maandag 15 oktober 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
20:30 uur SKV MW1 - HKC (Ha) MW1 13 - 10
zaterdag 13 oktober 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
15:30 uur GKV/Enomics 1 - HKC (Ha) 1 15 - 29
12:30 uur Tilburg 2 - HKC (Ha) 2 16 - 12
11:30 uur HKC (Ha) 3 - NIO 2 15 - 11
10:10 uur RWA 5 - HKC (Ha) 4 22 - 13
14:05 uur HKC (Ha) A1 - Rust Roest A1 15 - 11
10:00 uur PKC/SWKGroep A5 - HKC (Ha) A2 13 - 7
12:50 uur HKC (Ha) B1 - Tilburg B1 9 - 12
11:15 uur Albatros B3 - HKC (Ha) B2 8 - 4
10:30 uur HKC (Ha) C1 - Merwede/Multiplaat C1 12 - 8
09:30 uur HKC (Ha) C2 - Vriendenschaar (H) C2 6 - 9
11:30 uur HKC (Ha) D1 - Sporting Delta D1 3 - 8
10:45 uur Albatros D2 - HKC (Ha) D2 12 - 3
10:30 uur HKC (Ha) D3 - ACKC D3 5 - 11
09:00 uur Vriendenschaar (H) E3 - HKC (Ha) E1 2 - 11
09:30 uur HKC (Ha) E2 - PKC/SWKGroep E4 13 - 7
09:00 uur Kinderdijk E4 - HKC (Ha) E3 6 - 4
09:30 uur HKC (Ha) E4 - PKC/SWKGroep E7 1 - 10
09:00 uur Merwede/Multiplaat F1 - HKC (Ha) F1 9 - 9
11:00 uur Movado F1 - HKC (Ha) F2 4 - 7
10:30 uur Albatros F3 - HKC (Ha) F3 7 - 9
vrijdag 12 oktober 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
17:00 uur HKC (Ha) F1 - PKC/SWKGroep F1 3 - 5
woensdag 10 oktober 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
20:00 uur HKC (Ha) MW1 - Voltreffers MW1 13 - 5
maandag 08 oktober 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
20:00 uur HKC (Ha) A1 - GKV/Enomics A1 14 - 16
zaterdag 06 oktober 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
15:30 uur Merwede/Multiplaat 1 - HKC (Ha) 1 16 - 18
13:45 uur Merwede/Multiplaat 2 - HKC (Ha) 2 10 - 10
15:00 uur HKC (Ha) 3 - Korbatjo 2 14 - 5
13:15 uur Twist 4 - HKC (Ha) 4 14 - 10
16:30 uur HKC (Ha) 5 - Focus 2 12 - 6
12:20 uur HKC (Ha) A2 - Vriendenschaar (H) A2 11 - 7
09:45 uur GKV/Enomics B1 - HKC (Ha) B1 6 - 7
11:00 uur HKC (Ha) B2 - GKV/Enomics B2 3 - 12
11:00 uur GKV/Enomics C1 - HKC (Ha) C1 8 - 15
10:00 uur Merwede/Multiplaat C2 - HKC (Ha) C2 14 - 6
09:00 uur DeetosSnel D1 - HKC (Ha) D1 15 - 3
11:00 uur HKC (Ha) D2 - Kinderdijk D2 2 - 9
09:00 uur Merwede/Multiplaat D3 - HKC (Ha) D3 17 - 0
10:00 uur HKC (Ha) E1 - GKV/Enomics E4 29 - 0
09:00 uur GKV/Enomics E1 - HKC (Ha) E2 18 - 6
10:00 uur HKC (Ha) E3 - PKC/SWKGroep E6 3 - 12
09:00 uur Kinderdijk E2 - HKC (Ha) E4 16 - 4
10:00 uur HKC (Ha) F1 - Oranje Wit (D) F1 7 - 7
10:00 uur HKC (Ha) F2 - Vriendenschaar (H) F1 10 - 7
