHKC B1Merwede/Multiplaat BBoven-Hardinxveld?
??:??uMerwede/Multiplaat CHKC C1Sliedrecht
??:??uMerwede/Multiplaat DHKC D1Sliedrecht

Donderdag 29 augustus 2019:
(*) BMN De Klerk regiotoernooi voor HKC 1 en 2, deelnemers: Vriendenschaar, Oranje Wit en Kinderdijk.

TijdThuisUitLocatieScheidsrechter/opmerkingenOpmerkingen
20:30uHKC 1Oranje Wit 1Boven-HardinxveldP. Rikken / M. Kemperman*
19:00uHKC 2Oranje Wit 2Boven-HardinxveldM. v.d. Beukel*
20:-0uRWA 3HKC 3Poortugaal

Zaterdag 31 augustus 2019:
(*) BMN De Klerk regiotoernooi voor HKC 1 en 2, deelnemers: Vriendenschaar, Oranje Wit en Kinderdijk.

TijdThuisUitLocatieScheidsrechter/opmerkingenOpmerkingen
18:00uVriendenschaar 1HKC 1Hardinxveld, SluiswegR. Eijke*
15:00uVriendenschaar 2HKC 2Hardinxveld, SluiswegA. Wolfgang / J. van Mourik*
??:??uADO 3HKC 3‘s-Gravendeel
??:??uTilburg 4HKC 4Tilburg

RABO Jeugdtoernooi voor HKC A1, B1, C1 en D1, deelnemers: Vriendenschaar, GKV/Enomics, Kinderdijk (B1, C1 en D1) en RWA (A1). Voor het programma, ga naar: Programma RABO Jeugdtoernooi 2019

??:??uTilburg A3HKC A2Tilburg
12:00uVriendenschaar B2HKC B2Hardinxveld, Sluisweg
11:00uVriendenschaar C2HKC C2Hardinxveld, Sluisweg
??:??uADO C2HKC C3‘s-Gravendeel
11:00uVriendenschaar D2HKC D2Hardinxveld, Sluisweg
??:??uADO D3HKC D3‘s-Gravendeel
10:00uVriendenschaar E1HKC E1Hardinxveld, Sluisweg
09:00uVriendenschaar E2HKC E2Hardinxveld, Sluisweg
10:00uVriendenschaar E3HKC E3Hardinxveld, Sluisweg
09:00uVriendenschaar E7HKC E4Hardinxveld, Sluisweg
10:00uVriendenschaar F1HKC E1Hardinxveld, Sluisweg
09:00uVriendenschaar F2HKC E2Hardinxveld, Sluisweg
11:00uGKV/Enomics F3HKC F3Gorinchem

Opm. Indien er wedstrijden zijn doorgehaald (tekst is ook grijs gekleurd), dan betekent dat deze zijn komen te vervallen

HAGI Sportgala