zaterdag 28 april 2018
15:30 HKC (Ha) 1 - KVZ 1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam P. (Pieter) Rikken
14:00 HKC (Ha) 2 - KVZ 2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
12:30 Albatros 4 - HKC (Ha) 3 Sportpark Develstein in Zwijndrecht
11:00 GKV/Enomics A2 - HKC (Ha) A1 Molenvliet in Gorinchem C.P. (Coen) Schilperoord
13:00 ADO A2 - HKC (Ha) A3 Sportcomplex Trekdam in 's-gravendeel
zaterdag 05 mei 2018
14:00 Vitesse (Ba) 3 - HKC (Ha) 3 Sportpark De Bongerd in Barendrecht R (Raymond) Eijke
11:30 HKC (Ha) C1 - Fortuna/Delta Logistiek C2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam G (Gijsbert) de Rooij
zaterdag 12 mei 2018
15:30 De Meeuwen 1 - HKC (Ha) 1 Sportpark Putter Eng in Putten J (Johan) Kamphuis
14:00 De Meeuwen 2 - HKC (Ha) 2 Sportpark Putter Eng in Putten P (Pedro) Okken
16:00 HKC (Ha) 3 - Merwede/Multiplaat 4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
17:15 Kinderdijk 3 - HKC (Ha) 4 Sportpark Molenzicht in Alblasserdam
14:30 HKC (Ha) 5 - Gemini 3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
11:00 HKC (Ha) A1 - NKV A1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
13:00 HKC (Ha) A2 - Sporting Delta A3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
14:15 DeetosSnel A4 - HKC (Ha) A3 Sportterrein Vorrinklaan in Dordrecht Pullen, E.A. (Erik)
11:45 HKC (Ha) B1 - Animo B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam C (Coby) Hekhuis
11:30 ADO C3 - HKC (Ha) C2 Sportcomplex Trekdam in 's-gravendeel
10:00 Vitesse (Ba) D1 - HKC (Ha) D1 Sportpark De Bongerd in Barendrecht
10:45 HKC (Ha) D2 - Sperwers D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
09:45 HKC (Ha) D3 - Terda D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
10:00 HKC (Ha) E3 - ACKC E2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
10:00 HKC (Ha) E5 - SKV E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
11:00 PKC/SWKGroep F3 - HKC (Ha) F1 Sportpark Oostpolder in Papendrecht
09:00 Vriendenschaar (H) F2 - HKC (Ha) F2 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam Goudriaan, J. (Jeffrey)
09:00 DVS '69 F1 - HKC (Ha) F3 Sportpark Schildman in Hendrik ido ambacht Barendregt, R. (Rens)
09:00 Oranje Wit (D) F5 - HKC (Ha) F4 Sportcomplex Stadspolders in Dordrecht
woensdag 16 mei 2018
20:00 HKC (Ha) MW1 - Merwede/Multiplaat MW1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
vrijdag 18 mei 2018
18:00 Fortuna/Delta Logistiek C2 - HKC (Ha) C1 Sportpark Kruithuisweg-Oost in Delft
zaterdag 19 mei 2018
09:30 Kinderdijk F1 - HKC (Ha) F1 Sportpark Molenzicht in Alblasserdam Groenendijk, R.D. (Ruben)
woensdag 23 mei 2018
18:00 Sporting Delta E1 - HKC (Ha) E1 Sportcomplex Gravensingel in Dordrecht
20:30 Kinderdijk MW1 - HKC (Ha) MW1 Sportpark Molenzicht in Alblasserdam Steenbergen, F L (Floris)
zaterdag 26 mei 2018
15:30 Amicitia 1 - HKC (Ha) 1 Sportpark Het Midden in Vriezenveen
14:00 Amicitia 2 - HKC (Ha) 2 Sportpark Het Midden in Vriezenveen
16:00 HKC (Ha) 3 - Rust Roest 4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
14:30 Vriendenschaar (H) 6 - HKC (Ha) 4 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
14:30 HKC (Ha) 5 - OZC 4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
10:30 HKC (Ha) A1 - DKB A1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
14:00 Merwede/Multiplaat A2 - HKC (Ha) A2 Sportpark Thorbeckelaan in Sliedrecht