donderdag 04 oktober 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
18:30 uur HKC (Ha) D2 - Albatros D2 8 - 10
woensdag 03 oktober 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
20:00 uur PKC/SWKGroep 5 - HKC (Ha) 3 17 - 16
20:30 uur Kinderdijk MW1 - HKC (Ha) MW1 10 - 8
zaterdag 29 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
16:00 uur HKC (Ha) 1 - Valto 1 24 - 20
14:40 uur HKC (Ha) 2 - Valto 2 11 - 23
13:20 uur HKC (Ha) 4 - Erasmus 2 12 - 16
17:30 uur HKC (Ha) 5 - Erasmus 3 18 - 21
12:30 uur DSC A2 - HKC (Ha) A1 11 - 16
12:00 uur HKC (Ha) A2 - GKV/Enomics A2 23 - 12
12:00 uur HKC (Ha) B1 - DOT (O) B1 10 - 10
11:30 uur DVS '69 B2 - HKC (Ha) B2 4 - 5
11:00 uur HKC (Ha) C1 - ACKC C1 7 - 14
14:00 uur Kinderdijk C2 - HKC (Ha) C2 11 - 7
11:00 uur HKC (Ha) D2 - GKV/Enomics D2 2 - 4
10:50 uur SKV D1 - HKC (Ha) D3 7 - 4
10:00 uur HKC (Ha) E1 - PKC/SWKGroep E5 17 - 5
10:00 uur HKC (Ha) E2 - Albatros E4 5 - 15
10:30 uur Vriendenschaar (H) E4 - HKC (Ha) E3 16 - 1
10:00 uur Oranje Wit (D) E4 - HKC (Ha) E4 6 - 4
09:00 uur DeetosSnel F1 - HKC (Ha) F2 4 - 4
09:30 uur Vriendenschaar (H) F3 - HKC (Ha) F3 4 - 3
woensdag 26 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
19:30 uur Bekerwedstrijd - HKC (Ha) A1 - DeetosSnel A1 14 - 20
20:00 uur HKC (Ha) MW1 - Kinderdijk MW1 9 - 9
dinsdag 25 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
19:30 uur Bekerwedstrijd - Nieuwerkerk B1 - HKC (Ha) B1 19 - 10
zaterdag 22 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
16:00 uur Vriendenschaar (H) 1 - HKC (Ha) 1 10 - 17
14:30 uur Rust Roest 2 - HKC (Ha) 2 9 - 7
11:30 uur HKC (Ha) 3 - Vriendenschaar (H) 4 8 - 5
15:30 uur ADO 3 - HKC (Ha) 4 18 - 8
13:45 uur Korbis 4 - HKC (Ha) 5 4 - 10
14:00 uur HKC (Ha) A1 - DOT (O) A1 10 - 11
11:00 uur GKV/Enomics A2 - HKC (Ha) A2 14 - 19
11:30 uur DOT (O) B1 - HKC (Ha) B1 5 - 8
12:15 uur HKC (Ha) B2 - DVS '69 B2 4 - 1
11:45 uur ACKC C1 - HKC (Ha) C1 7 - 4
11:15 uur HKC (Ha) C2 - Kinderdijk C2 2 - 11
13:00 uur HKC (Ha) D1 - Vriendenschaar (H) D1 1 - 10
09:45 uur GKV/Enomics D2 - HKC (Ha) D2 4 - 5
10:30 uur HKC (Ha) D3 - SKV D1 2 - 7
10:00 uur PKC/SWKGroep E5 - HKC (Ha) E1 4 - 20
09:00 uur Albatros E4 - HKC (Ha) E2 3 - 3
10:15 uur HKC (Ha) E3 - Vriendenschaar (H) E4 0 - 15
10:15 uur HKC (Ha) E4 - Oranje Wit (D) E4 2 - 5
09:00 uur PKC/SWKGroep F1 - HKC (Ha) F1 14 - 13
09:30 uur HKC (Ha) F2 - DeetosSnel F1 4 - 10
09:30 uur HKC (Ha) F3 - Korbatjo F1 2 - 6