13:00 HKC (Ha) A3 - Albatros A3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
09:15 HKC (Ha) B1 - GKV/Enomics B1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
12:00 HKC (Ha) C1 - ADO C1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
10:00 Sporting Delta C3 - HKC (Ha) C2 Sportcomplex Gravensingel in Dordrecht
10:45 Vriendenschaar (H) D1 - HKC (Ha) D1 Sportcomplex Sluisweg in Hardinxveld-giessendam
13:00 HKC (Ha) D2 - Merwede/Multiplaat D3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
11:00 HKC (Ha) D3 - Vriendenschaar (H) D4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
10:00 Oranje Wit (D) E1 - HKC (Ha) E1 Sportcomplex Stadspolders in Dordrecht
09:00 Kinderdijk E1 - HKC (Ha) E2 Sportpark Molenzicht in Alblasserdam Verheij, C (Cees)
12:00 HKC (Ha) E3 - PKC/SWKGroep E3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
11:00 HKC (Ha) E4 - Sporting Delta E3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
11:00 Albatros E5 - HKC (Ha) E5 Sportpark Develstein in Zwijndrecht
10:00 HKC (Ha) F1 - SKV F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
10:00 HKC (Ha) F2 - Merwede/Multiplaat F3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
11:00 GKV/Enomics F2 - HKC (Ha) F3 Molenvliet in Gorinchem
woensdag 30 mei 2018
20:00 HKC (Ha) MW1 - Keep Fit '70 MW1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
zaterdag 02 juni 2018
15:30 HKC (Ha) 1 - ASVD 1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
14:00 HKC (Ha) 2 - ASVD 2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
15:30 Tiel '72 3 - HKC (Ha) 3 Sportpark Rauwenhof in Tiel
12:30 HKC (Ha) 4 - GKV/Enomics 4 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
13:00 NIO 4 - HKC (Ha) 5 Sportveld Abeelweg in Rotterdam
12:00 PSV/lifovragen.nl A1 - HKC (Ha) A1 Bokt in Eindhoven
10:30 HKC (Ha) A2 - Oranje Wit (D) A3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
10:30 Ventura Sport A3 - HKC (Ha) A3 Sportcomplex Sportlaan in Strijen
12:00 HKC (Ha) B1 - DSC B2 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
12:30 KCC/SO natural C2 - HKC (Ha) C1 Sportpark Schenkel in Capelle aan den ijssel
10:30 HKC (Ha) C2 - Albatros C5 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
11:30 HKC (Ha) D1 - Oranje Wit (D) D1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
11:30 SKV D1 - HKC (Ha) D3 Sportcomplex De Roef in Sleeuwijk Weelden, A (Arne) van
09:30 HKC (Ha) E1 - ACKC E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
09:30 HKC (Ha) E2 - Albatros E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
09:30 SKV E2 - HKC (Ha) E3 Sportcomplex De Roef in Sleeuwijk Zouwen, R (Roeland) van der
11:00 Dordrecht E1 - HKC (Ha) E4 Sportcomplex Amstelwijck in Dordrecht Groeneweg, P. (Peter)
09:30 HKC (Ha) E5 - PKC/SWKGroep E6 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
10:00 ACKC F1 - HKC (Ha) F2 Sportcomplex De Alm in Almkerk Wiel-Ewijk, L (Liesbeth) van der
09:30 HKC (Ha) F3 - Sporting Delta F1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
09:30 HKC (Ha) F4 - Vriendenschaar (H) F3 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
zaterdag 09 juni 2018
10:15 't Capproen D1 - HKC (Ha) D2 Sportterrein M.L.Kinglaan in Hellevoetsluis Bree, S. (Siebe) de
09:45 Terda D1 - HKC (Ha) D3 Sportcomplex Wisselaar in Breda
09:45 HKC (Ha) E4 - Movado E1 Sportveld Boven Hardinxveld in Hardinxveld-giessendam
donderdag 01 januari 1970