woensdag 19 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
20:00 uur HKC (Ha) MW1 - SKV MW1 4 - 12
maandag 17 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
19:00 uur Vriendenschaar (H) A2 - HKC (Ha) A2 14 - 12
zaterdag 15 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
16:00 uur HKC (Ha) 1 - Swift (M) 1 11 - 17
14:40 uur HKC (Ha) 2 - Swift (M) 2 8 - 10
14:00 uur Olympia (S) 2 - HKC (Ha) 3 7 - 18
13:20 uur HKC (Ha) 4 - Gemini 2 9 - 4
17:30 uur HKC (Ha) 5 - KCC/SO natural 8 12 - 2
10:00 uur Sporting Delta A2 - HKC (Ha) A1 19 - 10
11:50 uur HKC (Ha) A2 - PKC/SWKGroep A5 11 - 6
11:15 uur Tilburg B1 - HKC (Ha) B1 15 - 10
10:45 uur HKC (Ha) B2 - Albatros B3 1 - 13
12:00 uur Merwede/Multiplaat C1 - HKC (Ha) C1 3 - 7
11:00 uur Vriendenschaar (H) C2 - HKC (Ha) C2 11 - 3
10:00 uur Oranje Wit (D) D1 - HKC (Ha) D1 12 - 3
11:15 uur ACKC D3 - HKC (Ha) D3 14 - 0
09:45 uur HKC (Ha) E1 - Vriendenschaar (H) E3 9 - 9
10:00 uur PKC/SWKGroep E4 - HKC (Ha) E2 2 - 6
09:45 uur HKC (Ha) E3 - Kinderdijk E4 1 - 6
09:00 uur PKC/SWKGroep E7 - HKC (Ha) E4 10 - 2
12:00 uur HKC (Ha) F1 - Merwede/Multiplaat F1 12 - 7
09:45 uur HKC (Ha) F2 - Movado F1 21 - 4
10:00 uur KCR F2 - HKC (Ha) F3 3 - 8
woensdag 12 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
19:30 uur Bekerwedstrijd - Nikantes A1 - HKC (Ha) A1 5 - 19
20:00 uur Voltreffers MW1 - HKC (Ha) MW1 8 - 9
dinsdag 11 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
19:30 uur Bekerwedstrijd - Twist B1 - HKC (Ha) B1 7 - 9
zaterdag 08 september 2018
Aanvang Wedstrijd Uitslag
15:30 uur Nieuwerkerk 1 - HKC (Ha) 1 17 - 15
14:30 uur TOP (A) 3 - HKC (Ha) 2 18 - 11
11:00 uur HKC (Ha) 3 - ACKC 2 9 - 13
13:00 uur Vitesse (Ba) 3 - HKC (Ha) 4 12 - 14
14:15 uur DeetosSnel 6 - HKC (Ha) 5 15 - 6
10:00 uur HKC (Ha) A1 - Merwede/Multiplaat A1 11 - 20
13:20 uur HKC (Ha) B1 - GKV/Enomics B1 4 - 5
11:00 uur GKV/Enomics B2 - HKC (Ha) B2 11 - 4
12:20 uur HKC (Ha) C1 - GKV/Enomics C1 6 - 8
11:00 uur HKC (Ha) C2 - Merwede/Multiplaat C2 3 - 9
13:00 uur HKC (Ha) D1 - GKV/Enomics D1 4 - 7
10:30 uur Kinderdijk D2 - HKC (Ha) D2 11 - 4
12:00 uur HKC (Ha) D3 - Merwede/Multiplaat D3 0 - 8
09:00 uur GKV/Enomics E4 - HKC (Ha) E1 0 - 20
10:00 uur HKC (Ha) E2 - GKV/Enomics E1 6 - 13
11:00 uur PKC/SWKGroep E6 - HKC (Ha) E3 11 - 1
10:00 uur HKC (Ha) E4 - Kinderdijk E2 1 - 17
10:00 uur Oranje Wit (D) F1 - HKC (Ha) F1 6 - 15
09:50 uur Vriendenschaar (H) F1 - HKC (Ha) F2 4 - 10
10:00 uur HKC (Ha) F3 - Kinderdijk F1 1 - 2